רוצה לכתוב על ***.

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מלאני
משתמש פעיל

רוצה לכתוב על ***.

הודעהעל ידי מלאני » ה' דצמבר 06, 2018 4:14 am

התחלתי לצאת עם *** לפני כשלושה שבועות.
הפוסט הזה הוא די בשבילי כי לפעמים מרב עוצמות הדיסוציאציה אני שוכחת מה אני מרגישה כלפי בן אדם ואף שוכחת למה בכלל אני רוצה להיות בת זוג שלו.
אז על מנת שיהיה לי תיעוד בשביל עצמי כותבת כאן על המחשבות שלי, הרגשות שלי, הרצונות שלי וכדומה כך שבמצב ששוכחת יכולה לחזור לכאן ולהזכר.
עם בן הזוג שהיה לי עד לא מזמן זה קרה - אמא שלי אמרה לי שאני אוהבת אותו ואני אפילו לא הצלחתי לזכור את זה בגלל הדיסוציאציה.
אז פועלת בשיטת המניעה מראש (:
עכשיו שאני חולה ונפגשנו בשבת - *** ואני - הרגשתי שנאה אליו ורציתי לבטל את הקשר איתו אך הייתי צריכה להזכיר לעצמי שאני עכשיו חולה ואולי בגלל זה אני מרגישה כך כלפיו (זה כנראה גם וירוס וגם חיידק אך התשובה לגבי החיידק עדיין לא הגיעה אז ממשיכה לחכות - בטח תגיע תשובה סופית מחר).
זכרתי ועל כן הזכרתי לעצמי שלמרות שאני כל כך חסרת רגש כשמדובר בבני אדם - בעיקר בני זוג - למרות שהיום יש מעט אנשים שכן מצליחים לחדור לי אל הלב - הוא הצליח בפגישות שהיו להדליק רגש אצלי - זכרתי שספרתי את זה לשותפה שלי. לכן בחרתי לחכות ולא לסגור את הבאסטה כרגע.
בינתיים האינסטיגטים שלי אומרים לי שהוא בן אדם אמין, עדין, נחמד, טוב לב, רגוע, חייכן מטבעו אך הלב שלי מפחד שהכל יתהפך לי בפרצוף בהמשך.
אך הפחד לא נובע ממנו - לא משום דבר שמשדר לי ולא משום התנהגות שלו וכלום.
הפחד נובע ממני - ממעמקי נפשי בעקבות כל העבר שחוויתי.
אני מרגישה בנוח לרמוז לו דברים אך מצד שני מפחדת שהוא נחמד וטוב אלי כדי שאסמוך עליו ואפתח ואז ינצל את המידע נגדי בדרך כזאת או אחרת..
לא בגלל משהו שהוא מרמז לי אלא פחד שנובע מתוך עצמי בלי שום קשר ישיר אליו אלא קשר ישיר עם העבר שלי...
בפגישה שהייתי ממש חולה הוא לא לחץ שאבוא אליו, הוא לא ניסה לעשות לי שום דבר בכח או באגרסיביות ואף אמר שאם היינו מתקדמים יותר בקשר היה מציע לי לבוא לנוח אצלו במקום שאצטרך לנהוג הביתה (כי לא אין רכב) אבל שהוא לא מציע לי כי אנחנו רק בהתחלה של הקשר.
משהו בו מדליק אצלי רגש. משהו בשילוב של המבט בעיניים שלו עם התנועות העדינות שלו והחיוך שלו על הפנים והנחמדות שלו.
אני עדיין לא יודעת להגדיר את מה שזה מעלה בי אך לדעתי זה מזכיר בתוך מעמקי נפשי את הפסיכולוגית המדהימה שהייתה לי ונותן לחלק מתוכי ביטחון.
אנחנו מדברים שעות וכשנפגשים נפגשים לשעות.. הדייט הכי ארוך שלנו אם זוכרת נכון נמשך 10 שעות ברצף.
אני מרגישה שבלב שלי משהו במגננות שלי יורד לידו אך אז מזכירה לעצמי - לאט לאט - אנחנו עוד לא מכירים וגם אחרי שכבר נכיר אפילו 10 שנים עדיין זה יכול להתפוצץ לי בפרצוף. אין ביטחון בשום מקום וצריך להקשיב טוב טוב למילותיו ולתנועותיו ולקרוא את מה שלא נאמר ולהקשיב מה נאמר בין השורות ולהיות ערנית להכל ולא להרפות כי תאכלס אני לא מכירה אותו ולא יודעת למה הוא מסוגל ולמה הוא לא מסוגל..
בינתיים לא מצאתי הוכחות לשקרים מצידו ולא מצאתי סתירות במילים שהוא אומר.
הוא אפילו שיתף פעולה וכיבד את כל השגעונות שלי של לבדוק מיהו ומה הוא.
הלוואי והייתי יכולה לדעת שאני פשוט בטוחה ופשוט יכולה להרפות ופשוט יכולה לחלוק ופשוט שהוא לא יפגע בי ופשוט שהוא לא יפגע ולא פוגע ולא פגע באף אחת אף פעם ופשוט......... אבל מסוכן מידי ומפחדת מידי אפילו שהוא לא נתן לי בינתיים אף סיבה לפחד.
שנינו משלמים את המחיר על ההסטוריה שלי.
גם אני אבל גם הוא.
אבל הוא מכבד את השגעונות שלי ואת הפחדים שלי ומכיל אותי - או לפחות לבינתיים.
מקווה כל כך שאין לו מניע נסתר - אלוהיםםם - בבקשה תעשה שאפסיק להפגע ושאוכל באמת להנות ממערכת חיים זוגית בריאה על כל משוריה.
אבל הפחד שם והפחד קיים ויש להכיל את הפחד הזה ולתת לו מקום ולהקשיב לו ולשמוע אותו - בתקווה שלא יבריח ממני בחור שיהיה באמת טוב עם באמת כוונות טובות.
*** הלוואי והכל אמיתי - כי לא אעמוד יותר באף פגיעה משום סוג (מבין הסוגים שעוברים על החוק בישראל).
אל תסיים אותי סופית - בבקשה!!
תודה.

