פתאום קלטתי - טריגר.

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מירנדה
משתמש פעיל

פתאום קלטתי - טריגר.

הודעהעל ידי מירנדה » ה' אוגוסט 15, 2019 1:26 am

פתאום קלטתי משהו............... רושמת את זה כאן על מנת לתעד את זה עבור עצמי.
כשהייתי בת 5 סבא שלי מארצות הברית היה פה בביקור. לדעתי זה היה חנוכה. הוא ישב בראש השולחן ואני פתאום באתי אליו ומשום מקום וללא אזהרה מראש נתתי לו נשיקה בפה. הוא היה בהלם, שתק והסתכל על ההורים שלי שיציבו לי את הגבול של לא עושים דברים כאלו וילמדו אותי. אבא שלי ואמא שלי מיד הגיבו מהשניה שראו אותי עושה את זה. אבא שלי הגיב בגועל והתגובה המיידית של שניהם הייתה לאאאאאאאאאאא! ואז אמא שלי הסבירה לי מאוד יפה שלא עושים דברים כאלו.
אני עניתי לה אבל אני אוהבת את זיידי (=סבא ביידיש). חשבתי שככה מתנהגים עם מי שאוהבים.
אמא שלי המשיכה להסביר לי שאפשר לחבק, לתת נשיקה בלחי אבל לא בפה או משהו בסגנון.. בצורה מאוד יפה ומכבדת הסבירה לי את זה.

אבל מה שקלטתי כרגע זה שההורים שלי כמעט לעולם לא התנשקו מולי. בכלל אבא שלי מעולם לא היה יוזם נשיקה (לפחות לא שאני ראיתי) ואם אמא שלי הייתה רוצה נשיקה זה תמיד היה צריך להיות יוזמה שלה (שוב - על פי מה שאני ראיתי).
אז מאיפה אני למדתי בגיל 5 שכשאוהבים משהו נותנים לו נשיקה בפה..............?
מנחשת שמהאונס שעברתי בגיל 5.

מתעדת עבור עצמי..

מירנדה
משתמש פעיל

Re: פתאום קלטתי - טריגר.

הודעהעל ידי מירנדה » ה' אוגוסט 15, 2019 1:31 am

וואו אני לא נושמת עכשיו. כנראה שטרגרתי את עצמי כשכתבתי את מה שקלטתי.
בכל אופן אני אכניס את זה גם לספר שאני כותבת..

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אמה » ש' ספטמבר 07, 2019 4:31 pm

או מהסרטים, מהילדים בגן, ממשחקים וספרים ..
תאבדי את השפיות.. תאבדי אותה רק קצת.. תאבדי אותה עד שתצליחי למצוא את עצמך.. לא נורא שהעולם יהרס בדרך.. שהעולם ישרף בלהבת האגואיזם..
תאבדי את עצמך קצת מרצון, כי כל הזמן זה קורה בכח ..
תאבדי את עצמך.. תאבדי רק כדי למצוא.

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » א' ספטמבר 08, 2019 1:28 am

מדובר על ילדה בת 5 שההורים מאוד שמרו במה צופה בטלויזיה מה שבכלל כמעט לא הייתי צופה בטלויזיה בכלל כי גם לא אהבתי בכלל טלויזיה.
ספרים - לא הייתי קוראת - רק מה שמקריאים לי וזה ספרי ילדים תמימים מאוד.
מהילדים בגן - קשה לי להמאמין שילדים בגן היו מלמדים אותי שכשאוהבים זה אומר שמנשקים בפה מבלי שהגננת הייתה מתערבת בכלל ומיידעת את ההורים.
נכון שבגילאים הללו עושים דברים כאלו מתוך ללמוד את הגוף והכל - אני לא מופתעת מכך שעשיתי דבר שכזה אך מה שכן חזק לי זה העובדה שאני הייתי בטוחה במליון אחוז שככה מתנהגים כשאוהבים משהו.

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » א' ספטמבר 08, 2019 1:31 am

ולגבי משחקים - זה היה עוד הרבה לפני עידן האינטרנט.. משחקים עלו הון תועפות אז.. מחשב לא בטוחה אפילו שעוד היה לנו בבית בכלל.. ומשחקי קופסא לא מלמדים שכשאוהבים משהו זה אומר שמנשקים אותו בפה..

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » א' ספטמבר 08, 2019 1:45 am

גם הטלויזיה לא הייתה מפותחת אז ממש.. בקושי היו ערוצים לצפיה וגם שנאתי טלויזיה. הדברים היחידים שהייתי צופה בהם אם בכלל זה קלטות שסבא וסבתא שלי היו מביאים לנו מארצות הברית.. שאלו סרטים ממש לילדים. כך שהכל היה מאוד מפוקח.. מדובר על חיים אחרים ושנים אחרות.

לא הייתי לומדת מהטלויזיה, משחקי מחשב, משחקי קופסא, ספרי ילדים שאם אוהבים משהו אז צריך לנשק אותו בפה. מה הקריאו לי..? דוקטור סוס..? דה ברנשטיין ברס..? אין שם אלמנטים שכאלו.
ובגן - קשה לי להאמין שזה דבר שהיה נסתר מעיניי הגננת/סייעת בגן.
וגם ילדים בגן לא מלמדים אחד את השני שאם אוהבים משהו מנשקים אותו/ה בפה אלא אם כן הם נפגעים בעצמם - המקסימום שילדים בגן אולי מלמדים זה את הפעולה הפיזית....
גם לילדים האחרים לא היה אינטרנט/מחשב/בקושי טלויזיה.. לא הייתה חשיפה לעולם תכנים כמו שיש היום..
אני לא יודעת בת כמה את אך כשאני הייתי קטנה זה היה העולם.

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » א' ספטמבר 08, 2019 8:58 am

אוהבת :iloveu2:

נשמה יקרה כל כך מלא כאב,
מעריכה איך שאת מצליחה לשתף ולהמשיך במסעך בדרך כה מרגשת.
באהבה,איתך,מיכל.

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » א' ספטמבר 08, 2019 11:09 am

גם אני אוהבת אותך מיכל :flowers:
ותודה על הכל!!

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 97 אורחים