אנשים.. מה נסגר..?! - טריגר.

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מירנדה
משתמש פעיל

אנשים.. מה נסגר..?! - טריגר.

הודעהעל ידי מירנדה » ש' אוגוסט 10, 2019 1:54 am

איפה ההגיון הבריא של בני אדםםם??
אני באמת כבר לא יכולה להמשיך לסבול את כל זה כל פעם.
אני לא מבינה למה זה קורה לי כל פעם מחדש..?
בשנה האחרונה..
אונס כנראה שברבים כי זוכרת במעורפל חלק ופגיעות מיניות מבן זוג.
ובדיוק כמו שלא היה רואה אותי או שומע אותי במיטה כך גם בכל תחום אחר בחיים.
וזה המשיך גם להאשמות כלפי עד דברים שמעולם לא עשיתי ונסיונות לשלוט בי.
בן זוג אחר - אוקי - הוא סבל מטראומה מבת זוג קודמת שלו אבל במקום לזכור שאני לא היא היה כל פעם מתקיף אותי כאילו שאני פוגעת בו. אני מבינה מזה טראומה. אני חיה עם זה כל יום בחיי. אבל אם הוא לא מוכן רגשית עדיין להיות בקשר אז אל תהיה בקשר זוגי בן אדם! למה אני צריכה לשלם את המחיר על מה שהיא עשתה לך?! אני עברתי מספיק בחיי - לא צריכה שאתה תהיה תוקפני כלפי גם אתה. חוויתי אלימות ממנו בקשר הזה והקשר הזה היה קשר טיפולי יותר מאשר קשר זוגי ואין לי אפילו הכשרה לטפל!!
בנוסף הוא כל כך היה מעופף שבמקום לשמור לי על התיק כמו שהיה אמור לעשות התיק שלי עם כל החיים שלי בפנים!! נגנב. זה לא הדבר היחידי שקרה בעקבות כך שהוא מעופף אבל זה הדבר הכי קיצוני שקרה בגלל זה.
כשאני רצתי הביתה כשהייתי צריכה לשירותים בגלל שהמדרכה לא הייתה ישרה - הבלטה של המדרכה בלטה - ואני הייתי בכפכפים - נתקעתי עם הרגל בבלטה של המדרכה, עפתי, קבלתי מכה בראש מהלוח מודעות ברחוב ונפלתי לרצפה. בהמשך הסתבר שקבלתי זעזוע מח.
באחד הפעמים ששלחו אותי ממוקד קופת חולים לבית חולים הבית חולים היה כל כך חסר מקצועיות בכל רמה אפשרית! עד היום אני כועסת עליהם!
יום אחד אני יורדת לאוטו אחרי שלא השתמשתי בו זמן מה – מסתבר שדפקו לי את הרכב. היה איש זקן שבטעות עשה רוורס חזק במרום לנסוע קדימה ודפק ארבע מכוניות חונות כולל את המכונית שלי. הוא ניסה לעשות פגע וברח אבל הצליחו לאתר אותו אחד מבעלי הרכבים שנדפקו.
בחרתי לספר לדודה שלי מה בעלה של בת דודה שלי (הבת של דודה שלי) עשה לי לפני הרבה מאוד שנים – פגיעה מינית פיזית. אבא שלי היה מאוד נגד זה וניסה להשתיק אותי – שלא אספר לה. ניסה לגרום לי לשים את עצמי מקום אחרון ואת כולם מקום ראשון. במילים אחרות אמר לי שאני אשמה על כך ששתקתי אז ושעכשיו כבר לא מתאים לדבר. כעס על כך שלא ספרתי לו למרות שכן סיפרתי לו! וגם אם לא הייתי מספרת לו זאת הייתה בחירה שלי ומותר לי לבחור מה שנכון עבור עצמי! הוא קרא לי אנוכית (כי אני רוצה לפעול אחרת ממה שהוא דורש ממני לפעול ובוחרת לתת לעצמי מקום!) ואני בן אדם מבוגר ומדובר בקשרים האישיים שלי מול דודים שלי – אין לו מילה בכלל בלהגיד לי מה לספר למי אך זה חלק מנסיון השליטה שלו בחיי. אבל הדרבים הללו לא יעבדו עלי יותר. זה היה הקש ששבר את גב הגמל ובחרתי לנתק ממנו קשר. עם אמא שלי עוד הייתי מוכנה להשאר בקשר עד שגם היא התחילה לפגוע בי. אמרה דברים מאוד קשים שכל כך רחוקים מהמציאות!! והאימה אותי שהרסתי לדודה שלי את החיים כי סיפרתי לה מה בעלה של בת דודה שלי עשה לי! אמרה לי שדודה שלי לא מפסיקה לבכות בגללי. חוץ מזה זה היה שיח כל כך טעון שכלל בתוכו רק צרחות משני הצדדים!! זה השלב שאמרתי די! לא יכולה יותר! גם איתה לא מוכנה יותר להשאר בקשר. אני ספגתי כל כך הרבה חרא!! משני ההורים שלי כל חיי! ומדברת על אלימות מילולית בעיקר, פיזית לעיתים רחוקות. נסיתי לשים את העבר איתם בעבר אבל זה לא עובד. גם היום אף על פי שבשנים האחרונות הדברים מאוד השתפרו יש להם עדיין קטעים של אלימות מילולית ואני לא מוכנה שהם ישימו אותי בחזה במקום שנלחמתי כל כך קשה לצאת ממנו וללמד את עצמי שאני חשובה ושיש לי מקום לרצונות שלי ולדעות שלי ושיש לי מקום לבחור מה נכון עבורי. אני רציתי לספר בשביל עצמי – בשביל לשבור את חומות השתיקה ולהתחיל לבנות קשר כלשהו מול דודים שלי מחדש. קשר שאבד לפני שנים בעקבות מה שבעלה של בת דודה שלי עשה!
בחרתי לנתק עם הורי קשר.
בחרתי שאני צריכה להפסיק להקריב את עצמי בשביל שלהם יהיה טוב.
לא מוכנה יותר.