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: רוצה לכתוב על ***.

הודעהעל ידי מיכלל » ה' דצמבר 06, 2018 10:21 am

:admire: :admire: :admire:

מלאני
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מלאני » ה' דצמבר 06, 2018 2:38 pm

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
:veryhappy: :veryhappy: :veryhappy:
:iloveu2:

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » א' דצמבר 23, 2018 5:00 am

אני לא כל כך יודעת מה לעשות..
לא חושבת שטריגר..
באמת שהוא בן אדם טוב (כך לפחות זה נראה בינתיים).
אך כמה דברים קרו לאורך הזמן הזה שבאמת שמרגישה שיורד לי ממנו ואני בהתלבטויות אם להמשיך איתו או לא.
יש לו קטע שהוא קצת מעופף וזה הגיע לרמות שהתיק שלי נגנב בשמירה שלו יחד עם כל החיים שלי ועכשיו צריכה לשחזר את כל חיי (לכן גם השם שלי הוחלף כאן כי לאחר שהחלפתי סיסמא לא הצלחתי להכנס דרך הטלפון יותר - כי לא רשמתי לעצמי את הסיסמא ולמרות שאמרתי למחשב ולטלפון שיזכרו את הסיסמא הם התנתקו ולא הצלחתי לשחזר את זה..).
אממ הוא עבר טראומת אלימות מילולית ופיזית באחד הקשרים שהיו לו לפני חמש שנים ולמרות טיפול שעבר זה עדיין משפיע עליו בתוך הקשר שלנו והגיע עד לכדי ריב ביננו כי רואה דברים שאני עושה או אומרת מתוך משקפיים של ההתעללות שעבר ומגיב לכך כאילו שאני הפוגעת..
אלו דברים שאין ספק שמשפיעים מאוד על הקשר ופוגעים בו אך אלו דברים שדברנו עליהם ואנחנו עובדים עליהם..
אך הבעיה שלי העיקרית זה שהוא מאוד אוהב מגע, חיבוקים, נשיקות ומאוד צמוד אלי כל הזמן לרמות שזה נכנס לי למרחב מחיה וקרבה פיזית זה גם ככה קשה לי בגלל העבר שלי ואני רק מתחילה עוד ללמוד להפתח לרעיון של מגע אחר ממה שהכרתי כל חיי (ללמוד לאהוב ולרצות את זה ולהנות מזה - מגע בריא מתוך אהבה מכבדת בתוך זוגיות..).
והאובר אהבה שלו להיות צמודים כל הזמן לרמות שהוא נושם על הפנים שלי ושהעור שלי בפנים כבר נפצע מזה..
דברתי איתו על זה קצת והוא אומר שהוא באמת מאוד מאוד אוהב קרבה פיזית ולהיות צמודים כל הזמן וזה אבל הוא מבין שכל אחד זה אחרת ויש מי שאוהב לא כל הזמן להיות אחד בתוך התחת של השני (ולפעמים הפגישות שלנו הן שעות על גבי שעות.. הכי הרבה שהיה לנו כשזה היה דייט רגיל ולא הדייט שגנבו לי את התיק היה 12 שעות.. הדייט שנגנב לי התיק היינו הרבה יותר כי גם המפתח לבית שלי נגנב יחד עם הארנק והטלפון והכל..) אז שרק אגיד לו והוא יפסיק. ובאמת עד עכשיו לפחות היה מאוד מכבד וכל פעם שאמרתי לו היה מפסיק אך זה כל הזמן חוזר על עצמו וזה כבר מגיע למצב שבמקום שאני אהיה במקום שלומד ליזום, לרצות, להתחבר להנאה שבזה וכדומה אני מתחילה לחזור למקום של לא לרצות את זה ולהמנע מזה ולהדוף אותו ממני..
אני לא באמת יודעת מה לעשות..
זה פוגע בקשר שלנו בגלל שזה גורם לי במקום לרצות להתקרב אליו - להדחות ממנו וממגע ופוגע בהתפתחות שלי המנטלית מבחינת להתפתח למקום שקשר פיזי זה דבר נעים, טוב, מהנה ומשהו שאני רוצה בכלל..
לא יודעת מה לעשות..

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » א' דצמבר 23, 2018 5:04 am

"והאובר אהבה שלו להיות צמודים כל הזמן לרמות שהוא נושם על הפנים שלי ושהעור שלי בפנים כבר נפצע מזה.." - המשך המשפט זה: פוגע בהתפתחות המנטלית שאני מנסה להעביר את עצמי..

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » ב' דצמבר 24, 2018 4:05 pm

עכשיו גם סובלת מזעזוע מח. משהו שם למעלה כנראה באמת שונא אותי. בטווח זמן של חודש אחד הייתי חולה שבועיים, נגנב לי התיק עם כל החיים שלי בפנים ובשבת גם קבלתי זעזוע מח.
בליתי את הלילה והבוקר במר"מ ובמיון.
החיים היפים שלי..

מוטי

הודעהעל ידי מוטי » ש' דצמבר 29, 2018 8:49 am

:flowers: :flowers: :flowers:

מירנדה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מירנדה » א' דצמבר 30, 2018 11:10 am

תודה מוטי יקר
:flowers: