ההתמכרות שבכתיבה

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

סמל אישי של המשתמש
מאחורי היצירה
משתמש פעיל

ההתמכרות שבכתיבה

הודעהעל ידי מאחורי היצירה » ב' אפריל 25, 2016 12:45 pm

הרגע הזה שאת נוגעת במקלדת משם הכל כבר קורה מעצמו. את זוכרת את התחושה הזו של הדיגדוג בקצה האצבעות הכאב הזה בראש. הייתי אז בת 5 לקחתי את הפנקס של סבא והעיפרון הבקושי מחודד שהיה מונח על המדף המאובק והתחלתי לכתוב. הכאב בראש התחלף למין סחרור כאילו את בתוך צינור שרץ בזמן תחושה ממכרת את מרגישה את החיים חולפים לך בין האצבעות ישר ונשפכים על הדף. איך קובץ מילים ומשפטים גרם לכל המשפחה שלי לבכות זה היה ריגוש. אצל חלקם שמחה. גאווה. דודה שלי אמרה "זה הדבר הכי מצחיק שקראתי מימי" רציתי שיראו רציתי שישמעו מה כתבתי שיגיבו.

זה היה הטקסט הראשון והאחרון שכתבתי שהיה חסר חושך לא היתה בו טיפת אכזבה טיפה של תסכול. בלבול או רוע. הוא היה טהור
כשסידרתי לפסח נתקלתי בו :

"אמא תמיד יודעת מה נכון אז למה היא אומרת לי מה לא נכון
ואבא חושב שהוא כל כך חכם שאת התשחץ הוא זורק ישר לפח
אחותי הגדולה דומה לנזלת היא חולה מאוד ויכולה לגעת יד ברגל
אחותי הקטנה בבטן של אמא ושהיא מזיעה לאמא יש שתינה
דודה קרן כל כך מגניבה שבלילה בשקט אוכלת עוגה
וסבא הזה ישן כל היום ועד שהוא ער הוא מציק לי כל יום
סבתא אומרת תהי לי בריאה ואני לא מבינה אז אני מחייכת ובשקט נורא"

מאז הדברים שאני כותבת הפכו לעמוקים וכבדים. אני שומעת דברים כמו "הרעדת לי את העולם" או "אני לא מצליחה להפסיק לבכות" לפעמים גם "את מבוזבזת" ו "תכתבי לי עוד" אני עוד מעט בת 20 אני בצבא. הדברים שעברתי שינו לי את הכתיבה. היום אני לומדת להכיר את עצמי מחדש להבין שאולי היא איננה אבל אני חדשה. הדברים שעברתי קשים אבל ככה גם אני. הפכתי להיות לוחמת ולא רק כתפקיד בצבא. אני לוחמת בחיים.

אמרתי שאפסיק לכתוב אבל אני תמיד מוצאת את עצמי כותבת שיר ,סיפור , טקסט, מאמר, או אפילו סתם שופכת כמו עכשיו.
וכבר לא אכפת לי מי יראה ומי יגיב אני עושה את זה בשבילי כי האצבעות מגרדות והראש כואב ושאני כותבת אני משנה את הגורל שלי.
וכל פעם שקשרת אותי בשרשרת ברזל חיזקה אותי יותר.
קשורה על כיסא בשרשראות. קשורה לתקרה מהידיים באזיקי ברזל. מוט ברזל קר עובר בעור מלטף ואז מרביץ. ריקוד עמוד עמוד ברזל קפוא. אני אעשה אותו חם.
אני מתכת חמה זה אתה שניסה לכבות להבה.

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 48 אורחים