אוף

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מירנדה
משתמש פעיל

אוף

הודעהעל ידי מירנדה » ב' ינואר 14, 2019 1:04 am

כבר לא יודעת איפה להתחיל אבל בתקופה האחרונה כל כך הרבה קרה..
בין הגניבה של התיק
לזעזוע מח
לפרידה מהבן זוג
לחזרה לאקס
לפרידה ממנו
וחיפוש זוגיות כאשר כל אחד יותר הזוי מהשני
נכון - השתפרתי בבחירות שלי - או לפחות כך זה נראה.
כי כבר לא קרה בשני הזוגיות האחרונות שהיו לי שהותקפתי מינית
אך יחד עם זאת נופלת על הזויים שאני לא יודעת מאיפה הגיעו לי.
אחד עם משאלת מוות.
אחד עם אובר אהבה לקרבה פיזית כל הזמן כמו שני ארנבים חרמנים עד לרמות שהעור שלי התחיל להתקלף וכל הפנים שלי נהיו מלאים בחצ'קונים כשלי בגלל הפוסט טראומה קרבה פיזית מלחתחילה זה קשה וטריגרי מכשלעצמו. אני מנסה ללמוד עדיין לרצות בכלל קרבה פיזית ולהנות מזה וליזום את זה בכלל מתוך רצון מלא והסכמה שלי וזה הגיע לרמות שהתחלתי להדחה מקרבה פיזית ולחזור למקום של לדחוף אותו מעלי כל הזמן. וגם הוא מידי לא ערני לסביבה לרמות שהתיק שלי נגנב בהשגחה שלו! יחד עם כל החיים שלי בפנים. והוא נפגע טראומה של אלימות מילולית ופיזית וניצול כלכלי מבת זוג מלפני חמש שנים ועם הזמן הובן שיש סממנים של אלימות נפשית שלו כלפי כנראה בעקבות הטראומה שעבר וכל הקשר הזה הפך להיות קשר טיפולי כשאני המטפלת והוא המטופל ונתתי לו כלים להתמודדות עם טריגרים ודרכי הסתכלות נוספות על הדברים לערער על המחשבות שלו ושלחתי אותו לטיפול מקצועי כי בתאכלס אני לא אשת מקצוע ומעבר לכלים שנתתי לו אין לי כלים לסייע לו וגם זה לא מתאים שקשר זוגי יהיה טיפולי. אני רוצה זוגיות לא להיות פסיכולוגית. גם זה הגיע למצב שהוא מגעיל אותי פיזית מרב שכל הזמן צמוד אלי ונושם לי לתוך הפנים. ואפילו שמזיזה אותו הוא עדיין נצמד אלי - איכסה.
ואחד אחר שדחה אותי מינית וגרם לי להרגיש שאני לא בסדר שאני מנסה ורוצה בכלל קשר זוגי שכולל פן פיזי. לרמות שהתחלתי להרגיש דחויה מינית ומסורסת על ידו.
אחד אחר שפנה אלי היה עם תמונה בזירת איגרוף כשהוא מרים את החולצה וכלוב לו על הבטן מוות לכולם.
כאילו וואט דה פאק?!? רק הזוויים נמשכים אלי?? לפחות זה כבר לא אנסים אבל למה לעזאזל נורמליים לא פונים אלי? באמת שאני לא מבינה.
כל מה שאני רוצה זה מערכת יחסים מכבדת, טובה, עם בן זוג טוב שטוב אלי ומתאים לי מבלי שהעבר ישלוט בהווה ובעתיד שלי. זאת באמת בקשה גדולה מידי??
אני לא מבינה!

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 114 אורחים