מיכל זה לא בשבילך..

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מירנדה
משתמש פעיל

מיכל זה לא בשבילך..

הודעהעל ידי מירנדה » ב' יולי 29, 2019 3:49 am

רוצים משהו שמוציא אותי מאיזון - זה משהו שמוציא אותי מאיזון! שונאת את המין האנושי!!

https://www.youtube.com/watch?v=lzvcPrbVBNc

כתבתי לה תגובה שלמה - פשוט מצחין מאנושות רקובה! תתי אדם! שחושבים שהם שולטים בעולם וכל מי שלא כמוהם דינם הכחדה!! גועל נפש שמבחינתי לא שונה מרדיפת יהודים.

אפשר להריח את הסירחון מעבר לים! עולם רקוב ושפל!!

מירנדה
משתמש פעיל

Re: מיכל זה לא בשבילך..

הודעהעל ידי מירנדה » ב' יולי 29, 2019 3:52 am

זה מה שכתבתי לה..

I am so sorry for everything you've been through and that you are still going through - from the death of your precious son to having to go through the trauma of being accused and interrogated by law enforcement and being imprisonment and on death row and all you have to go through and deal with because you were wrongly convicted - and OMG! all because of race?! I cannot even began to imagine how awful that all must have been and still is. Thank god you were exonerated but still - you will never get your life back! You won't get your son back, you won't get back all the years you lost for being wrongfully imprisoned and you will have this emotional scare for life! I am practically in tiers right now. I'm so sorry! It's a wonderful thing you are doing - trying to make some good out of so much bad - and this may give you a meaning for living but non of it should have ever happened!! Did you ever even get the chance to grieve the loss of your son..? I wish you only the best and I am so sorry we are such a races, awful, disgusting world - so bad! My gosh!
I hope I'm not triggering you in any way but I am so mad I wish for all of those that imprisoned you not for making a mistake but because of your skin color - I wish for them to go through exactly what you've been through!! So mad!
And I am white BTW. No one! And I mean no one! Has the right to hurt another human being just because of their race!!

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ד' יולי 31, 2019 9:40 am

לא קראתי כי לא אישרת לי, אך כן מסכימה איתך שיש זבלים בעולם.
כן יודעת שיש גם נשמות טובות.
ואת אחת מהן.
באהבה,מיכל.

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ד' יולי 31, 2019 12:49 pm

מצחיקולה! זה לא שאני לא מאשרת לך!! יש לך כל זכות שבעולם לקרוא את זה ולראות את הסרטון!! פשוט כי אמרת שאת לא רוצה לחשוף את עצמך לצרות של העולם אז כתבתי שזה לא בשבילך - כדי שלא תחשפי את עצמך למשהו שאת לא רוצה להחשף אליו... אבל כמובן שאת יותר ממוזמנת לקרוא אם את בוחרת שכן.. זה שכתבתי שזה לא בשבילך זה מעיין אזהרה עבורך בגלל שאמרת שאת לא מעוניינת להחשף לצרות העולם..
:heart1:

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ד' יולי 31, 2019 12:54 pm

וזה בעיה של תרבות שלמה ושל מערכת משפטית רקובה..
וזה חוצה תרבות - זה בעיה כלל עולמית רק שבארצות הברית הבעיה היא ברמות קיצון!

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ה' אוגוסט 01, 2019 7:20 am

בוקר אור !
תודה שאת זוכרת,אכן אני מגינה עלי מלראות את הגועל והרוע שאני שומעת ביום יום שלי.
באהבה ובהערכה,מינל.

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ה' אוגוסט 01, 2019 1:06 pm

זוכרת בהחלט :heart1:

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 44 אורחים