אני רדומה כבר שנים

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

ללא שם
משתמש פעיל

אני רדומה כבר שנים

הודעהעל ידי ללא שם » ג' מאי 29, 2018 2:36 pm

נאחזת בדברים שהם לא באמת אני... מרגישה שנקלעתי לעולם שהוא לא באמת שלי והוא לא נוח והוא קשה והוא לא טבעי ולא אמיתי לי.
מישהי כאן מכירה תחושות כאלה של חוסר אמונה למה שהיא מרגישה? כלומר גם שלילה אחרי מחשבה כלשהי או כל דבר כזה... ככה שאין מקום רגוע להגיע אליו כי כאילו אין אמת ברורה ויציבה בפנים... ככה שכל הזמן יש חומות שחוסמות בתהליך של מחשבה או הרגשה גם....
אפשר בכלל להגיע לשלווה והשלמה עצמית אחרי שנים שבעצם טיפחתי את המקום ההפוך מזה? וזה העולם שנוצר לי... עולם מלא בפחד ובילבול וחוסר אמונה ובטחון.
אני פשוט לא סגורה על מי אני, המקום הבטוח והפנימי והאישי שלי... כאילו לא קיים.
וגם התרופה שאני לוקחת, אני מרגישה שהיא לא נכונה והיא גם חוסמת אותי מלהגיע לשינוי כלשהו... אולי גם מחמירה את הניתוק שאני חווה, אולי עושה חרדות.....
והפעם האחרונה שניסיתי להפסיק איתה הייתה כל כך קשה, שאני מחפשת מקום שאוכל להגמל כמו שצריך ושלא אהיה לבד.
אני כאילו בתוך סרט ולא יוצאת ממנו... אני פשוט שבויה. שבויה של מצב הזוי כל כך וזאת המציאות שלי והבוקר בכיתי שכל השנים עוברות לי ומה יהיה ולמה אני לא חוזרת לעצמי ונמאס לי מהניתוק הזה מהסביבה,מעצמי,לא להרגיש בחיים... בלי תשוקה בלי מוטיבציה בלי יכולת להזיז את עצמי בלי עבודה בלי חבר... לא מבינה את העולם ההזוי שרץ לי מול העיניים כבר שנים. ואני רוצה לצאת משם!!!! לא מוכנה לקבל את זה שזה לכל החיים אבל אני רואה שזה לא נגמר ואני בסוג של הלם שלא עובר...
מישהי מבינה אותי?
איך תצליחי לשנות
את עצמך
לכסות
בקולות אחרים
כאילו אין איזה דבר
שאת רוצה.

את יודעת זה מזמן
כשהיית ילדה שיחקת
אחת
שלא צריכה
ולא אכפת לה
מאף אחד!

את רוצה
לשיר את השיר שיביא לך אהבה
להלחם
במה שמפחיד אותך
תהיי חזקה
לבטא
את השמחה שבך שנדחקה..
לא תפסיקי לקוות

מלאני
משתמש פעיל

Re: אני רדומה כבר שנים

הודעהעל ידי מלאני » ג' מאי 29, 2018 8:10 pm

יותר מאשר את יכולה לתאר לעצמך..
יקרה, את בטיפול פסיכולוגי גם או רק פסיכיאטרי..?
מסכימה לגמרי עם הבעייתיות של התרופות (הטענות שאת מעלה אלו בהחלט עלולות להיות תופעות לוואי של הכדורים הפסיכיאטריים) ועל כן מפנה אותך להתייעץ עם הפסיכיאטר שלך לגבי זה...
זה מאוד טבעי מה שאת חווה (לצערי).
וזה אולי נשאר בתור כתם בלב לאחר טיפול אך לא שולט בחייך. רק זיכרון כואב רחוק ממש כמו כל זיכרון כואב אחר שיש לך מהעבר.
לפחות זה מה שהסבירו לי.
ההשפעות שאת חווה כרגע - עם טיפול מתאים - זה לא לכל החיים.

מוטי

Re: אני רדומה כבר שנים

הודעהעל ידי מוטי » ש' יוני 09, 2018 5:10 pm

שלום! מקווה שכזכר אוכל להצטרף לדיון -
בעבר אהבתי נואשות בחורה ממדהיממהההה עם קשיים, מהצד שלי הסיפור שלך מוכר לי, אני מוצא דמיון רב בין שכתבת לבין שראיתי.
אני רוצה לומר לך שאת לא לבד , לפחות במובן של מסתובבים הרבה נשים ואנשים בעולם שלנו בינינו עם תחושות זהות לשלך.
מאז שנתקלתי במקרה הפרטי אני מוסיף לראות ולהבין את גודל התופעה, ואומר שוב , אינך לבד.

כיום לאחר תהליך גדול שאהובתי הרחוקה עברה,אני יכול לומר לך שקיים מקום אחר שבו את בנוח עם הקיום ואפילו מאושרת ממנו,
זוהי דרך ארוכה שיש לצעוד בה ולבחור את הצעדים כאשר כל אחד מוביל לאחר, והקצב גובר וגובר עד כדי כך.
עד כמה שיכול להיות לי מובן הדבר , אמונה קשה לפתח, והזמן מעיק מאוד.

אני משתתף איתך בדרכך שלך ושולח אמונה גדולה בך ובכח האנושי החזק הטמון בך ,בנו, ובמיוחד באי אלו שחייהם הפתיעו אותן\ם לרעה בדרך,
ולומר, שהדרך שתבני היא תהייה את ביותר, מחדש, שלך לגלות ואותך שמאירה את אורך הגדול על העולם.
אני יודע זאת מאחר שהרגישים ביותר הם בעלי שפע האישיות הרב ביותר והיכולת המתקנת ביותר שיש לנו האנושות להציע.

שולח גם פרח וירטואלי
:flowers: :flowers: :flowers:

מוטי

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 102 אורחים