עדכון..

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מירנדה
משתמש פעיל

עדכון..

הודעהעל ידי מירנדה » ו' מרץ 22, 2019 3:46 pm

רוצה לעדכן שעשיתי אתמול יום שלם של מדיטציות - מהרגע שהתעוררתי - ב12 בצהריים - עד שהחלטתי שהגיע הזמן ללכת לישון - שזה היה 4 בבוקר.
כן.. לא אכלתי אתמול כלום - ממש הייתי כולי בתוך עולם המדיטציות.
אממ אז רוצה לעדכן שזה עזר קצת. מרגישה קצת יותר חזקה רגשית.
אומנם עוד כואב לי אבל פחות ויש לי יותר כוחות נפשיים.
ובאיזה שהוא מקום - ג'ניה קצת מתחיל להגיש קצת יותר בתור משהו מהעבר.
גם נפגשתי עם מי שאולי תעזור לי לערוך את הספר שלי - אגב מלא תודה מיכל שהפגשת ביננו!! - ומתוך שיח על הספר שהוא בעצם סיפור חיי יצא לי לדבר ולספר על חיי וגם על התקופה האחרונה וג'ניה וזה.. לזכרוני זאת פעם ראשונה שדברתי עליו באופן מילולי עם אדם אחר חוץ מעצמי. כלומר השותפה שלי לדירה שגם הפכה לחברה הכי טובה שלי גם יודעת מה היה אך רק באופן חלקי כי היא בחורה רגישה שקשה לה לשמוע דברים קשים אז לא חלקתי איתה את הדברים במלואם וחוץ מיזה אין לי משהו/י לדבר איתו/ה באופן מילולי על זה כך שעל החלקים שממש מכאיבים לי יצא שפעם ראשונה אמרתי אותם לאותה עורכת. כלומר אפילו לא קראתי לכלב בשמו אלא אמרתי באופן מאוד כללי. רק בהודעה ששלחתי לה לפני שבוע אמרתי לה את המילים בשמם אבל אתם יודעים..? היה לי קשה אחרי אותו שיח אבל בסהכ בגדול מרגישה שזה עזר לי..
אז למרות שזאת לא הייתה המטרה - היא סייעה לי גם מעבר לעריכת הספר (:
אז באופן כללי מרגישה יותר טוב (:
אז זה ככה בכללי..

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 110 אורחים