עמוד 1 מתוך 1

מפחדת להתחיל להזכר.. אולי טריגר אלימות לאומנית.

פורסם: ש' אוגוסט 31, 2019 2:14 am
על ידי מירנדה
לא ראיתי חדשות כבר שנים וטלויזיה אין לי - שנים. במחשב לא צופה בסגנון כזה של סרטים. כך שזה לא מגיע ממקורות שכאלו..
עשיתי מדיטציה שקשורה לסיוע בהחלמה של הסאקרל צ'אקרה (לא יודעת איך קוראים לזה בעברית אבל זאת צ'אקרה שקשורה בחיבור לרגש..).
בכל אופן עלו כל מיני דברים בין היתר הפגיעות המיניות שחוויתי אך באופן מפתיע עלה דבר נוסף שקשור באלימות לאומנית.
אומנם אותה אלימות לאומנית כפי שעלתה במחשבות של חצי שינה מעולם לא קרה. אבל מפחדת שזה סממן שמתחילה להתחבר או להזכר באלימות הלאומנית אותה אני עברתי. אני לא זוכרת כלום משם אך הורי זוכרים את זה ממש ומגיבים בזעזוע פחד וזוועה כל פעם שדברו על זה ואמרו שגם אני והאחים שלי היינו.
זה היה בתקופת האינטיפדה שהסתיימה בהסכם אוסלו.
אני הייתי בין גיל 6-8. או ממש בחודש הראשון חודשיים ראשונים של גיל 9. כך שאמורה הייתי לזכור אז כנראה שלא זוכרת בגלל הניתוקים.
ההורים שלי מתארים את זה באם אבא שלי לא היה מצליח להוציא את עצמו וכולנו משם (כלומר להציל את עצמו ואת כולנו) היינו כולנו נשחטים במקום.
בכל אופן מה שעלה במחשבות של חצי שינה זה שהילד שעבדתי איתו בשנת 2016 נכנס בטעות מקום אסור ליהודים - כלומר הוא חצה איזה גדר מעץ באמצע שדות. פתאום התחילו להגיע בהתחלה מספר קטן אך מהר מאוד זה הגיע להמון ערבי זועם שמחפש לעשות לינץ בילד. הילד ניסה לברוח אך לא היה לו לאן כי הגיע לקצה של הגדר אז הסתובב וראה את ההמון כמעט מגיע אליו. ברגע הרים אותו חייל ישראלי יהודי שהיה לבוש כמו לוחם עם הקסדה והכל חזרה לצד היהודי והריץ את הילד משם בזמן שההמון הערבי זרקו על הילד והחייל אבנים.
זה עלה בזמן מדיטציה - כלומר בזמן חצי שינה שכזה חצי ערות בתור מחשבות - כמו חלום בחצי שינה חצי עירות שכזה.. ובאופן מפתיע ביותר כי מה הקשר פתאום למחשבות שכאלו.
לכן מפחדת שזה אולי סממן שבקרוב אתחיל להזכר במה שעברתי במציאות ולא נראה לי שאני רוצה להזכר זה מפחיד מידי.. למרות שאני יודעת איך דברים הסתיימו, אני יודעת שכולנו שרדנו וחיים אבל עדיין מפחיד מידי להזכר. אני לא רוצה..

Re: מפחדת להתחיל להזכר.. אולי טריגר אלימות לאומנית.

פורסם: א' ספטמבר 01, 2019 10:27 am
על ידי מיכלל
הי יקירתי היקרה!
איתך בחיבוק לזכרונות למכאובים.
המחשבות הגוף הנשמה מתמודדים עם כל זכרון איך שהם יכולים.
ואו כאן איתם בנסיונות למצוא את האיזון הנכון כדי לשמור על השפיות ואיכות החיים.
בהערכה ובאהבהב,איתך המון,מיכל.

Re: מפחדת להתחיל להזכר.. אולי טריגר אלימות לאומנית.

פורסם: א' ספטמבר 01, 2019 4:27 pm
על ידי מירנדה
:iloveu2: