אזהרת טריגר וגם על הלינק..

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מלאני
משתמש פעיל

אזהרת טריגר וגם על הלינק..

הודעהעל ידי מלאני » ו' דצמבר 07, 2018 1:24 am

https://www.youtube.com/watch?v=cURGn7Yz678

זה לא פייר! זה לא פייר להראות לי מציאות שלא קיימת!!! את המציאות שהייתי רוצה אבל זה לא באמת קיים!!! זה רק כי כתבי החדשות היו שם בחדר לשדר לעולם את הבקשות לעונש שלתת לתוקף! בתי משפט לא מתנהלים ככה!! שופטים לא מחזקים את הנפגעות! זה לא פייר להראות דבר כזה כשזאת לא המציאות!
זה לא פייר שהשופטת הזאת כל כך מקשיבה לכל מילה עד הסוף שיש לנפגעות להגיד! זה לא פייר שהיא כל כך תומכת בנפגעות ומחזקת אותן!
זה לאאאאאא פייייייייייייייייייייייייייייר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
בית משפט זה לא מקום מחזק! בית משפט זה מקום הרסני!! שאותי כמעט הביא להתאבדותתתתתתת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אז אל תראו לי מציאות מדומיינית! אני לא יהפוך לתמימה לגבי המערכת המשפטית בעקבות כך!
זה לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא פייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייררר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:cry3: :cry3: :cry3: :cry3: :cry3: :cry3: :cry3: :cry3: :cry3: :cry3: :cry3: :cry3: :cry3: :cry3: :cry3: :cry3: :cry3: :cry3: :cry3: :cry3: :cry3:

מלאני
משתמש פעיל

Re: אזהרת טריגר וגם על הלינק..

הודעהעל ידי מלאני » ו' דצמבר 07, 2018 1:27 am

בקצה השמיים ובסוף המדבר
יש מקום רחוק מלא פרחי בר
מקום קטן, עלוב ומשוגע
מקום רחוק, מקום לדאגה.

אומרים שם מה שיקרה
וחושבים על כל מה שקרה.
אלוהים שם יושב ורואה
ושומר על כל מה שברא.

אסור לקטוף את פרחי הגן
אסור לקטוף את פרחי הגן
ודואג ודואג נורא.

מלאני
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מלאני » ו' דצמבר 07, 2018 1:36 am

בבית משפט אני מתכוונת למערכת המשפטית בכללי - כולל משטרה פרקליטות עורכי דין וזה.. כל המערכת המזורגגת הזאת..

מלאני
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מלאני » ו' דצמבר 07, 2018 1:50 am

סורי, פשוט התפרצתי לגמרי. מצד אחד זה מאוד חיזק אותי כמה חוסר שפיטה, כמה אמונה יש לשופטת במילים של המתלוננות, כמה הכלה, כמה חיזוק, כמה מילים טובות, כמה חיבוק ענק יש במילים של השופטת וזה גורם גם לקנאה ענקית וגם נוגע בנקודה כל כך כואבת כי זה לא המציאות..
אולי השופטת הזאת באמת מתנהלת כפי שמצולמת ואם כן בא לי לחבק אותה ולהיות הבת שלה והלוואי שכל מערכת המשפט גם בארצות הברית אבל גם בישראל הייתה נראת כך! אבל אולי היא התנהלה כפי שהתנהלה משום שהמצלמות של כתבי החדשות היו בחדר וידעה שזה ישודר בעולם.
כל כך הרבה תיקים נסגרים עוד הרבה לפני שמגיעים למשפט בכלל! ומענים את הנפגעות! ומעבירים אותן בהחלט המילה המתאימה פה זה אונס שני ומבחינתי אף גרוע יותר מהאונס עצמו!
זאת המציאותתת!!!
לא אותה שופטת מדהימה (לפחות אל מול המצלמות היא הייתה מדהימה) שכל כך שמעה והקשיבה עד הסוף ותמכה והכילה והאמינה!
זה מרתיח אותי שהיא כל כך מדהימה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לא מפסיקה לרתוח ולבכות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
זה פשוט לא פייר!!!

מלאני
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מלאני » ו' דצמבר 07, 2018 4:53 am

