הבהרה בנוגע לכללי ההתנהגות כאן ומחיקת פוסטים

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הבהרה בנוגע לכללי ההתנהגות כאן ומחיקת פוסטים

הודעהעל ידי אייל » ה' פברואר 16, 2017 5:55 pm

אני נכנס לכאן מידי יום, ומסיבותיי שלי, בוחר להישאר מאחורי הקלעים - יש לי אמונה בכן, שתשכילו להפוך את הפורום לבית,
שתדעו ביחד, לעצב אותו כפי שאתן רוצות שיהיה.

לאחר מספר ימים שנתתי לכן להתמודד לבד עם הבלאגן שנוצר כאן בין שתי בנות, וגרר עימו בנות נוספות, גלש גם להודעות פרטיות, ואף למציאות -
לצערי לא הצלחתן למצוא את הדרך חזרה מאובדן השליטה המיותר הזה, ולהחזיר את הפורום לאווירה הבטוחה והמקבלת שחשוב שתהיה בו.
ואני נאלץ להתערב.

כנשים, בגילאים שונים, אתן בטוח יודעת שיש הרבה בנות שנפגעות מתקיפה מינית בגילאים שונים, רבות מהן, צעירות מאד - ילדות, ונערות.
הגיל הצעיר, הפגיעה הקשה והמבלבלת, והפחד ממה שקרה, מהמשמעות שלו, מאיך יגיבו - גורמים לכך שרבות מהן לא יודעות למי לפנות, לא יודעות עם מי לדבר, מפחדות לפתוח את הפה.
חלקן - מוצאות את דרכן לפורום הזה, ולראשונה מספרות בו את מה שהן עברו, וחלקן עדיין עוברות, חלקן רק קוראות ומגלות שהן לא לבד, שמה שהן מרגישות הוא נורמאלי, ושואבות מכאן את הכוח להתלונן, לספר למישהו קרוב, לאמא, מורה, יועצת, אחות או חברה, שואבות מכאן את הכוח להרגיש שהן נורמאליות, שהן לא אשמות, או את ההבנה שהן צריכות לנסות לסלוח לעצמן, להאשים את התוקף ולא את עצמן.

בסיטואציה המאד שברירית שהן נכנסות לכאן - קריטי שהן ירגישו שהגיעו למקום הנכון, מקום בטוח, רגוע, מקבל, אכפתי ולא שיפוטי.
מצב שבו ילדה תיכנס לכאן, ותראה את ההודעות הנוראיות שאתן כותבות אחת לשניה בציפורניים שלופות - ותברח מפה, ואולי לא נקבל הזדמנות שניה להציל אותה, אינו מקובל עלי. וזו הסיבה שאני שם לבלאגן הזה סוף.

מעכשיו, כל נושא והודעה הקשורים למלחמה המיותרת הזו בין שתי בנות מהפורום, כעס על בנות הפורום, איומים, לכלוכים, חשיפת פרטים אישיים וכו - ימחקו מהפורום.

אינכן חייבות להסכים איתי, מקווה שחלקכן לפחות מבינות את הרציונאל.
אני מתנצל מראש בפני מי שתגיב לפוסט לא ראוי, על כך שההודעה שלה תמחק ביחד עם הפוסט.

All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

מלאני
משתמש פעיל

Re: הבהרה בנוגע לכללי ההתנהגות כאן ומחיקת פוסטים

הודעהעל ידי מלאני » ה' פברואר 16, 2017 6:04 pm

למה לא חוסמים משתמש/ת שפוגעים ומלכלכים באופן קבוע???

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » ו' פברואר 17, 2017 1:05 pm

כי גם אם זה מרגיש צודק, זה לא תמיד הדבר הנכון לעשות.
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

סמל אישי של המשתמש
אורית
מנהלת "שוברות שתיקה"
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורית » ש' פברואר 25, 2017 5:22 pm

אייל כתב "מצב שבו ילדה תיכנס לכאן, ותראה את ההודעות הנוראיות שאתן כותבות אחת לשניה בציפורניים שלופות - ותברח מפה, ואולי לא נקבל הזדמנות שניה להציל אותה, אינו מקובל עלי. וזו הסיבה שאני שם לבלאגן הזה סוף."

אני מצטרפת אליו ומוסיפה משלי:

פעם הבאה שמישהי תחשוף פרטים אישיים של מישהי כנגד רצונה, אני איאלץ לפנות עם זה למשטרה.

אין לזה מקום כאן.

כאן יש מקום לאנשים שמכבדים אחד את השני.

אף אחת פה לא אמורה לפחד שמישהי שלא מתה עליה תתחזה לה ו/או תפרסם עליה פרטים אישיים.

לתשומת לבכן.
מנהלת אתר "שוברות שתיקה"

הייתי כבר בשאול ויצאתי משם... אז מי יכול עליי ?

מלאני
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מלאני » ש' פברואר 25, 2017 6:14 pm

מתחילים בלחסום משתמש שמשתולל פה - חייבת לציין שמדהים אותי הזמן שלקח לכם לעשות זאת! אף על פי שהתבקשתם מספר פעמים לעשות זאת...
אני לא יודעת אם אתם (ההנהלה) מודעים לכך אך זה הגיע לרמות שכבר הקמתי פורום אחר אך אז בדיוק הסתבר שחסמתם אותה אז חזרתי לכאן - אך חייבת להודות שמרגישה הרבה פחות! בטוחה בפורום הזה בעקבות כמות הזמן שנתתם לבחורה ההיא להשתולל פה ולפגוע בנפגעות אחרות שמשתמשות בפורום הזה כולל בי!

מלאני
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מלאני » ש' פברואר 25, 2017 6:24 pm

מקפיצה את ההודעה הזו כי חשוב לי שההנהלה תקרא את הכתוב...

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 80 אורחים