טריגר

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

ברוש

טריגר

הודעהעל ידי ברוש » ה' אוקטובר 13, 2016 8:56 am

אני יורדת לך. אתה מושך לי בשיער. אתה דוחף לי את הראש כלפייך. בדיוק שתיתי כמות גדולה מידי בשבילי של יין אדום. אני לא זוכרת. אני לא זוכרת איך נראה החדר, אני לא זוכרת את כמות האור. אני זוכרת שזה היה בלילה. אתה דוחף אותי חזק כלפיי איבר המין שלך, זה שאני דווקא זוכרת די בבירור, ארוך ודק, ורידים, נקודת חן. אני נחנקת מגודל האיבר, ומקיאה עלייך. אתה הולך להתקלח אח"כ? אני לא זוכרת. אני זוכרת את עצמי יושבת בחוץ, מתכננת לעלות על הגג ולקפוץ.

זה זיכרון אחד, זיכרון אחד מיני רבים שאני זוכרת מהם מעט. זה עוג מהזכרונות הקלים, אני זוכרת גם דברים גרועים בהרבה, ואני מניחה שמה שאני לא זוכרת אולי הכי גרוע.
מערכת יחסים שלמה של התעללות, שאני לא זוכרת ממנה הרבה.
ועכשיו, ארבע שנים אחרי הזכרונות מתחילים להפתח, ברור לי שאני לא ממציאה ולא מדמיינת, זה קרה ואני לא זוכרת המון מזה. ההתמודדות קשה, עם עצמי, עם הסביבה, אני עדיין לא בטיפול פסיכולוגי מסודר. ויש לי מספיק זכרונות כלואים, אז את הזכרונות שאני כן זוכרת מהחצי שנה הזו ב"פופקורן", לא בצורה מסודרת, אני נחושה בדעתי לא לכלוא, אלא להוציא, ואולי כאן זה המקום.

תודה!

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 74 אורחים