אאאאאאאאאאאא!!!!!!!!!

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

להתחבר לאמת שבי..
משתמש פעיל

אאאאאאאאאאאא!!!!!!!!!

הודעהעל ידי להתחבר לאמת שבי.. » ב' אוגוסט 14, 2017 11:50 am

דדדדדייייייי!!!!!!!! נמאס ללייי!!!!!! לא יכולה יותתתרררררר!!!!!!........... אבל החיים ממשיכים ולא מעניין אף אחד מה קורה איתך.....

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: אאאאאאאאאאאא!!!!!!!!!

הודעהעל ידי מיכלל » ג' אוגוסט 15, 2017 9:55 am

הי!
אכפת כן,
כיתבי עוד ואנו איתך לכל בקשה.
בהערכה,מיכל.

להתחבר לאמת שבי..
משתמש פעיל

הודעהעל ידי להתחבר לאמת שבי.. » ה' אוגוסט 17, 2017 12:43 am

תודה מיכל..
הנחיתות שלי אבל עדיין לא נותת להבין שלמישהו אכפת ממני...
אני חייבת לדעת, זה קורה רק לי שאני הולכת ברחוב וכל גבר שאני רואה הדבר היחיד שעומד לי מול העיינים זה ה*** שלו? ואני נכנסת לפניקה כאילו הוא עוד שניה תוקף אותי.. כל היום מגלגלת סיטואציות ומצבים, דרכי פעולה.. כל היום יש לי התקפים של נשימות כזה מחרדה כי אני נזכרת בדברים או שאני רואה בראש תמונות של דברים מהעבר.. או מגלגלת מצבים.. או חושבת ומרגישה לשבריר שניה כאילו אני בתוך סיטואציה....
זה קורה רק לי???

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אמה » ה' אוגוסט 17, 2017 7:48 am

להתחבר לאמת שבי.. כתב:אני חייבת לדעת, זה קורה רק לי שאני הולכת ברחוב וכל גבר שאני רואה הדבר היחיד שעומד לי מול העיינים זה ה*** שלו?

לא.
הידעת שרוב בני האדם כשהם מסתכלים על מי שמולם העיניים שלהם משתהות ב2 מקומות יותר משאר חלקי הגוף? וזה איבר המין והפנים. אצל נשים זה גם החזה. וזה לא משנה אם את גבר או אישה, זה פשוט ככה. :sweat:
הפרשנות שלך לאיך שאת רואה את זה .. טוב היא הבעיה פה. ומחשבה זה דבר שאפשר לשנות :)

אפשר להציע משהו? בפעם הבאה שזה קורה לך (סביר להניח בעוד רגע כשתצאי לרחוב, מישהו ידפוק בדלת/תראי יצור חי כלשהו) פשוט תגידי לעצמך שזה טבעי ונורמאלי וזה עוד איבר גוף? נסי לשחרר את זה שאת לא בסדר שאת מסתכלת.. (כל עוד את לא עושה את זה באופן קריפי :whywhy: )

יום טוב סיס :heartsmile:
תאבדי את השפיות.. תאבדי אותה רק קצת.. תאבדי אותה עד שתצליחי למצוא את עצמך.. לא נורא שהעולם יהרס בדרך.. שהעולם ישרף בלהבת האגואיזם..
תאבדי את עצמך קצת מרצון, כי כל הזמן זה קורה בכח ..
תאבדי את עצמך.. תאבדי רק כדי למצוא.

להתחבר לאמת שבי..
משתמש פעיל

הודעהעל ידי להתחבר לאמת שבי.. » ה' אוגוסט 17, 2017 10:41 am

תודה אמה!!!
וואו.. זה נשמע כזה סוטה..... ‎ ‎ :sucks:‎‏
‏‎ ‎אז בסדר.. עם זה שזה עוד איבר בגוף אני יכולה להגעל עד עמקי נשמתי אבל להבין ולהבליג עלזה.. אבל אני מרגישה כאילו לא רק יש לו את האיבר הזה אלא גם עוד שניה הוא ישתמש בו מולי.... אממאאא!!!!......., :cry2:

יוחאי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי יוחאי » ש' אוגוסט 19, 2017 6:09 pm

