הלב שלי מתפוצץ מכאב..

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מירנדה
משתמש פעיל

הלב שלי מתפוצץ מכאב..

הודעהעל ידי מירנדה » ג' אפריל 30, 2019 12:54 am

אוף.. כל כך כל כך רע לי וכל כך כל כך קשה לי..
אני אתחיל טיפול תרופתי כי אני חושבת שאני במצב שאני זקוקה לזה..
הייתי היום אצל פסיכיאטרית שקבלתי עליה המלצה ממרכז הסיוע לנפגעות תקיפה מינית.
היא הסכימה איתי על האבחנה העצמית שלי שאני סובלת מדיכאון קליני כרגע בנוסף לפוסט טראומה.
והסכימה איתי שכדי שאתחיל טיפול תרופתי.

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: הלב שלי מתפוצץ מכאב..

הודעהעל ידי מיכלל » ד' מאי 01, 2019 11:32 am

את כל כך אמיצה ומודעת לעצמך!
ממש כבוד הערכה ואהבה יקירה !
תני לך המון סבלנות אהבה וכבוד.
בהצלחה יקירה,באהבה. :flowers: :flowers: :flowers:

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ד' מאי 01, 2019 1:08 pm

מיכל את המדהימה כאן! :love1:

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אמה » ו' מאי 03, 2019 1:08 am

לפרוטוקול - כמעט כל פסיכיאטית תסכים שאת צריכה תרופות. פשוט כי ככה זה עובד איתן .
פסיכיאטר = פסיכולוג שיכול לספק לך תרופות.

תעשי מה תמיד מהשמרגיש לך הכי נכון עבורך - ואם יש לך ספק פני למישהו קרוב שאת סומכת עליו באמת שיאמר לך.

עקבתי אחרייך קצת פה בפורום והבנתי שיש לך אישיו עפ המשפחה אז תזכרי את המשפט הזה -
חברים הם משפחה שבוחרים. כך שתמיד, תמיד תוכלי ליצור לעצמך משפחה :flowers:
תאבדי את השפיות.. תאבדי אותה רק קצת.. תאבדי אותה עד שתצליחי למצוא את עצמך.. לא נורא שהעולם יהרס בדרך.. שהעולם ישרף בלהבת האגואיזם..
תאבדי את עצמך קצת מרצון, כי כל הזמן זה קורה בכח ..
תאבדי את עצמך.. תאבדי רק כדי למצוא.

