ספרתי אז הוא מת - טריגר.

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מירנדה
משתמש פעיל

ספרתי אז הוא מת - טריגר.

הודעהעל ידי מירנדה » ד' יוני 12, 2019 5:14 am

עדיין בשוק, עדיין בהלם.
עוברת בין כאב ודאגה למשפחה שפרק והשאיר מאחור לבין ניתוקים והלם ושוק וצמרמורות ומחשבות וזכרונות...
ולא ממש יודעת איך לאכול את כל זה.
הכל התחיל בגללי. הכל התחיל כי ספרתי.
אני תפעלתי את כל הגלגל הזה.
בחיים לשניה לא העלתי על דעתי שזה מה שיעשה.
בחיים לשניה לא חשבתי שככה זה יסתיים.
קבלתי הכנה טלפונית ממתנדבי קו הסיוע לסיטואציות שיכולות להיות - לתגובות שעלולה לקבל - אבל לזה אף אחד לא ציפה וגם לא אני.
הוא התאבד.
הכל התחיל בערב ליל הסדר השנה ממנו יצאתי בוכה ולא הפסקתי לבכות למשך שלושה ימים כי קלטתי פתאום בבום אחד כמה שנים הפסדתי בגלל מה שבעלה של בת דודה שלי עשה לי לפני קצת יותר מעשור (הוא פגע בי מינית).
בערב ליל הסדר כל המשפחה היו כל כך נחמדים אלי וכל כך רצו בחברתי וגרמו לי להרגיש אחת מהם - חלק מהמשפחה כשאני כל השנים הללו עושה את מיטב יכולתי על מנת להתרחק מכל הצד הזה של המשפחה פיזית ורגשית.
הם לא אשמים!!! במה שבעלה של בת דודה שלי עשה אך בתוך העולם הרגשי הפנימי שלי הוא מקושר אליהם כי כמעט תמיד שהגעתי לשם הוא היה שם וגם אם לא היה עדיין רק דרכם אני מכירה אותו. רק דרכם אני רואה אותו. לכן בתוכי הוא מקושר אליהם וכשהוא פגע בי זה פגע בכל הקשר שלי מול הצד הזה של המשפחה.
אז אחרי ליל הסדר האחרון בחרתי לפתוח את זה ולא לשתוק עוד.
מאוד הדגשתי שאני לא באה ממקום מאשים, שאני לא מחפשת לפגוע באף אחד, כל מה שאני רוצה זה החלמה אישית ולנסות להתחיל לבנות קשר מולם מחדש. לשבור את החומות שנוצרו בתוכי כלפיהם.
דודה ודוד שלי מרגישים לי ראשי הצד הזה של המשפחה. אך בגלל שדודה שלי אישה הרגשתי יותר בנח לדבר איתה על זה מבין שניהם. לכן בחרתי לדבר איתה.
פחדתי מהשיחה הזו - פחדתי מההשפעות וההשלכות שיהיו לשיחה הזאת על כל המשפחה אך ידעתי שאני צריכה ורוצה לעשות את זה.
אז פתחתי......................
בעיקבותי עוד משהי במשפחה פתחה את הסיפור שלה - שהוא פגע גם בה (אני בכוונה לא כותבת מי זאת על מנת לשמור על פרטיותה) - כך שמסתבר שאני לא היחידה במשפחה שנפגעה ממנו מינית.
דודה שלי ספרה לבת שלה (אשתו של מי שפגע בי) את הדברים ומכאן יומיים אחרי אין יותר בן אדם.
אני לא ממש יודעת את הפרטים של איך הדברים התגלגלו אבל אני פשוט בהלם שזה מה שעשה.
השאיר אחריו אישה ושלושה ילדים!
שניים מהם עוד קטינים!
ילדה בת - 9
ילד בן - 16
בחורה בת - 18
על בת דודה שלי והילדים שלה הכי כואב לי.
היא במצב בלתי אפשרי.
והכל התחיל בגללי.......................

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: ספרתי אז הוא מת - טריגר.

הודעהעל ידי מיכלל » ד' יוני 12, 2019 7:20 am

נשמה יקרה בוקר אור!
בהחלט תגובה אלימה קשה,כמו שכשפגע בך ראה רק את עצמו
לא את תחושותיך ורצונך אלא רק הוא קיים בעולם.
נשמה יקרה שכמותך,את בוודאי יודעת שאת ממש ממש ממש לא אשמה.
הוא יודע כמה פגע והרס
סביר להניח שפגע בעוד נוסף לבת משפחה שפתחה.
הוא ידע את מה שהוא הרס
ולכן דאג להמשיך ולדאוג רק לעצמו לא לאישתו ולא לילדיו שלו.
לעניות תחושתי פגע בעוד,ולא מסוגל היה להתמודד עם ההרס שזרע
לכן דאג לעצמו בלבד
בדיוק כמו שעשה בזמן שפגע.
לך הכי נכון כעת להפנים שנמעשה שעשה זה רק לטובתו שלו.
מחבקת אותך המון.באהבה ובהערכה,מיכל.

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ד' יוני 12, 2019 9:56 am

מיכל יקרה תודה! :love1: גם כל המשפחה שלי אומרת שאין לי אשמה בתוך כל זה ושכלית אני מתחילה להבין אבל רגשית יקח לי עוד זמן..

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ה' יוני 13, 2019 3:46 am

הגוף שלי זועק - בא לי לחתוך אותו

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ו' אוגוסט 02, 2019 11:31 pm

האמת - שמתחילה להצטער שספרתי.. בשבילי זה שבר חומות מול דודים ובני דודים שלי והמטרה הייתה לבנות איתם קשר אבל זה לא שהם יוזמים קשר מעצמם אף פעם - רק אם אני יוזמת הם מגיבים..

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 95 אורחים