סיפרתי לדודה שלי מה בעלה של בת דודה שלי עשה לי לפני שנים. מסתבר שגם בת דודה שלי הצעירה (אחותה של אישתו) נפגעה ממנו ואצלה מסתבר שזה לאורך שנים ארוכות.
יומיים אחרי שאישתו (בת הדודה שלי) גילתה את מה שבעלה עשה לי ולאחותה הצעירה הוא התאבד.

קו הסיוע לנפגעות תקיפה מינית בארץ כשדובר בכתיבה לא היה בשעות הזמינות שלו וחפשתי אוזן קשבת. נסיתי לפנות לקו החם בארצות הברית שפעיל מסביב לשעון אך ההמתנה הייתה מאוד ארוכה אז פניתי לאתר אחר שהוא ככל עולמי – שם ממתנדב קו סיוע שאמור היה לסייע לי עם התמודדות רגעית עם הסמפטומים של פוסט טראומה בעקבות שנים של תקיפות מיניות מכל מיני גברים – במקום לסייע לי ניצל את המצב שלי על מנת לפגוע בי מינית אף הוא.

השותפה שלי – אגרסיבית מאוד והכריחה אותי לחיות בתוך פח זבל למשך כל תקופת השכירות. אני מעיפה אותה מהדירה בעקבות הדברים שעשתה ואיך שהכריחה אותי לחיות. כמה שנסיתי לדבר איתה זה לא עזר וברב הזמן התחמקה מלדבר על הדברים עד שבסוף באגרסיביות השתיקה אותי – ממש הגוף שלי הגיב בהשתתקות. למזלי אח שלי הצליח לשכנע אותי לדבר עם בעל הדירה ולספר לו מה היא מעבירה אותי. אז היא מועפת.
היא כועסת על כך שאני דברתי עם בעל הדירה ומעיפה אותה – איימה גם לשבור לי את הדברים בבית. היא עשתה הרבה דברים אבל לחיות בזבל ואגרסיביות – די מסכם בשתי מילים את החוויה שלי איתה. ואני חשבתי שהיא חברה שלי. מסתבר שהיא לא.

