מקדישה את השיר הזה..

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מירנדה
משתמש פעיל

מקדישה את השיר הזה..

הודעהעל ידי מירנדה » ו' יולי 05, 2019 4:03 pm

לסיום הטיפול המדהים שהיה לי באמצע התהליך שלי וכל מה שעוברת ועברתי מאז בעקבות הפסקת הטיפול באמצע התהליך שלי והחיפושים לאחר מטפלת שתחליף את המטפלת שהייתה לי שנכשלו והחזרה אחורה בעקבות חוסר מסגרת טיפולית המשכית וכו..

קוצים
זה כל מה שנשאר בי
הפרחים שאת נתת לי
קמלו בנתיים
דרכים בהן אני הלכתי
עכשיו חוזר על עקבותי
אחרי שלא מצאתי
את שחיפשתי
לכל אחד יש זכות לחלום
סירות ניר במים
רציתי רק לשוט הכי רחוק
אני אדם משום מקום
שמחפש לו רק סיבה לנשום
תראי
בניתי לנו בית
כשהוא נולד אני נתתי
את מה שלא היה לי
קוצים
שמזכירים בכוח
שלא נותנים לשכוח
דוקרים אותנו
ולא מרפים
לכל אחד יש זכות לחלום
סירות ניר במים
רציתי רק לשוט הכי רחוק
אני אדם משום מקום
שמחפש לו רק סיבה לנשום
לכל אחד יש זכות לחלום
סירות ניר במים
רציתי רק לשוט הכי רחוק
אני אדם משום מקום
שמחפש לו רק סיבה לנשום
רק סיבה לנשום

מירנדה
משתמש פעיל

Re: מקדישה את השיר הזה..

הודעהעל ידי מירנדה » ו' יולי 05, 2019 4:27 pm

הסבר..

קוצים - *העבר והסמפטומים שסובלת מהם בעקבות כך..*
זה כל מה שנשאר בי
הפרחים שאת נתת לי - *בטיפול*
קמלו בנתיים
דרכים בהן אני הלכתי - *שבעקבותיהן נשלחתי לטיפול בתור עונש אך זה עונש שהציל את חיי ושינה את חיי מקצה אחד לקצה השני*
עכשיו חוזר על עקבותי
אחרי שלא מצאתי
את שחיפשתי - *טיפול המשך ונפגעתי הרבה בדרך ממטפלים שלא התאימו עבורי*
לכל אחד יש זכות לחלום - *חיים טובים מוקפים באהבה מכבדת בלבד וחיים מלאים בכל תחום קיים*
סירות ניר במים
רציתי רק לשוט הכי רחוק - *להגיע לעולמות רגשיים של חיים טובים ומלאים בכל מובן המילה אליהם אני יודעת ומבינה היום שגם לי מגיע אבל לעולם עוד לא זכיתי להכיר. הגעתי רק חצי דרך לשם..*
אני אדם משום מקום
שמחפש לו רק סיבה לנשום
תראי
בניתי לנו בית - *הגוף שלי והנפש שלי זה הבית שלי - בתוכי התחלתי לבנות לעצמי בית בעזרת הטיפול*
כשהוא נולד אני נתתי
את מה שלא היה לי - *בטיפול נתתי לעצמי וקבלתי מהמטפלת עולם שלם שלא זכיתי להכיר לפני*
קוצים - *פגיעות העבר*
שמזכירים בכוח
שלא נותנים לשכוח - *פלאשים.. ניתוקים.. התקפי חרדה..**
דוקרים אותנו
ולא מרפים - *כל יום וכל לילה..*
לכל אחד יש זכות לחלום - *חיים טובים מוקפים באהבה מכבדת בלבד וחיים מלאים בכל תחום קיים*
סירות ניר במים
רציתי רק לשוט הכי רחוק - *להגיע לעולמות רגשיים של חיים טובים ומלאים בכל מובן המילה אליהם אני יודעת ומבינה היום שגם לי מגיע אבל לעולם עוד לא זכיתי להכיר. הגעתי רק חצי דרך לשם..*
אני אדם משום מקום
שמחפש לו רק סיבה לנשום
סירות ניר במים
אני אדם משום מקום
שמחפש לו רק סיבה לנשום
רק סיבה לנשום

מירנדה
משתמש פעיל

Re: מקדישה את השיר הזה..

הודעהעל ידי מירנדה » ו' יולי 05, 2019 4:33 pm

וכמובן שכל שורה שלא כתבתי עליה יש לה גם משמעות פשוט מהכרותכם איתי כאן באתר אתם יודעים מה מצבי היום אז לא מרגישה שצריכה לציין חיי היום היום..

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 91 אורחים