אז בטווח של שלושה חודשים האחרונים עברתי...

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מירנדה
משתמש פעיל

אז בטווח של שלושה חודשים האחרונים עברתי...

הודעהעל ידי מירנדה » א' פברואר 24, 2019 7:33 pm

- גניבה של התיק שלי עם כל החיים שלי בפנים.
- פגיעות מיניות פלוס פגיעות בתחומים אחרים מבן זוג.
- אלימות מילולית מבן זוג אחר.
ובנוסף בגלל שהוא מעופף בזמן שאמור לשמור ולהשגיח היו מקרים מאוד לא נעימים בגלל חוסר תשומת הלב שלו על מנת להשגיח במה שאמור היה להשגיח באותו הזמן - כמו לדוגמא שהייתי בבית חולים בגלל זעזוע מח ולא הסכימו לי לקום מהמיטה נתנו לי סיר והוא היה אמור להשגיח שאף אחד לא יכנס באמצע אך בגלל המעופפות שלו הוא לא השגיח טוב ונכנסו לי באמצע..
(כן.. עברתי שני בני זוג בתקופה הזו).
- דפקו לי ת'רכב - תאונה עם ארבעה רכבים חונים - שלי מבין הרכבים החונים. ובינתיים המשך טיפול בבירורים. גליתי רק שבוע לאחר התאונה שהייתה תאונה ושהרכב שלי נפגע..
- עברתי זעזוע מח.
- וירוס
- דלקת (שלדעתי עדיין לא עברה לי. צריכה לחזור לרופא).
- אנטיביוטיקה שהשפיעה עלי מאוד! רע ואסור היה לי בכלל לקחת אותה אך הרופא נהג ברשלנות (גם אם לא בכוונה) והחליפו לי לאנטיביוטיקה אחרת אך היא הפילה אותי טוטאלית למשך שבוע שלם.
- חברה שאני מאוד דואגת לה מסיבות שמטעמי הפרטיות שלה לא מפרסמת.
- היום לא היה לי גז בדירה.

מקווה שלא מפספסת כלום אך כך נראו שלושת החודשים האחרונים שלי. פלוס מינוס שלושה חודשים.

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 71 אורחים