בסוף אני אשאר בדירה שלי והיא מועפת אך לפני שדברתי עם בעל הדירה שלי בגלל שידעתי שהיא רוצה להשאר לחתום חוזה לעוד שנה ואני לא יכולתי להמשיך לחיות איתה התחלתי לחפש לעצמי דירה אחרת. אחת הדירות הייתה של בעל דירה שגר בדירה ומשכיר את שני חדרי השניה הנוספים. אחרי שכבר הבנתי שאני נשארת בדירה שלי והשותפה שלי תעזוב אני והוא נשארנו בקשר. ראיתי שיש לו מוזרויות ושהוא לא ממש מקשיב לגבולות שלי כמו למשל שאומרת לו שאני צריכה ללכת לישון עכשיו ובדברים קטנים שכאלו. אבל הוא היה לי לאוזן קשבת לבכות קצת על השותפה שלי שקשה לי איתה ולו קשה עם השוכרת שלו. כך שהיה נעים הקשר הזה אך בגלל ששמתי לב לקושי שלו להקשיב לגבולות ולכבד גבולות שמציבים לו ידעתי עם עצמי שזה לא בן אדם שאפגש איתו וכל עוד זה נשאר ווירטואלי אז אני בטוחה.. אבל המצב הלך והקצין. הוא לא היה מוכן לספר לי בן כמה הוא בהתחלה עד שלאחר תקופה שדברנו הוא סיפר לי שהוא בן 56. אני בת 33. כפי שאתם בטח כבר מהכרות באנטרנט איתי יודעים שאני אלופה בלהציב גבולות מבלי להשתמע לשתי פנים! שום גבול שהצבתי לו הוא לא כיבד! וזה הלך והקצין והליך המחשבה שלו נשמע מעוות. הוא התחיל לספר לי סיפורים מלאים בחורים ובהתנגשויות בין זמנים שהיה מספר את הדברים. זה הקצין לכך שרצה שאסע איתו על חשבונו לרוסיה שהוא ישלם גם על המלון כי יש לו טיפולי שיניים ברוסיה והוא רוצה שאלווה אותו. כמובן שלא הסכמתי וכמובן שלא הפסיק לנסות לשכנע אותי אך כשזה הגיע לארצות הברית זה כבר הפך לקיצוני. שיגע אותי על זה נון סטופ!! הוא לא מכבד את הגבולות שלי כמו שלא מכבד את הגבולות של המדינה – ארצות הברית. זה הגיע לרמות שרצה שאשקר עבורו למשטרת הגבולות בארצות הברית שאני והוא מתחתנים כי יש לו בעיות להכנס לארצות הברית בעקבות חוסר כיבוד גבולות מדינת ארצות הברית מצידו ואני אזרחית אמריקאית והוא רוצה שנגור על חשבונו בדירה שהוא יקנה או שקנה בארצות הברית והוא ישלם על הכל על שנינו. לא אכפת לו שאם אני אתפס על שקר כזה בגלל שאני אזרחית אני נשלחת ישר לכלא האמריקאי!!
ולמה לעזאזל שאסע למדינה אחרת עם בן אדם שאני לא מכירה ומעולם לא פגשתי!! המשפחה שלו גרה שם – שיפנה אליהם – יותר זול טיסה פנימית מאשר טיסה מהארץ..
קיצר העמדתי אותו על מקומו ואף דרשתי שלא יצור איתי קשר שוב. התגובה שלו הייתה כועסת.
זה מה ששלחתי לו..
"ההתנהלות שלך מפחידה אותי והעובדה שאתה לא פונה למשפחה שלך לעזרה לגבי הבית כי אתה לא טיפוס משפחתי מחשידה אותי יחד עם עוד דברים נוספים שאתה אומר שמחשידים אותי - כבר נתתי לך את הרשימה מזמן אבל אתה יודע מה? ממש כבר עברת כל גבול. בוא נתחיל מכך שלכל גבול שאי פעם הצבתי לך אתה לא מתייחס אליו וגם גבולות מדינה אתה לא מכבד - כך שאני רואה שיש לך קושי מאוד גדול בקבלת גבולות. אבל להציע לי לשקר!! למשטרת הגבולות בארצות הברית?????? זה כבר עובר את כל גבול הטעם הטוב! לא אכפת לך שאם יתפסו אותי אני אלך לכלא?? בשבילך זה לא להכנס יותר לארצות הברית. בשבילי זה להכנס לכלא ולשלם קנס!! אבל כנראה שאתה שם את הצרכים שלך לפני הכל ואני רואה את זה גם ביחס שלך כלפי ארצות הברית וגם כלפי באופן אישי. אני אגיד לך את האמת - אני לא מעוניינת להמשיך את התקשורת הזאת. אני מאחלת לך המון בהצלחה - אנא אל תיצור איתי קשר שוב. חציית הגבולות וחוסר כיבוד הגבולות כבר מתחיל להיות מפחיד.
הצבתי לך מליון ואחת פעם את גבולות באופן הכי ברור שיכול להיות!
הכל חוץ מלנתק קשר או לחסום אותך"