ראיתי קטעים נוספים מהמשפט בלינקים אחרים והבנתי שלמעלה מ20 שנה אף אחד לא עשה כלום (מבחינת המערכת המשפטית והסגל באוניברסיטה) על מנת לעצור אותו למרות שהיו תלונות עליו על פגיעות מיניות ואף שאר הסגל פגע מינית בסטודנטיות והם ממשיכים לעבוד שם! והמשיכו להחזיק את לארי נאסאר בתפקידו אפילו שהיה תחת חקירה משטרתית!
אז נרגעתי.
לראות את הלינק ששלחתי בפוסט הראשון הטריף אותי כי זה כאילו לראות התנהלות משפטית מהאגדות. סוג של הפיה הטובה וקסמים ונפלאות וזה פוצץ אותי כי זאת לא המציאות בעולם הזה..
העובדה שלא ניסו לעצור אותו למעלה מ20 שנה אלא סגרו תיקים על ימין ועל שמאל ואף הסגל באוניברסיטה הוציאו שיימינג למי שנסתה לספר את סיפורה ברשתות החברתיות ויצרו קבוצות תמיכה ללארי - זאת המציאות בה אנו חיים.
אז יפה שהוכח שמדובר באולי שופטת אחת ואולי גם בכלל רק בגלל שמערכת החדשות היו מעורבים (שהכל מוסרט ומשודר לעולם) ולא שהמערכת המשפטית מדהימה, מכילה, תומכת, מאמינה לנפגעות, קשובה ומאפשרת את כל המרחב להתבטא ולבטא את הכאב, את החוויה המזעזעת שעברו ואת ההשפעות של מה שעברו לכל חייהן.
140 נפגעות (אם זוכרת נכון את המספר) היו ללארי נאסאר למשך למעלה משני עשורים! בחסות סגל ההוראה ובחסות המערכת המשפטית בארצות הברית. וזה כמובן רק מי שסיפרה.. בטוח שיש עוד שעדין לא סיפרו אז מדובר אני מאמינה במספר אסטרונומי.
האמת על המערכת יצאה לאור.
אז נרגעתי.
וכואב שזאת המציאות אך לפחות לא משדרים לי עולם מהאגדות כי זה הוציא אותי מאיזון טוטאלית! והלוואי שיבוא יום שבו עולם האגדות הזה יהפוך למציאות.. אז ורק אז - אאמין בביאת המשיח ואאמין באלוקים.

מלאני
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מלאני » ו' דצמבר 07, 2018 5:12 am

סטודנטיות הכוונה גם לילדות קטנטנות......
חלום להיות באולימפיאדה אה..?

מלאני
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מלאני » ו' דצמבר 07, 2018 6:22 am

בהמשך המספר התלונות הגיעו ל265!!!
למה אני ממשיכה לעדכן אתכם..? אני לא יודעת - חח

מלאני
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מלאני » ו' דצמבר 07, 2018 6:24 am

מלאני
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מלאני » ו' דצמבר 07, 2018 7:30 am

https://www.youtube.com/watch?v=Yf12qTDBrPs

מצאתי שופטת אחת בעולם שאני אוהבת. כאן - אולי באיחור של 20 ומשהו שנה - אבל עדיין כאן במקרה הזה הצדק נעשה! חבל שאין אצלנו עונשים בכמות כאלו של שנים..
זה צדק!!
אבל נתוני הסטטיסטיקה שהיא הביאה לדעתי אלו נתונים של המשטרה כי המספרים שם במציאות די דומים לישראל. היא הייתה צריכה לקחת את המידע ממרכז הסיוע RAINN ולא מהרשויות.
אבל היא עשתה צדק והיא נתנה מקום לכל נפגעת שרצתה להשמיע את קולה.
התחלתי את הצפיה בסיפור הזה נסערת בטירוף וסיימתי אותה בהתלהבות ויכולת נשימה והתרגשות.
אנסה לברר את שמה של השופטת כי היא עושה חוויה מתקנת למערכת המשפטית - ואותה אני אוהבת. השופטת היחידה בעולם!!

מלאני
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מלאני » ו' דצמבר 07, 2018 7:35 am

רוזמרי אקוילינה - זה שמה של השופטת. אוהבת אותך!!!!!!!!!

מלאני
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מלאני » ו' דצמבר 07, 2018 7:52 am

משהו יודע איך והאם יש אפשרות והאם מותר בכלל לשלוח מכתב לשופטת..? אני לא מכירה איך הדברים עובדים ומה מותר ומה אסור ואני רוצה לכתוב לה מכתב - היא מהיום מבחינתי מקור אור בתוך המערכת הכל כך מקולקלת. אני רוצה לתת לה לדעת שהיא נותנת תקווה ושמצאתי בזכותה שופטת אחת בכל העולם שאין לי את המילים לבטא את מה שרוצה לבטא אבל רוצה לכתוב לה מכתב תודה ולהסביר לה כמה היא תרמה לא רק לאותן בנות שהעידו במשפט אלא גם למי שצופה שם מאחורי המסך ממדינה אחרת בכלל - מי שנפגעה מהמערכת המשפטית - ולא זה לא משנה את התפיסה שלי לגבי כלל המערכת אך היא נקודת אור ויש תקווה ויש לאן לשאוף והמערכת יכולה להראות גם אחרת.. אם יש אחת שפועלת כך בתוך המערכת אז יש תקווה למערכת שתוכל גם היא אי פעם להתנהל באותה צורה. אני מתרברבת במילים - כרגע עוד אין לי את המילים לבטא את מה אני רוצה לבטא אך רוצה לכתוב לה כמה זה משמעותי עבורי מה שעשתה במשפט הספציפי הזה.
וממש מקווה שכך היא מתנהלת ברגיל ולא רק מול המצלמות..

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 49 אורחים