מה אם

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

מה אם

הודעהעל ידי אמה » ה' מאי 11, 2017 2:14 am

מה אם צף ועלה לי משהו פתאום, סתם ככה בשירותים של הסינימה?
מה אם לפני זה הרגשתי צריבה חזקה במינונים קטנים?
אבל זה בסדר לא רואים, אף אחד לא שם לב.. למרות שהפעם נתתי לעצמי לכאוב.
מה אם היד שלי כבר מעט התנפחה מרוב גירודים צביטות נעיצות ציפורניים ושפשופים לאורך הזרוע? מה טם העור השחום הפך אדום?
מה אם עכשיו תוך כדי כתיבה קצת שורפת לי היד? אבל הכאב הזה בסדר, זה מה שהשאיר אותי בפוקוס בנסיעה של שעה.
אז מה אם אף אחד לא ראה?
אז ישבתי וגם שכבתי במיטה מנותקת אמה ילדה קטנה ומידי פעם שומעת בכי ויודעת שצריך לחבק. הנה הדובי שלי, אנקים מחוץ יראו רק ג'קט מלוכלך ומצחין, בעיני זו איתה הבובה, דובה בצבע מוקה עדין, זנב עגול ושמלה ורודה.. השם שלה שמור אצלי, היא רק שלי!
היה סיוט. בסדר, היה, קורה, תתמודדדי ותמשיכי הלאה.

לרוב הייתי חוזרת מיד לישון אך הפעם כ"כ ריתי לברוח מזה שאני מוכרחה להישאר ערה. כתבתי.
תאבדי את השפיות.. תאבדי אותה רק קצת.. תאבדי אותה עד שתצליחי למצוא את עצמך.. לא נורא שהעולם יהרס בדרך.. שהעולם ישרף בלהבת האגואיזם..
תאבדי את עצמך קצת מרצון, כי כל הזמן זה קורה בכח ..
תאבדי את עצמך.. תאבדי רק כדי למצוא.

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

Re: מה אם

הודעהעל ידי אמה » ה' מאי 11, 2017 2:15 am

להתנתק, פשוט להתנתק.
תאבדי את השפיות.. תאבדי אותה רק קצת.. תאבדי אותה עד שתצליחי למצוא את עצמך.. לא נורא שהעולם יהרס בדרך.. שהעולם ישרף בלהבת האגואיזם..

סמל אישי של המשתמש
לאלי שחמט
משתמש פעיל

הודעהעל ידי לאלי שחמט » ה' מאי 11, 2017 11:34 am

אמה כתב:מה אם צף ועלה לי משהו פתאום, סתם ככה בשירותים של הסינימה?

אם זה קרה בזמן מספר 2 זה טיפה חריג אבל אם זה לא קשור למספר 2 זה נורמלי לחלוטין...

אמה כתב:מה אם היד שלי כבר מעט התנפחה מרוב גירודים צביטות נעיצות ציפורניים ושפשופים לאורך הזרוע? מה טם העור השחום הפך אדום?
מה אם עכשיו תוך כדי כתיבה קצת שורפת לי היד? אבל הכאב הזה בסדר, זה מה שהשאיר אותי בפוקוס בנסיעה של שעה.

כאב מהסוג הזה הוא לא בסדר ואת יודעת את זה...

אמה כתב:למרות שהפעם נתתי לעצמי לכאוב.

פגיעה עצמית לא נותנת מקום לכאב...היא מהווה תחליף מזוייף לכאב אבל אין לך מושג איזה נזק היא גורמת לשפיות שלך,לנפש שלך.
זה כמו לעשן נייס גאי כי לא הצלחת להשיג קנאביס,נייס גאי הורס את המוח ומכניס אותך לפראנויות וההשלכות שלו על הנפש הרסניות יותר מקנאביס.
(נייס גאי מייצג פגיעה עצמית בזמן שקנאביס מייצג את הכאב עצמו)

הערת הכותבת:אני נגד שימוש בסמים גם קלים וגם קשים,נגד לגליזציה באשר היא,סמים לא מדברים אליי ומקווה שגם לא אליכם. :angel:

רוצה לתת מקום לכאב?תצפי בסרטונים עצובים ביוטיוב(בעיקר של אבות מארינס שחוזרים הביתה אחרי תקופה ומתאחדים עם הילדים שלהם),
תצפי בפרקים העצובים של האנטומיה של גריי(המוות של אליס,של ג'ורג',הנטישה של כריסטינה בחופה,המוות של דרק,המוות של לקסי,פרק הפרידה ממארק)כל הסדרה הזאת עצובה,תגרמי לעצמך לבכות(לא דרך פציעה עצמית)ואל תפסיקי עד שכבר תרגישי שמיצית את הבכי ואת רוצה רק לשמוח,תבכי אבל אל תפגעי בעצמך,בכי משחרר באותה מידה אם לא יותר.

אמה כתב:לרוב הייתי חוזרת מיד לישון אך הפעם כ"כ ריתי לברוח מזה שאני מוכרחה להישאר ערה.

מקווה שלפחות הצלחת לישון קצת אח"כ...
הלילה עבר,יום חדש,איך את היום?

מקדישה לך את השיר הזה,יש לה כשרון שהלוואי עליי :admire:
https://m.youtube.com/watch?v=02mR3PXcvLM

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אמה » ו' מאי 12, 2017 12:34 am

לאלי שחמט כתב:מקדישה לך את השיר הזה,יש לה כשרון שהלוואי עליי :admire:
https://m.youtube.com/watch?v=02mR3PXcvLM

כן.. בוגר משהו.. תודה אחותי :roses:
הייתי ערה עוד בערך שעה ואז ישנתי וקמתי לסירוגין.. נקןוה ללילה טוב יותר :prey:

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 62 אורחים