ואני שואלת – מה נסגר איתכם אנשים..???? איפה ההגיון הבריא שלכם? מזה הדברים האלה??

בנוסף השנה עברתי ועדיין עוברת בעיות עם בלוטת התריס. היא בתת פעילות והעניין בבירורים.
בנוסף השנה סבלתי מאנמיה של מחסור בחומצה פולית – חשבתי שזה פסיכולוגי הדברים שאני מרגישה – הדיכאון הקליני, המגרנות – זה היה כל כך קשה שכבר שקלתי טיפול תרופתי פסיכיאטרי! בסוף הסתבר שהבעיה הייתה אנמיה של חומצה פולית ולא דיכאון קליני.
בנוסף – הפוסט טראומה שלי החמירה בסמפטומים שלה והתווספו סמפטומים נוספים שלא היו בעבר.
החיים...............................................

מירנדה
משתמש פעיל

Re: אנשים.. מה נסגר..?! - טריגר.

הודעהעל ידי מירנדה » ש' אוגוסט 10, 2019 2:21 am

האיש שמנסה להביא אותי לכל מיני מקומות בעולם - לא אתפלא אם הוא סרסור או שוכר בבני אדם.
ואמרתי לו את זה בפרצוף! בוואטס אפ.

לא כתבתי הכל עליו - כתבתי ממש מעט על השתלשלות העניינים איתו כי זה המון לכתוב בתוך פורום אבל מדובר על סיפורים שלו שנשמעים מצוצים מהאצבע ומלא בחורים ומלא בסתירות בין זמנים שמספר. והצעות שמציע.. והוא שעות על גבי שעות וימים על גבי ימים ושבועות על גבי שבועות מציף אותי בהודעות ונסיונות שכנוע כאלה ואחרים - כאילו שבסוף אתייאש ואכנע רק כדי שיר ממני..

לא רציתי לבטל את הקשר איתו כי קבלתי אוזן קשבת שהייתי זקוקה לה וחפשתי אותה אבל זה הקצין והקצין ההתנהגות שלו עד שכבר אמרתי די ונתקתי קשר.
רק מקווה שהוא לא משוגע מספיק על מנת לחפש אותי כי הוא די שכן שלי. ועוד בשיח הראשוני כשדברנו על הדירה שלו ספרתי לו איפה אני גרה כי אנחנו שכנים.
גם הוא יודע איך אני נראת כי יש לי תמונה שלי בוואטס אפ וכי כשזה עוד לא הגיע לקיצוניות שזה הגיע וחשבתי שאני בטוחה שלחתי לו תמונות שלי והוא שלח לי תמונות שלו בתור ידידים חדשים.. מבחינתי לטלפון אך לא אמרתי לו זאת באופן מפורש. בכל אופן זאת הייתה טעות. אבל באמת שחפשתי אוזן קשבת והוא תמיד היה זמין..
היום כשהבנתי שלא אכפת לו שאכנס לכלא והוא מנסה לשכנע אותי שנצהיר שאנחנו הולכים להתחתן - זה כבר היה קיצוני מידי. חצוף! חושב שאני ככה אעשה לחיים שלי עבור אדם שמעולם לא פגשתי אפילו!! מנצל את האזרחות שלי - אז מה שאני אכנס לכלא נכון??

