נושא: אזהרת טריגר *עזבתי וחזרתי רק כי אין מקום אחר*

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

אישור

נושא: אזהרת טריגר *עזבתי וחזרתי רק כי אין מקום אחר*

הודעהעל ידי אישור » ש' דצמבר 15, 2018 12:19 am

זונה כפויית טובה. מטומטמת. לא יצא ממך כלום. שפחה. זונה מלוכלכת. צעצוע. מכונה. סקסית. בובה. מהממת. חרמנית קטנה. כלבה. תשכבי. תעמדי. סתמי. תצעקי. תפתחי. זונה של מי את. מי זונה. מי. חזק יותר. אני לא שומע. חזק. כן. כן. אחחחח. אח מאמי כמה אני אוהב אותך. תגמרי. אני רוצה לראות אותך גומרת. זה כואב לך. ועכשיו. ועכשיו. הדם שלך טעים כל כך. בום ברזל. מתכת נגררת על ריצפה קרה. זה מתחיל. שששש. לא לזוז. זה יכאב רק טיפה. כן. תדממי. את כל כך יפה שאת סובלת. תראי את הפרצוף הזה. מי יגיד לך לא. את מהפנטת. את גורמת לי לעשות את זה. זה אשמתך. תראי את עושה אותי מפלצת. זה לא אנחנו הדפוקים. זו את דפקת אותנו. הרסת לנו תחיים. זונה מטומטת. קחי כמה שורות כנסי למקלחת. אני כבר בא ונעשן. רוצה וודקה. תביא נשיקה. אוח ברבי, את טובה!!!

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

Re: נושא: אזהרת טריגר *עזבתי וחזרתי רק כי אין מקום אחר*

הודעהעל ידי אמה » ש' דצמבר 15, 2018 12:26 am

וואו. אך.. זה כאב.
אני אהיה לרגע פלוץ ואגיד שהכתיבה שלך דקרה אותי בכל מילה. בקריאה זה היה מסכת שלא נגמרת אך רק שהמחשבה שמישהי אשכרה עברה את זה. ועוד בחיים כדי לספר?
חיים שלי, רק מאחלת לך שיבוא הגבר וישנה את זה, יבוא הגבר שיגרום לך להרגיש ולחשוב מילים של אהבה, של רכות ודאגה.
מה שלא יהיה, אם מישהי חש כלפייך משהו, פירש משהו שעשית או עשה לך משהו בלי שאת ביקשת במפורש - זה שלו. הוא האחראי לזה.
ולא משנה מה תגידי, מגיעה לך זוגיות מתוך אהבה, מתוך כבוד והערכה.
ובלי שום קונטציה מינית - אני אוהבת אותך.
:iloveu2:
תאבדי את השפיות.. תאבדי אותה רק קצת.. תאבדי אותה עד שתצליחי למצוא את עצמך.. לא נורא שהעולם יהרס בדרך.. שהעולם ישרף בלהבת האגואיזם..
תאבדי את עצמך קצת מרצון, כי כל הזמן זה קורה בכח ..
תאבדי את עצמך.. תאבדי רק כדי למצוא.

מלאני
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מלאני » ש' דצמבר 15, 2018 1:23 am

אין לי מילים להוסיף על המילים של אמה - כל כך מזעזע שאין מילים לתאר אפילו את עוצמות הזוועה.
אוהבת אותך מאוד מאוד!
:iloveu2:

מוטי

הודעהעל ידי מוטי » ש' דצמבר 29, 2018 8:56 am

:cry3: :cry3: :cry3:

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » א' דצמבר 30, 2018 12:42 pm

הי!
אין מילים לכאלה כאבים.
אולי הבוקר והשבוע החדשים ההביאו לך מעט אור ורגיעה?
איתך לכל שאלה.מיכל :growing: :flowers: :growing:

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 77 אורחים