יצא שא מתי לב בעומס לכל ההודעות.
אז ככה, לגבי הנחיתות היא חלק מהפגיעה, התשתקי ותהיי יפה, או עצם זה שאפחד לא ראה ועצר את הדבר הנורא הזה גורם להרגיש שלעולם לא איכפת ממך, אבל זה רק כי עוד לא פגשת את האנשים הנכונים, שלהם את ראויה בחייך, אנשים שיאהבו, יעריכו וכבדו אותך כמות שאת.
ולגבי המבטים- אני חושבת שהמבטים מחמירים בגלל המעשה הפסיכי הזה שעשו בך, גמלי יש חרדה מכל חרדי עם זקן (הפוגע שלי חרדי) והמבט הראשון והתמידי בגבר אצלי הוא לאיזור החלציים שלו, לבדוק את מצב העניינים, לדעת שאני "בטוחה" כי לא עומד לו. דפוקה דפוקה אבל חיה, ויום אחד עוד אבעט בכל האנשים שהיו ושתקו ושיתפו פעולה.
אז את לא לבד לגמרי כרגע.
ושוב תמיד ממליצה להצטרף לקבוצה (סודית) נוספת בפייסבוק (במידה ואת מוכנה לכך) שמהווה תמיכה. הבנות שם הפכו לחברות בנפש דרך המקלדת...
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

להתחבר לאמת שבי..
משתמש פעיל

הודעהעל ידי להתחבר לאמת שבי.. » ש' אוגוסט 19, 2017 11:04 pm

את האמת שיש לי חברה טובה שמבינה אותי מאוודד טוב.. היא גם עברה משהו.. ואכפת לה ממני. אבל מספיק לי אפילו כמה ימים סוערים שהיא עסוקה ולא פנויה לדבר בשביל להרגיש שלאף אחד לא אכפת ממני ויהיה שם בשבילי בכל מצב... זה עוד יותר מתסכל שההרגשה המוגנת לא משתמרת אצלי...
מתה שהנחיתות תעלם לי יום אחד.. פשוט תעלם!.....
תודה יוחאי! אני רואה שכבר עכשיו יוצא לי לפגוש אנשים טובים באמצע הדרך... זה עוזר ומעודד להמשיך לחיות..
תודה!! :iloveu2:

יוחאי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי יוחאי » א' אוגוסט 20, 2017 5:22 am

זה נכון שאנשים לא יכולים להיות לתמיכה לצידינו 24/7 אבל יש בזה משהו טוב שאנו לומדות להיות עצמאיות בהתמודדות עם הכאב.
כי בסוף בסוף, כל אדם הולך לישון לבד, גם אם יש מישו מילימטר לידו.
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » א' אוגוסט 20, 2017 9:01 am

המון תודות לדבריך הכה נבונים יווחאי,
העירה לי פעם נפגעת כי הלוגו של מרכזי הסיוע :
"את לא לבד"
הוא ממש לא טוב
1. את כן בסינומו של יום לבד.
2. הלא מביא שלילה.
3. המילה האחרונה היא לבד והיא שנשארת תרתי משמע,
מה שאני מנסה לומר לך אמת,שאכן כמה שנרצה ללוותך להיות ולמוך בסיכומו של יום
כל אחת פורשת ללבד שלה.
מקווה אני שתמיכתנו וכוונותינו אליך ישכילו להכנס ללבד שלך
להעצימך ולהשכילך להיות איתנה וחזקה גם בשעות בהן את אחך !
בהערכה רבה,לשבוע טוב ובשורות טובות,איתך,מיכל.

להתחבר לאמת שבי..
משתמש פעיל

הודעהעל ידי להתחבר לאמת שבי.. » א' אוגוסט 20, 2017 10:15 am

תודה מיכל ויוחאי! :iloveu2:
זה עניין שאני חיה כל הזמן וזו המטרה שלי, שאני אדע להתמודד בלבד של החיים. לשאוב כוחות כשאפשר בשביל החיים. מישהי שאני מאוד אוהבת שאלה אותי פעם את השאלה שהובילה אותי לזה "מי בסוף נשאר איתנו בחיים, גם כשאנחנו נשואים?.." וזו התשובה, וזה הכי נכון.
תודה על הכוחות שאתם נותנות לי כשאפשר!

מלאני
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מלאני » א' ספטמבר 03, 2017 10:55 am

מזה הקבוצות הסודיות לנפגעות בפייסבוק? אני גם רוצה להיות חלק מהן.. אני מאוד מחפשת פורומים לנפגעות ואין כמעט כאלה וגם באלו שיש הפורומים לא זזים והרבה לא מגיבים לי והייתי רוצה מקום בו כן אוכל לקבל תמיכה ולתמוך...
אשמח שתשלחי לי לינק בפרטי לקבוצות שכאלו..

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 85 אורחים