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ש' אוגוסט 10, 2019 2:27 am

ואני שואלת - למה זה קורה לי כל פעם עם אנשים..? אולי אני הלא בסדר? כי באמת - איך זה שזה קורה כל פעם?

כן.. כן.. מבינה שאני כרגע במצב שלא השלמתי טיפול מלא ואני כנראה עוד נמצאת במעגל שאני לא מצליחה לצאת ממנו למרות שחשבתי שבאופן מסויים השתפרתי באופן הזה - וכן - במובנים מסויימות השתפרתי באופן הזה כי נכון שאני עוד נופלת אבל עדיין האנשים הללו לא גרועים כמו האנשים שהסתובבתי איתם בעברי. אבל גם האנשים האלו של היום פוגעניים כלפי ולא רק כלפי. ואני ממשיכה ליפול על הזויים - הזויים טובים יותר אבל עדיין הזויים!

ואני לא מצליחה לצאת מהמעגל הזה!!

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ש' אוגוסט 10, 2019 2:39 am

"קו הסיוע לנפגעות תקיפה מינית בארץ כשדובר בכתיבה לא היה בשעות הזמינות שלו וחפשתי אוזן קשבת" - לא פעל כי זה היה אחרי השעות שהוא נותן מענה - זאת הייתה הכוונה שלי..

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ש' אוגוסט 10, 2019 4:06 am

עם הבחור האחרון שהיום נתקתי איתו קשר - כן אני זהיתי את חוסר הגבולות שלו וחוסר הכבוד שלו לגבולות אז די ידעתי מול מה יש לי עסק וכל עוד זה לא היה קיצוני כמו שזה נהיה אז הייתי בקטע של אני מסתדרת עם זה ובחרתי להיות איתו בקשר בוואטס אפ תמורה לאוזן קשבת אבל לא צפיתי שזה יגיע לקיצוניות שזה הגיע.
אני אתגבר על זה אבל סתם זה מעצבן ומבאס.

טוב, זה גם ככה לא שאני נפגשת עם אנשים.. כל הקשרים שלי זה רק צרך הוואטס אפ. אבל זה כבר קשור לפוסט טראומה שלי..

