זקוקה לייעוץ..

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מירנדה
משתמש פעיל

זקוקה לייעוץ..

הודעהעל ידי מירנדה » א' מאי 19, 2019 4:20 pm

איך מתמודדים עם בדיקה רפואית פולשנית במקומות טריגריים..?
אני צריכה לעבור בדיקה ופשוט לא מסוגלת. נסיתי.. אחרי חצי שנה שאני קובעת תורים ומבטלת הצלחתי להכריח את עצמי להגיע לרופא אבל ממש בכח ולא הייתי מסוגלת לתת לו להתקרב אלי בכלל מלבד אולטרסאונד שגם זה היה לא קל ומציף..
הגעתי אליו חצי בחרדות וחצי בניתוקים והוא הציע שאת הבדיקה נדחה לבינתיים עד שאהיה אמיצה מספיק.
אני לא נבדקתי למעלה מעשור! כי זה טריגרי עבורי.. אז נכון, זה לא דחוף אבל זה בדיקה שצריכה לעשות.
אני לא חושבת שהבעיה היא כי הוא גבר - קשה לי עם אישה באותה מידה.. ואני רוצה שהוא יהיה הרופא שלי בגלל שהוא קבל הכשרה דרך בית החולים שעובד בו לגבי התמודדות מול פציינטית פוסט טראומטית לאחר תקיפות מיניות.
לא רוצה שיתקרבו אלי שם בכלל.
יצאתי משם בניתוקים קיצוניים שלקח לי כשעתיים על מנת להתאפס מספיק על מנת לנהוג אבל עוד הייתי במצב רע למשך שעות ארוכות..
איך מתמודדים עם בדיקה כזאת..? מה עושים..?

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 93 אורחים