מיכל רכזת מסלן היא צבועה

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

דה ג'ה וו

מיכל רכזת מסלן היא צבועה

הודעהעל ידי דה ג'ה וו » ה' ספטמבר 12, 2019 9:17 pm

התייאשת מיכל ?? תעברי תפקיידד
תהיי באדמניסטרציה
מי את חושבת שאת למעול באמון שלי אחרי כל מה שעברתי ???
אני עוברת גיהנום ואנסו אותי שווב, אני מפחדת לדבר עם נשים שאני לא אנונימית בפניהן. איך את מעזהה ???
אני מאחלת לך שהסבל שלי של היום יהיה מנת חלקך כל החיים

מירנדה
משתמש פעיל

Re: מיכל רכזת מסלן היא צבועה

הודעהעל ידי מירנדה » ה' ספטמבר 12, 2019 10:10 pm

יקירה, מיכל היא עובדת סוציאלית שמתנדבת כאן באתר להקשיב ולתמוך.. אם יש לך בעיה אישית מול מיכל את מוזמנת לפנות אליה בפרטי ולשוחח עימה ולפתור את מה שקרה בינכן.. אך להתנהל כך מול כולם זה לא מתאים.
אנא שמרי על הכבוד של כותבים, קוראים, תומכים........... כאן באתר.

דה ג'ה וו

Re: מיכל רכזת מסלן היא צבועה

הודעהעל ידי דה ג'ה וו » ב' ספטמבר 16, 2019 10:10 am

אני מדברת על רכזת מסלן ואם זאת אותה אחת שפה אז חבל בשבילכן. אני אגיד את דעתי והרגשתי
גם מי שעושה בהתנדבות צריכה לעשות את זה עם רגישות

בואי רגע ונשווה בין העובדת הסוציאלית שלך, אליי
העובדת הסטציאלית למדה 3 4 5 שנים באוםן מסודר ומוגן ועם תנאים. אנייי למדתי להיות עובדת סוציאלית בדרך הקשהה ומתוך רגישות אמיתית

מיגל הזאת ביום יום עושה כסף מהעבודה הסטציאלית שלה ומקבלת המון הערכה (לא מגיע לה) על עצם היותה עובדת סוציאלית. אני , לרוב מקבלת רק עוד ועוד צפייה ועוד תלות ועוד כאבים וללא הערכה אמיתית לרוב. ובהסתרה. כי כשזה לא המקצוע דלך, אנדים תמיד ידברו על מניעים שלך או כל מיני דברים כאלה. במיוחד אם אטעה או אריב מסיבה מסויימת עם מי שקיבלה ממני המון עזרה. היפוטתי .

מיכל, שאניי מדברת עליה. הא רכזתת סיוע
זה אומר המון כבוד המון הערכה וגם לאא מעט כסף ביחס למה שהיא מקבלת וביחס לעבודות אחרות
אסוור לה לטעות כל כך
אסור היה לה לפגוע בי
אסור היה לה לשחק לי עם הרגשות
ואסור הוה לה להעריך אותי פחות ממה שאני באמת שווה

מיכל עשתה כסתח
כמו כל מי שקיבל אי פעם כח לידיים
היא הגנה על מישהי שפגעה בי בחסותה. מתוך אינטרס שגוי. וחסמה אותי מן הקו.
בלי שקיללתי או

מיכללל נתנה לי להרגיש שאני מעיקה, שאני צריכה לשתוק, שאני תמימה, שאני זונה, לא דיברה איתי על זה מעולם. הכל סביב פוליטיקלי קורקט. הכי גרוע : מיכל חסמה לי כל אפשרות להינצל. אין לי מקום . למרות שביקשתי את הדבר הנכון לשני הצדדים ולמרות שאני כל כך פיקחית.
מיכללל היא אישה קטנה שלקחה על עצמה יותר מידיי.
מיכל גרמה לאונס נוסף שלי
מיכל לא ראויה לטייטל מכבד כאשר השאירה אותי מתבוססת בדם של עצמי וגרמה לי להמשיך בקו הזה.
מיכל נטשה אותי בברוטאליות.

את לא תגידי לי מה לכתוב ומה יאה ומה מותר לי או אסור לי .
אני יכולה ללמד אותך מוסר וערכים מה הם. ואם זה מפריע למישהו, הכותרת מופיעה בראש הפוסט !!!! זוהי הזהרת טריגר, ומי שלא מסוקרנת או מזדהה, שלאאא תקראא "מירנדה" !!!!!

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 102 אורחים