מחקר אודות פגיעה מינית בגברים. חשוב לפתוח את הנושא

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

אוריה
הודעות: 2
הצטרף: ב' נובמבר 16, 2015 2:21 pm

מחקר אודות פגיעה מינית בגברים. חשוב לפתוח את הנושא

הודעהעל ידי אוריה » א' יוני 19, 2016 8:38 pm

שלום, שמי אוריה, אני סטודנט בתואר שני לפסיכולוגיה קלינית של הילד. המעבדה בה אני שותף חוקרת פגיעה מינית בילדות ובנערות בגברים.
אנו מקווים שמחקר זה יוכל לפתוח את השיח אודות הנושא החשוב הזה וכן לספק ידע טוב יותר אודות הקשיים איתם מתמודדים נפגעי תקיפה מינית.
המחקר כרוך במענה על מספר שאלונים, השאלונים אנונימיים לחלוטין, כך שגם לצוות המחקר אין שוב מידע אודות הנבדקים. יש אפשרות לענות על שאלונים אלקטרונים ויש אפשרות לתאם מפגש למי שרוצה לענות על השאלונים תחת לווי ולאחר היכרות אישית ושיחה. אנו גם נמצאים בקשר עם גורמים טיפוליים ונוכל לסייע לתיווך ועזרה בקבלת סיוע נפשי בכל דרך שאנו מכירים.
השאלונים עצמם בחלקם נוגעים לתקיפה אך נעשה מאמץ שלא להיכנס לפרטים. אנו ערים לכך שהשאלונים עלולים לעורר תחושות לא נעימות ולכן כמובן שניתן להפסיק בכל רגע נתון ולחזור ולמלא אותם לאורך מספר ימים בלחיצה חוזרת על הלינק.
אני מצרף את הלינק לשאלונים וכן את מספר הטלפון שלי וכתובת המייל לכל שאלה, הערה, או כל דבר אחר.

לינק לשאלונים : https://qtrial2016q1az1.az1.qualtrics.c ... QzDVr5cZxz
מייל: uriya119@gmail.com
טלפון 0549168396

תודה לכל מי שיסכים להיענות ולתרום

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 79 אורחים