אלחנדרו. *טריגר?*

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

סמל אישי של המשתמש
כריש שלא שוחה טובע

אלחנדרו. *טריגר?*

הודעהעל ידי כריש שלא שוחה טובע » ג' פברואר 28, 2017 12:52 pm

מכירים את התחושה הזו. של הסטירה המסובבת על הפנים. עיצבנת את ״אלחנדרו״ ועכשיו כולך שיימינג.
מה זה שאנחנו עושות שגורם להם כל כך להתעצבן. זה בכלל משהו שעשיתי. או שהוא פשוט אוהב להשפיל אותי.
אהבת חיי. אני עובר טיפול עכשיו. טיפול פיזי. של גמילה. וניקוי של הגוף. מסתבר ש20 שנה של M.D וסמים כאלה ואחרים לא ממש עשו טוב לגוף שלי.
אהובי. הכאב של הטיפול מציף אצלי תחושות ורגשות שלא הכרתי. תמונות פלשבאקים טריגרים. זיכרונות שלא זכרתי.
אני תוהה לעצמי. אני יודעת שאתה אוהב אותי. כולם ידעו. כולל אותי. אבל אני כבר לא בטוחה אם אהבתי אותך. אם אהבתי אותי. את הגרסא שלי שיצרת ממני, מה שעשיתי תחת כנפייך. אהובי מה זה אלחנדרו בשבילך. כי שהסיפוק בעניים שלך ללא ספק סיפר שזה היה הרבה מעבר לסטירת שיימינג.
כל כך כעסת. ממה פחדת. שאני אקום ואלך. שאעזוב אותך. הרי ידעת שאני שייכת לך. הלב שלי שלך. המחשבות שלי שלך. הגוף שלי שלך. כולי שלך. אני שלך.
אני עובר טיפול עכשיו. והוא גורר איתו את העבר וזה מכה בי. מה אלחנדרו בשבילי.
אני אגיד לך מה. משהו שנועד לספק לך. לכם חלומות מתוקים.
ומי אני בכלל שאעז לחלוק על דעתכם. ולכל אחד מכם יש חלום אחר. ואני. אני צריכה לספק לכם את החלום הזה.

״
Some of the want to use you
Some of them want to get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused
"
אני מאחורי היצירה. אני ברבי. אני יודעת שאתה יודע. אתה יצרת אותי. וכל פעם שקשרת אותי בשרשרת ברזל חיזקת אותי יותר.
קשורה. עובר בעור מלטף ואז מרביץ. עמוד ברזל קפוא. אני אעשה אותו חם.
אני מתכת חמה זה אתה שניסה לכבות להבה.

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 51 אורחים