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ו' מאי 03, 2019 2:01 pm

אמה יקרה! כן, את צודקת.. פסיכיאטרים באמת תמיד ימליצו לקחת תרופות..
קצת מפחדת מלקחת תרופות אך אני לא רואה שאני מצליחה להרים את עצמי חזרה בכוחות עצמי כבר חודשים..
חברים זאת משפחה שבוחרים - זה נכון.. אך חוץ מחברה אחת - אין לי ממש חברים כרגע מעבר לאולי כאלו שפוגשת פעם בכמה שנים.. וגם אם נגיד החברה שלי מציעה לי לבוא איתה לפקניק עם חברים שלה ולהכיר אנשים חדשים וזה - אין לי את הכוחות הנפשיים להתמודד עם זה וקשה לי עם אנשים באופן כללי - אף על פי שבטבע שלי אני טיפוס חברותי. אנשים זה כרגע מעמסה ממש גדולה עבורי.
תודה אמה :love1:
חייבת לציין שאתמול הייתי אצל דודה שלי וספרתי לה על מה שבעלה של בת דודה שלי (מה שבעלה של הבת שלה) עשה לי לפני כל כך הרבה שנים. היא (דודה שלי) הייתה ממש מדהימה בתגובה שלה ואין ספק שזה תרם קצת בהורדת החומות שנבנו אצלי כלפי כל הצד הזה של המשפחה. נתתי לה לקרוא במכתב שארך שלושה עמודים.
מסתבר שהיה לה חשד של שנים שפוגע במשהי (לא אני אלא משהי אחרת) כי ראתה שינוי התנהגותי במשהי כך שיכול מאוד להיות שאני לא היחידה במשפחה שנפגעה ממנו.
זה כל כך הרבה יותר מורכב כשהפגיעה היא בתוך המשפחה כי לספר דבר כזה יכול לטלטל ולפרק משפחה שלמה ומצד שני השתיקה גורמת ליכולת של אותו בן אדם להמשיך לפגוע גם בבנות משפחה אחרות. יש לי חשד משל עצמי אך מעולם לא העזתי לשאול...
השארתי לדודה שלי את המכתב שנתתי לה על מנת שתוכל להתייעץ עם אנשי מקצוע איך לפעול ומה לעשות עם זה - שיהיה לאיש המקצוע את כל הפרטים על מנת לסייע לדודה שלי להחליט מה עושים עם זה..
היא אמרה שתדבר עם בעלה ושהם יחשבו ביחד איך לגשת לזה.. גם אמרה שתדבר עם ההורים שלי (שיודעים מה קרה עם בעלה של בת דודה שלי ואיתי). היא לא יודעת שבחרתי לנתק קשר עם אבי.
אמרתי לה שאני כאן תמיד אם תרצה לדבר, להתייעץ, לחשוב ביחד או סתם לקבל תמיכה.. ושאשמח אם תעדכן אותי מה הם מחליטים לעשות עם זה ואיך הם מחליטים להתנהל עם זה אך אכבד אם תחליט שלא. גם הפנתי אותה למרכז הסיוע לנפגעות תקיפה מינית לדבר עם עובדת סוציאלית של מרכז הסיוע או לבקש מספרי טלפון של פסיכולוגים שהם ממליצים עליהם שמבינים בתחום לקבוע פגישה או שניים על מנת להתייעץ עם פסיכולוג איך לגשת לזה.
כי בסופו של דבר הם יצטרכו בדרך כזאת או אחרת לדבר עם בת דודה שלי (שנשואה למי שפגע בי) ולספר לה מה הוא עשה ואולי גם להתעמת איתו..
אני בכל אופן שמחה שפתחתי את זה מולה וגאה בעצמי שעשיתי את זה! אך מאז ממש עם ניתוקים רציניים. מנסה לעכל את השיחה ולעבד אותה (עם עצמי) ומנסה לקרוא את המכתב שכתבתי לה - הדפסתי לעצמי גם העתק - על מנת לעבד את הדברים אך לא מצליחה לעקוב אחרי מה שקוראת כמה שרק מנסה. וממש זקוקה לעשות את זה כי ממש זקוקה לעיבוד של הפגישה איתה אתמול.. אך לא מצליחה.
בלילה אמרתי אני לא מצליחה לעקוב אחרי הקריאה אז אסריט את עצמי מקריאה את המכתב אך לא הצלחתי ממש לקרוא ומידי פעם נעלמתי לגמרי! אז יש לי עכשיו סרטון ניתוקים חח!
מנסה מאתמול בערב - אבל לא נורא - אמשיך לנסות..

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ב' מאי 06, 2019 8:04 am

בוקר אור יקירתי !
את מדימה ! אלוהים כמה תונות וכוחות שיש בך !
ממש ממש מעריכה ואוהבת.
רק כשיש פגיעה בתוךהמשפחה זה הפוגע ששובר את המעטפת המשפחתית וממש לא הנפגעת.
אני,באופן אישי גם לא מאמינה שפוגע יכול להיות בן זוג,לאישתו.מה שאני מכנה בן זוג אמיתי.
כי במהות שלו הוא לא גבר אלא מניאק.
באהבה מירנדה,איתך,מיכל.