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ש' אוגוסט 10, 2019 12:40 pm

אה כן ושכחתי לציין על אותו הזוי שעקב אחרי (או לפחות זה היה נראה ככה) ממש לפני מספר ימים בדרך לחנות חדשה שפתחו בדיזיין סנטר ליד רכבת בני ברק באיזור קניון איילון.
השותפה שלי עוזבת - מועפת - אז רציתי לעשות קניות בסיסיות לבית לחדש אותו קצת.
קיצר לא מאוד מכירה שם את האזור - ירדתי מאוטובוס על הגשר הסתכלתי ימינה שמאלה מצאתי את המדרגות לרדת מהגשר והתחלתי ללכת לכיוון. אך אז הסתבר שירדתי בצד הלא נכון של הגשר ואחרי הליכה שבחום ובשמש מרגישה ארוכה הגעתי לרמי לוי והבנתי שטעיתי בצד אז התחלתי לחזור על עקבותי. עליתי חזרה את המדרגות ובזמן הזה שמתי לב שיש משהו אחרי שלא נראה לי. התחלתי ללכת מהר עליתי את כל המדרגות פניתי ימינה והלכתי מהר למדרגות לצד השני - המדרגות שהייתי צריכה מלחתחילה והתחלתי לרדת - הוא אחרי. אני הולכת מהר את כל המדרגות ופונה לכיוון שאני צריכה הוא אחרי. חציתי את הכביש. הוא לא חצה אחרי אך המשיך להסתכל עלי. והוא עדיין היה אחרי רק מהצד השני של הכביש. כשהתקרבנו לכניסה לרכבת חציתי חזרה את הכביש (עדיין הייתי מלפניו) והתיישבתי על הספסל בחוץ ליד הכניסה לרכבת כשאני קרובה למאבטח. הוא עקף אותי קצת ואז נעצר גם הוא. לקחתי את הדברים שלי ונכנסתי למתחם הרכבת ועמדתי ליד המאבטח. שתי דקות אחרי זה הוא חזר חזרה אחורה ונכנס אף הוא למתחם הרכבת. ראיתי כשעבר בדיקה ביטוחנית מה מוציא מהכיסים - לא היה לו שום קניות! בכלל!! ואם הגיע עם רכב לרכבת אין שום סיבה שיחנה כל כך רחוק באיזור של רמי לוי -כשיש חניות הרבה יותר קרובות לכניסה לרכבת!! הוא ראה אותי ונעמד וכאילו חיכה והסתכל עלי. אני הסתמכתי על כך שלמאבטח יש אקדח במקרה הכי גרוע.. לכן הייתי לידו. הוא עמד עד שבסוף הוציא כרטיס ונכנס למתחם הרכבת בפנים. זה השלב שלקחתי את הדברים שלי והלכתי משם.. יצאתי עם רגלים פצועות מהשיפשוף החזק של הנעליים מההליכה המהירה - לא קל לעשות את זה בכפכפים..
אני מאמינה שאם לא הייתי פועלת כמו שפעלתי אולי הייתי בסכנה. היה ממש מוזר שהלך אחרי מהמדרגות של המתחם של רמי לוי ללא קניות עד לרכבת ושנעצר כשאני נעצרתי והמשיך כשאני המשכתי..

מליסט

הודעהעל ידי מליסט » ש' אוגוסט 10, 2019 11:05 pm

היי יקרה,
אני לא יודעת אם את בכלל מחפשת תגובה או סתם כתבת לעצמך כדי לפרוק ..
אז בכל אופן אני אכתוב הכי בקצרה ותסלחי לי אם לא רצית שיגיבו לך לא יכולתי לעמוד בזה...
את ממש חזקה ואת עוברת דברים שרוב האנשים לא היו עומדים בהם בכלל!!! וכל ההזויים שאת נפגשת זה לא בגללך זה פשוט
כי יש המווווןןן כאלה ונראה לי שאת פשוט חברותית ומדהימה ולכן כולם נדבקים דווקא אלייך וזה כולל בתוכם הזויים..
תקשיבי - בלי להכיר אותך רק מהכתיבה שלך כאן אני יכולה לדמיין איזה בנאדם את ואת פשוט מושלמת בעייני !!!!
עברתי מלא תקופות נוראיות בחיי ולצערי אני עכשיו בעוד אחת מהן וגם אני לא מבינה למה לאחד לא קורה כלום ולשני
קורה הכל כל הרע וההזויי נדבק אליו..
אבל כנראה שאנחנו שוות יותר כי אם לא אז זה לא היה קורה- רק את הטובים ביותר שולחים למלחמות כל הזמן...
ואנחנו כל הזמן במלחמה על עצמנו על ה"להמשיך לחיות למרות הכל..."
בעייני את השראה איך לאסוף כח ולהמשיך להילחם לא התנתקתי למרות שרציתי כי המילים שלך מראות לי כמה חזק יכול להיות בנאדם ...
ואז איכשהו אני מצליחה להמשיך לנסות לשרוד למרות הכל...
אז תמשיכי להיות חזקה גם אם בעייני עצמך את לא ממש מרגישה ככה תמיד..
לילה טוב..

