סתם כי בא לי לדבר.. אולי טריגר

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מלאני
משתמש פעיל

סתם כי בא לי לדבר.. אולי טריגר

הודעהעל ידי מלאני » ו' דצמבר 16, 2016 12:58 am

בא לי לדבר
בא לי לספר
בא לי לפרוק
בא לי להוציא
רוצה ורוצה אך לא יודעת על מה
הילדה כועסת הילדה מעוצבנת
כשאני רוצה לדבר ולא יודעת על מה זה מכניס אותה למתח
רוצה לספר על החבר שהיה
חח.. הילדה נרגעה
היא רוצה להקשיב היא רוצה לשמוע
די לדבר עלי (על הילדה הכוונה) היא אומרת היא רוצה לשמוע את הסיפור
אז היה לי חבר בשנת 2009.
קשר קצר לא ארוך
הייתי איתו כי היה כל כך דומה חיצונית לבחור שהייתי אמורה להתחתן איתו (זה שהייתי אמורה להתחתן איתו היה זה שקופי אבא שלי בהתנהגות - רק דתי - ולכן בסוף ביטלתי את הכל וברחתי מהקשר - לא רוצה להתחתן עם אבא 2. לא רוצה את זה בשבילי ולא רוצה את זה בשביל הילדים שיהיו לנו..).
אז חזרה לבחור משנת 2009...
כל הזמן היה לוחץ לסקס ואני כל הזמן מחפשת תרוצים למה לא.. אולי נרד למטה לבית קפה..? אולי נשב קצת עם המשפחה שלך? אולי נעשה סיבוב בחוץ..? תרוצים תרוצים למה לא והוא כל הזמן מושך להשאר בחדר, לגעת, ללטף, לשכב..
לא זוכרת אם הלכנו עד הסוף או לא אך לדעתי לא.
בכל אופן, ככה כל הזמן שאנחנו ביחד.
מגע איתו מעלה לי פלאשים, זכרונות חודרניים..
זוכרת רגע אחד שהייתי בטוחה שהוא הבחור שאנס אותי ב2007 כי האצבעות שלו היו בתוכי והתחיל לעשות חזק ומכאיב.. מוציאה לו בכח את היד ומסתובבת ממנו - כולי מכווצת בכל הכח ולא יכולה לנשום.
הוא בא לסובב אותי חזרה אליו ומרגיש את השרירים שלי - מה קרה..? מה קרה..? בבהלה.. אני לא מגיבה אליו ולא עונה - רק לשתות.. הוא לא מביא לי מים אם לא אספר לו מה קרה. מיובשת כולי חייבת לשתות. ניגשת למטבח לשתות כוס מים, אבא שלו מגיע. מדברת איתו על הא ודה ומתנתקת ממה שהכאיב לי לפני שניה.
חוזרת לישון רגועה אך הוא מעוצבן, מכה על המיטה ולא מאפשר לי לישון כי מעוצבן שלא מספרת לו מה קורה.
זוכרת פעם שרצה לעשות סקס מלא בבריכה, בתוך המים, ליד כולם..
גם זוכרת נהיגה בה התחיל לגעת בי למטה כל הנסיעה והתחיל להגביר מהירות בנהיגה..
זוכרת פעם אחת שהעמדתי פנים שישנה על מנת שיעזוב אותי אך זה לא עזר - התחיל ללטף אותי בתוך התחתונים..
טוב, כל זה לא משנה..
מה שכן משנה ועוד ממשיך לעלות בפלאשים לפעמים זה ערב אחד שהייתי איתו. לא זוכרת אם אי פעם סיפרתי זאת פה בפורום הזה אז אם כן וחוזרת על עצמי מתנצלת מראש - או כמו שברבי (שככה בחרה לקרוא לעצמה בפורום) מתבטאת - תתמודדו! חח, אוהבת את סגנון ההתבטאות שלה..
בכל אופן אז לערב ההוא - או שאולי זה היה לילה.. לא זוכרת.
מה שכן זוכרת זה אותי שוכבת על הגב על המיטה שלו ללא חלק עליון עם הידיים בצורת איקס מעל החזה שלי כי לא רוצה שיתעסק עם החזה החשוף שלי ואותו שוכב מעלי ואומר לי להזיז את הידיים שוב ושוב ושוב... אני לא מגיבה לו. הידיים לא זזות. קפואות במקום גם אם מנסה להזיז אותן לבקשתו.. הוא תופס לי בכח את הידיים ובכח מזיז אותן למיטה ומחזיק אותן בכח למיטה חזק ולא משחרר. אני מבוהלת, מנסה להתרומם, אומרת מה?! לא! די! מנסה לשחרר את הידיים שלי ממנו אך הוא מחזיק חזק והמשקל שלו שהוא שוכב מעלי - לא מצליחה לקום.. הוא עושה אותי עם הפה והלשון על הפטמה (סורי על התאור הבוטה אבל רוצה לפרוק את כל האמת..). הגוף שלי מגיב אך אני רוצה להפסיק. לא יכולה לשלוט בזה והוא לא עוזב את הידיים שלי, לא מרפה ושוכב מעלי. אני גומרת ובאותו הזמן מרגישה כל כך מלוכלכת - מרגישה רע עד היום.
הגוף הגיב לפעולה הפיזית שעשה עם הפה והלשון אך אני רציתי להפסיק וזה לא היה לי נעים בכלל. לא נהנתי לגמור - רק הרגשתי מלוכלכת.
הקשר איתו לא נמשך הרבה זמן כי הקשר איתו היה מידי טריגרי בשבילי כי כל הזמן רצה מין (גם אם לא מלא - זה עדיין מין בעיניים שלי - וכמה רחוק זה באמת הלך? אני לא יודעת כי אני לא זוכרת..).

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 77 אורחים