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ב' מאי 06, 2019 10:04 am

חח אהבתי!
את צודקת.. ותודה מיכל שנתת לי את האופן הסתכלות הנוסף הזה כי באמת שזקוקה לזה כרגע..
עוד מנסה לעכל את הכל ועוד מושפעת מהכל אך לאט לאט..
נזכרתי שפעם הייתי נעזרת במדיטציות וזה היה עוזר לי לפעמים ולפעמים הייתי מתמכרת לזה ואז זה היה משפיע הפוך אך אולי אנסה להעזר בזה לפני שאפנה לתרופות..?
בינתיים גם ככה מחכה לראות מתי אתקבל למרפאת בארי שם הפסיכיאטרית שנפגשתי איתה עובדת דרך הקופה אז עד אז אולי בכל זאת אצליח להרים את עצמי - מקווה לפחות...
עכשיו שנתקתי קשר מההורים ועם כמה שאבא שלי פגע בי כבר לא אכפת לי שיהיה רשום בתיק הרפואי שלי על האלימות שחוויתי מהורי כך שכבר לא מפחדת להיות מטופלת דרך קופת חולים יותר.
כואב לי שאין לי אבא יותר אבל מצד שני מעולם לא באמת היה לי כך שאי אפשר לאבד מה שמעולם לא היה..
ולגבי בעלה של בת דודה שלי - זה כבר מחוץ לידיים שלי ואני עשיתי את מה שעשיתי על מנת לשבור את החומות בתוכי כלפי כל הצד הזה של המשפחה ואין ספק שלספר לדודה שלי בהחלט תרם בפן הזה. מה היא תעשה לגבי זה - זה כבר מחוץ לידיים שלי.
דודה שלי באמת הייתה מקסימה אלי כששמעה מה בעלה של בת דודה שלי עשה לי אך הדבר היחיד שכאב וצרם לי קצת בתגובה שלה זה שאמרה זה שהיא חושבת שבעלה של בת דודה שלי לא שולט בעצמו פשוט ולכן פעל כפי שפעל ושהוא פשוט זקוק לטיפול ולעזרה - אני מרגישה שזה קצת סלחני מידי כלפיו - אבל מבינה שהיא מדברת מהמקום האישי שלה שמנסה להחזיק את המשפחה מאוחדת וגם היא צריכה להסביר לעצמה את מה שעשה וזאת כנראה הדרך שלה לעשות את זה ולנחם קצת את עצמה - להפחית ממה שעשה ולקבל את מה שעשה בסלחנות.
אני באופן אישי חושבת שבאמת יש מי שפועל כמו שבעלה של בת דודה שלי פעל ממקום של חוסר שליטה על המעשים אך אני גם חושבת שחלק מהפוגעים כן יש להם יכולת שליטה על ההתנהגות שלהם והם בוחרים מתוך בחירה מודעת לפגוע ולדעתי בעלה של בת דודה שלי עושה את זה מתוך בחירה ולא מתוך חוסר שליטה.
מי שלא שולט בזה לדעתי יתנהג באותו אופן מול אחרים גם ולא רק בסתר.
תודה מיכל שקראת לבעלה של בת דודה שלי בשמו כי בינתיים מה ששמעתי זה שאני אנוכית, הורסת את המשפחה, רואה רק את עצמי, שלא אכפת לי מאיך שהעובדה שאספר ישפיע על כל המשפחה, שאני אשמה בגלל ששתקתי כל השנים, שאני אשמה כי לא הכנסתי לו מכות, שחובתי לשתוק ולא לספר על זה - שאז התאים שאספר אבל עכשיו כבר חובתי לשתוק, שהוא לא שולט בעצמו ולכן עשה לי את מה שעשה וזקוק לטיפול פסיכולוגי, שלהחזיק את המשפחה מאוחדת יותר חשוב מהקשרים המשפחתיים שלי ומהבריאות הנפשית שלי וכדומה.. אז תודה מיכל יקרה! אוהבת אותך המון! :iloveu2:

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ב' מאי 06, 2019 10:36 am

כלומר מתוך המשפטים שנאמרו לי שכתבתי - הדבר היחידי שדודה שלי אמרה זה את המשפט הזה: "שהוא לא שולט בעצמו ולכן עשה לי את מה שעשה וזקוק לטיפול פסיכולוגי".
את כל השאר אבא שלי אמר לי..

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ב' מאי 06, 2019 2:47 pm

מיותר לציין שדודה שלך לא מבינה בתחום כלום.
את שימרי עליך
ושהשאר כל אחד יטפל בעצמו....
באהב ובהעררכה,איתך,מיכל.

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ב' מאי 06, 2019 3:53 pm

אני מניחה שהיא מנסה לנחם את עצמה וכמה שרק אפשר לשמור את האש קטנה..
זה אבא שלי התכוונת שלא מבין כלום בתחום כי דודה שלי רק אמרה שהוא זקוק לטיפול כי היא חושבת שזה נובע מחוסר שליטה עצמית. חוץ מהמשפט הזה באמת שהיא הייתה הכי מקסימה שבעולם..
כל המשפטים האחרים אבא שלי היה זה שאמר לי בנסיון למנוע ממני לספר לדודה שלי את מה שבעלה של בת דודה שלי עשה לי..

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ג' מאי 07, 2019 7:49 am

בוקר אור יקירה
שמחה שיש לך את הדודה איתך.
המשפט שזה חוסר שליטה עצמית אכן מיותר ורחוק מהמציאות.
אך מניחה שהוא נובע מחוסר מציאת מילים להגיד.
ברגעים קשים מעדיפה לחבק ולהשאר ללא מילים.
באהבה,מיכל.

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ג' מאי 07, 2019 3:25 pm

:iloveu2: :iloveu2: :iloveu2: :iloveu2:

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 87 אורחים