דם קר

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

סמל אישי של המשתמש
מאחורי היצירה
משתמש פעיל

דם קר

הודעהעל ידי מאחורי היצירה » ב' אוקטובר 24, 2016 12:08 pm

תסתכלי עלי.
_________
תסתכלי עלי. אמרתי לך תסתכלי עלי.
תסתכלי עלי. ככה רואה. ככה מסתכלים על בן אדם. זונה עקשנית. הכל בכוח. תסכלי עלי. מה קשה. תסתכלי רק להזיז ראש.
זה להב של סכין סכין COLD STEEL היא חודרת מתחת לעור וזה שורף כמו גהנום. אל תדאגי אני מקצוען לא תשאר צלקת.
-חותך בבטן. יורד למפשעות חותך. עולה לשפתיים חותך.-
תבכי.
-שוט-
תבכי.
__
-שוט-
תבכי כלבה.
___________________________________________________________________________________________________
-מנשק את השפתיים ונושך-
_____________________________________________________________________________________________________________________________
-מרים את הראש מהשיער-
את אישה עם דם קר. עשו אותך מכונה. לא מדברת. לא בוכה. וגברים הם אוהבים דם קר. את טרף ואני האלפא שלך.
__________________________________________________________________________________________________________________________
-מוריד אותי למיטה. סקס.-
____
-שופך שעווה. מדליק מצת.-
זה נייד להכנת גז לפיד להבת אקדח מצית הצתה אלקטרונית של ריתוך
-מכסה את העניים שם יד על הפה. צעדים קולות חדשים.-
_____
-ידיים מחזיקות. ידיים נוגעות. לשון מלקקת. קרח. המון קרח. עכשיו גם מים. עכשיו אלכוהול. הם שותים מהבטן. מלקקים הכל.-
את אישה עם דם קר. מכונה. את חיה רעה. אנחנו האלפא שלך.
____________________________________________________________________________________________________________________________________
וכל פעם שקשרת אותי בשרשרת ברזל חיזקה אותי יותר.
קשורה על כיסא בשרשראות. קשורה לתקרה מהידיים באזיקי ברזל. מוט ברזל קר עובר בעור מלטף ואז מרביץ. ריקוד עמוד עמוד ברזל קפוא. אני אעשה אותו חם.
אני מתכת חמה זה אתה שניסה לכבות להבה.

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

Re: דם קר

הודעהעל ידי אמה » ב' אוקטובר 24, 2016 1:19 pm

קראתי הכול.. ואז פתאום שמתי לב לחתימה שלך -
"וכל פעם שקשרת אותי בשרשרת ברזל חיזקה אותי יותר.
...........
אני מתכת חמה זה אתה שניסה לכבות להבה."

זה קטע, כי עברת דברים מטורפים אבל העוצמה שבך לרגע לא כבתה, הלהבה שבך (אם נקרא לזה ככה) המשיכה לבעור תמיד. תמיד. וזה לא משנה איך פגעו בך, את מי לקחו או מה אמרו לך. הלהבה שלך שם.
היא תמיד תהיה שם.
תאבדי את השפיות.. תאבדי אותה רק קצת.. תאבדי אותה עד שתצליחי למצוא את עצמך.. לא נורא שהעולם יהרס בדרך.. שהעולם ישרף בלהבת האגואיזם..
תאבדי את עצמך קצת מרצון, כי כל הזמן זה קורה בכח ..
תאבדי את עצמך.. תאבדי רק כדי למצוא.

אכפת לי ממך
משתמש פעיל

Re: דם קר

הודעהעל ידי אכפת לי ממך » ב' אוקטובר 24, 2016 4:45 pm

לוחמת!!!!!!!!את האלפא ולא הם,,,,,,אל תשכחי את זה לעולם...
מה שהיה...... לא ימחק,,,,מה שיהיה .......בידיים שלך!!!!

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 85 אורחים