לא כתבתי מזמן. מוצפת טריגר

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

שי מתנה
משתמש פעיל
יצירת קשר:

לא כתבתי מזמן. מוצפת טריגר

הודעהעל ידי שי מתנה » ב' נובמבר 27, 2017 5:46 pm

השנים עברו זה נכון. היו ימים טובים וימים של גאווה אישית מעט.
אבל הזכרונות. הם מציפים. יש ימים שהם פשוט שורפים בלב. מקווה שזה בסדר עדיין לשתף פה?
אני וותיקה כאן. חלקכם מכיר אותי וחלקכם לא, אבל זה לא משנה כולם כאן יודעים שיש לנו משהו משותף.
אני לא כותבת ממקום של קורבנות. לא כותבת כדי להתמסכן.
כותבת כי מוצפת. זוכרת את הידיים שלו דוחפות את הגב והישבן שלי והעורף שלי כלפי השולחן. קמתי. ניסיתי להתיישר שוב העורף נדחף לשולחן. הייתי עם הפנים לשולחן. זה היה באמצע העבודה, פיתחתי בסך הכול צילום קטן של פציינט. רציתי רק לסיים לעבוד וללכת הביתה. ידעתי בתוכי שזה לא יגמר בזה.
הוא אנס אותי מאחורה הוא חדר בכוח. אמרתי שכואב לי ושיפסיק אמרתי די! לא יכולתי להתנגד זה היה חזק ממני פיזית ונפשית פשוט חזק
הוא חדר אליי בחדר הזה גם על הכיסא ליד הכרטיסיות של המטופלים בכוח. ממש ממש כאב לי ולא רציתי אבל זה לא עניין אותו המטופל הבריז ואני שילמתי את המחיר.
הוא תפס אותי בחדר הזה גם בעמידה בחושך. כשהתכוננו ללכת הביתה והכריח אותי לרדת לו. הוא החזיק לי את הראש בכוח ודחף לי את הראש לתוך האיבר מין שלו.
הוא לא הפסיק הוא פשוט לא הפסיק יצא לי קצף מהפה כי לא יכולתי לנשום. נחנקתי.
לא הייתה לי שליטה על הרוק
אבל הוא פשוט הכריח אותי ושנייה לפני שגמר דחף את הפה שלי החוצה
מצטערת אם הכאבתי למישהי בזכרונות, לכן כתבתי טריגר
לא רוצה כלום רק רציתי לשתף ולומר שהגוף רועד לי כרגע כי לא אכלתי כמעט כל היום כלום אין לי תאבון בכלל
שי שמאוד אוהבת בעלי חיים

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: לא כתבתי מזמן. מוצפת טריגר

הודעהעל ידי מיכלל » ה' נובמבר 30, 2017 4:31 pm

שי יקרה. חיבוק.
איתך תמיד . באהבה.

שי מתנה
משתמש פעיל
יצירת קשר:

Re: לא כתבתי מזמן. מוצפת טריגר