הודעת פרידה

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

אכפת לי ממך
משתמש פעיל

הודעת פרידה

הודעהעל ידי אכפת לי ממך » ו' אוקטובר 21, 2016 11:05 am

התקשרתי אתמול...היינו יחד כל הבנות,,,,והיינו צריכות אותך...אז הצעתי ליסוע אליך,,,,להבי אותך אלינו,,,שכמו תמיד,,,,תמצאי דרך לפתור את המלחמה הזו....קיוותי לתפוס אותך...אבל כבר היית מחוץ לעיר....את בטח יושבת ותוהה מה קרה,,,,,כולם בסדר,,,,כי ככה את....גם שלאף אחד כבר לא אכפת לך אכפת!!!! את הלכת,,,וזה קורע אותי לדעת שהלכת בלי לשמוע את המילים שרציתי שתשמעי,,,,,אז אני משאירה לך את ההודעה הזו בתקווה תמצאי אותה......וניפרדת במילים האלה לתמיד:

שיר היא מלאכית קטנה.....מלאת שמחת חיים,,,,מרץ,,,,לב טוב ותמימות מוגזמת.....היא נאמנה בקטע מפגר,,,,והאהבה שלה....אם זכית פעם אחת באהבה שלה,,,,זכית בעולם כולו!!!!

ברבי היא מכונה מדויקת....חיה קטלנית ורעה!! יש שיגידו קצת סנובית,,,אבל יש לה על מה.....כשהיא עולה לבמה ופותחת את הפה,,,,,מזיזה את הגוף....מסתכלת עלך בעניים האלה.....זהו אתה כבר לא קיים בעולם,,,,,,אתה נכנס לבועה....אתה מהופנט שווי בקסם....ואין מישהי שתגרום לך לגמור יותר טוב ממנה!!! אתה תתמכר ואין לזה תרופה....

אהבת לרעך כמוך.....אני לא בטוחה עדיין מי זאת,,,,,מה היא....אבל אני מאחלת לה למצוא את מה שהיא מחפשת,,,,אני מאחלת לה להצליח ולהגשים את כל החלומות שלה,,,,ולא משנה איפה היא ועם מי היא נמצאת שתמיד תהיה מאושרת!!!!

עוד משהו אחד ילדה קטנה ויפה לי...מלאך עדין וטהור חסר אינטרסים בתוך עולם גדול ומפחיד......כל עוד לא תזכרי מי את..מאיפה הגעת..ואת העבר שלך....ככה להווה לך יהיה בסיס וכוח....ולעתיד שלך תהיה תקווה!!!! זכרי תמיד מי את. כי אנחנו לעולם לא נשכח אותך!!!!!!

אני אוהבת אותך שיר ברבי אהבת לרעך כמוך שלי.....לא רוצה שיכאב לך...לעולם לא עוד!!!! להית' שמרי לי עליך להית'
מה שהיה...... לא ימחק,,,,מה שיהיה .......בידיים שלך!!!!

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 113 אורחים