טריגר - אלימות לאומנית

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מירנדה
משתמש פעיל

טריגר - אלימות לאומנית

הודעהעל ידי מירנדה » ב' מאי 13, 2019 11:12 pm

כותבת את זה כאן כי רוצה לחלוק על מנת שיהיה לכך תיעוד עבורי כי בגלל הדיסוציאציה הסיכוי שאזכור את מה שחוויתי היום קטן..

היום כשדברתי עם משהו איך שהוא הגענו לדבר על תקופת האינטיפדה הקודמת שהסתיימה בהסכם אוסלו.
אין לי שום זכרון ממה שהיה אז למרות שהייתי בגילאים שאמורה לזכור אז מקשרת את חוסר הזיכרון לדיסוציאציה.
אך יש לי את הדברים שההורים שלי ספרו..
הם סיפרו שמי שהיה שכן רחוק שלנו נרצח אז על ידי מפגעים ושהוא היה ווטרינר, שאנחנו עברנו נסיון לינץ' ושלמזלנו אבא שלי מהנסיון וידע שיש לו מהצבא הצליח להוציא אותנו משם ולהציל את כולנו אחרת הם היו פשוט שוחטים את כולנו במקום - כך אבא ואמא שלי מספרים את זה, אבא שלי אומר שהערבים היו בכל מקום ושכל יום היה פיגוע ושהיה כל כך מסוכן לצאת מהבית אז כל פעם שהיה יוצא לטיול עם הכלב שלנו ז"ל היה יוצא עם סכין בגרב להגנה עצמית.

מי שדברתי איתו היום היה בשנים ההן ילד כמוני (הוא מבוגר ממני בכשנתיים.. שלוש..) אך הוא כן זוכר את השנים הללו אז בקשתי ממנו לספר לי מה היה אז..
אומנם אין לי זיכרון מוחשי של מה שהיה אז ושל מה שגם אני עברי אך בזמן שסיפר לי יכלתי להרגיש את הלב שלי והגוף שלי נכנסים לחרדה. אולי זה קרה לי בעבר ואני פשוט לא זוכרת בגלל הדיסוציאציה אך זה קרה היום ורציתי לתעד את זה עבור עצמי כי זה אומר לי שיש בי חלק שכן זוכר - הוא פשוט מנותק ממני ולכן אני לא זוכרת את זה..

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 94 אורחים