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » א' אוגוסט 11, 2019 4:55 am

תודה יקרה על מילותיך - כתבתי את זה ברגע משבר אך אני מאוד אוהבת תגובות תמיד - זה מחמם את ליבי ונותן לי חיבוק וחיזוק מרחוק (:
עברתי המון בחיי - אפילו אני בעצמי קשה לי לתפוס כמה שרדתי.
אני יודעת שאני חזקה. אם לא הייתי בטוח לא הייתי שורדת את כל שעברתי בחיי.
אז תודה מהצד השני של המסך ⁦♥️⁩
מקווה שאת מרגישה יותר טוב מאז הפעם האחרונה ששמעתי ממך.
גם את חזקה.
כולנו חזקים/ות (:
בכולנו יש כוחות שאנחנו לומדים להכיר דרך התמודדות מול הזוועות שאנחנו עוברים. לצד הקושי יש את הגילוי העצמי..

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » א' אוגוסט 11, 2019 5:29 am

תזכרי שאין דבר כזה אדם מושלם.. לכל אדם יש את הצדדים החיוביים שלו והשלילים, הצדדים החזקים ואלו שהוא עובד עליהם, לכל אדם יש הכל מהכל..
אך זה חלק מאיך שהטבע בנוי - אחרת לא היה איזון.
כל דבר בטבע שואף לאיזון וכך גם אנחנו (:
זה רק מוכיח שאנחנו חלק מהטבע חח (:

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » א' אוגוסט 11, 2019 7:51 am

נשמה יקרה בוקר אור !
אני כה מעריכה אותך על כוחותיך על תבונותיך ועל היכולת להמשיך הלאה ולשמור על האיזון והטוב.
היצור בארהב ממש נשמע לי סרססור אפס מאופס מקווה שניתקת ושלא יציק לךת לעולם.
אמן ואמן שהשמש החדשה השבוע תביא לך אור של בריאות ,המון טוב ובשורות טובות.
אוהבת,איתך,מיכל.

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » א' אוגוסט 11, 2019 12:56 pm

"היצור בארהב ממש נשמע לי סרססור אפס מאופס" -
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
מיכל קרעת אותי מצחוק............................ מתה עליך!!
אבל נכון שזה נשמע ככה..? אני באמת לא אתפלא אם זה באמת מה שהוא..
כן, נתקתי איתו קשר. המפתיע הוא שדווקא הפעם הזאת - הפעם הראשונה והיחידה!! שפתאום ידע לכבד את הגבול שאני מציבה - עם כמובן כמה מילים פוגעניות ומגעילות שמנסה להוציא אותי לא בסדר שדורשת לנתק את הקשר אבל בזה זה נגמר. עניתי לו בחזרה בי. ומאז לא הגיב.. כן קצת מפחדת - בוחנת כל אדם שנראה כמו בתמונות ששלח (למרות שמי יודע אם זה בכלל באמת תמונות שלו..) אבל בוחנת כל אדם מסביבי כי פוחדת קצת שהוא יחפש אותי אבל בגדול נראה שזה נגמר.
מעניין שדווקא הפעם ידע לקבל עליו גבול שמוצב עליו כשבשום פעם אחרת בעבר לא ידע לקבל שום גבול שהצבתי..
זה רק מראה שכשהוא רוצה להבין יש לו את היכולת והוא פשוט בוחר שלא להבין שמוצב לו גבול.................................
תודה מיכל יקרה על המילים החמות - אוהבת מלא :heart1:

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » א' אוגוסט 11, 2019 12:59 pm

או סרסור או סוחר בבני אדם..

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ב' אוגוסט 12, 2019 7:38 am

בוקר אור נשמה יפה !
היצורים האלה מחפשים אובייקטים,
ברגע שתחמת אותו במילים נוקשות וברורות - לעניות דעתי-- הוא ממש לא יחפש אותך,לא לא שהוא נהייה צדיק אלא לצערי הרב הוא כבר בזרך לחפש אובייקט חדש.
את עליך הגנת ונפלא שכך.
והעולם נשאר עם הזבל,חבל ומפחיד אך זוהמציאות שבה כולנו חים.
המשך יום נפלא ,באהבה,מיכל. :growing: :growing: :growing:

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ב' אוגוסט 12, 2019 11:09 am

:iloveu2:

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 99 אורחים