עצרתי רק כדי לראות...

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

עצרתי רק כדי לראות...

הודעהעל ידי אמה » ה' מרץ 24, 2016 3:24 pm

היי בנות.. עצרתי לרגע את שגרת היום כדי להתבונן בתוך עצמי ולכתוב פה קצת. לפרוק קצת מכל הבלאגן שעוד יש לי..
אני מודה, המצב שלי לא בקנטים, אני עובדת, מרוויחה טוב ב"ה, אני לא במקום שנפגע ויצרתי לעצמי סביבה תומכת.. ודווקא המקום הזה הוא הכי טריקי כי כשמסביב התנאים להצלחה כ"כ גדולים וכ"כ ברורים לי - דווקא שם אני יודעת שכל ההרס שנוצר הוא רק באשמתי.
אני יודעת שאני יכולה לצאת מהמצב הזה בשניה, אני יודעת שאני יכולה לבחור אחרת ואני יודעת שאני חזקה. אני נמצאת עכשיו במקום שממש נלחם, אני נלחמת לא להרשות לעצמי ליפול, אני נלחמת לא להרוס את עצמי, אני נלחמת להשאיר את עצמי בטוב ולא להשאב לתוך הרע התהומי ששכון בתוכי (ששכון בתוך כל אחת ואחד מאיתנו).
עוד מעט אני צריכה לסיים פה ולצאת לעבודה.. אני אוהבת את העבודה שלי, החבר'ה מגניבים, סוג העבודה הוא מדהים ואני פשוט מאוהבת בכל האנשים שאני פוגשת בדרך! אגב מאוהבת.. אני נמצאת בזוגיות ויש לאנשים תמיד נטייה לשאול אותי "את אוהבת אותו?", באמאשלכם?! לא אוהבת אותו ולא נעליים, אני לא במקום שמסוגל כרגע לאהוב גבר או להפגין כאלה רגשות או רצון לזוגיות.. אנחנו נמצאים בזוגיות הזאת בגללו, לא בגללי. (ושיעז לקום החכמולוג שיגיד צריך 2 בשביל טנגו.. צריך גם 2 בשביל אונס לא? *סליחה אם לרגע יצרתי טריגר, ולא אני לא משווה את הקשר שלנו לאונס.*
בנוסף לכל זה אני גם מתחילה למאוס בעבודה אחרת שאני נמצאת בה, אחת הדמויות הכי חשובות ומעורבות בעבודה שלי שונאת אותי מדברת עליו דברים רעים מאחורי הגב.. היא טוענת שאני חסרת רגשות ושאני שם רק בשביל הכסף. כל אדם שמכיר אותי יודע שכסף הוא ממש לא פרמטר בשבילי, ראבק, אני אפילו לא בודקת משכורת בסוף חודש!
טוב, אז הגיע הזמן שלי לצאת.. היה לי כיף קצת לפרוק כאן.. האמת שהתגעגעתי למקום הזה, שהיה חלק מאוד משמעותי במשך כמה שנים טובות, מקום מפלט שקיבלתי בו ונתתי בו כ"כ הרבה..
חברות ותיקות, אני אוהבת אתכן! :love1:
תאבדי את השפיות.. תאבדי אותה רק קצת.. תאבדי אותה עד שתצליחי למצוא את עצמך.. לא נורא שהעולם יהרס בדרך.. שהעולם ישרף בלהבת האגואיזם..
תאבדי את עצמך קצת מרצון, כי כל הזמן זה קורה בכח ..
תאבדי את עצמך.. תאבדי רק כדי למצוא.

סמל אישי של המשתמש
תמי
מתנדבת מסל"ן

Re: עצרתי רק כדי לראות...

הודעהעל ידי תמי » ש' מרץ 26, 2016 3:05 pm

שבת שלום אמה

מקווה שהמצב השתפר ואת תמצאי את המקום המתאים לך גם בעבודה השניה וגם בזוגיות... ובאהבה.
ותמיד מוזמנת לפרוק פה.. .
תמי

שי מתנה
משתמש פעיל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שי מתנה » ש' מרץ 26, 2016 4:22 pm

אמה שתמיד תצליחי ואם תזדקקי יש לך כאן תמיד מקום
אוהבת שי :iloveu2:
שי שמאוד אוהבת בעלי חיים

שטוז
משתמש פעיל

הודעהעל ידי שטוז » ו' אפריל 22, 2016 12:44 am

אמהההההההההההההההההה :love1: :love1: :love1: :love1:

מאוהבת בך בקטע היסטרי קופה אחת!
אחרי שדיברנו גם אני התגעגעתי לכאן והייתי חייבת לקפוץ לבקר3>

רק הייתי חייבת להגיד לך (אם עוד לא הבנת ממיליון הפעמים שאמרתי לך בעבר.. אבל טוב נו עוד פעם לא תזיק) שאני מעריכה אותך בטירוף, את באמת מדהימה אותי כל פעם מחדש, בכוחות שלך וביכולות שלך, את מהממת וחזקה בטירוף, גם כשאת נופלת את יודעת איך להשתמש בתנופה הזאת כדיי לזנק קדימה, וזה מה שעושה אותך כל כך מיוחדת (טוב נו יש לך עוד כמה סגולות :wink: ) ואני תופסת ממך מלא ואוהבת אפילו יותר :iloveu2:

סמל אישי של המשתמש
אורית
מנהלת "שוברות שתיקה"
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורית » ש' אפריל 23, 2016 1:11 pm

אני חושבת שמה שאת עושה מדבר בעד עצמו.

לא מסכימה שההרס שנוצר הוא באשמתך. ההרס שנוצר הוא באשמת מי שעשה לך את מה שהוא עשה.

יש לנו בחירות בחיים. בחרת לחיות. בחרת להתמודד. בחרת לבנות, צעד צעד, את החיים שלך מחדש.
את נלחמת כדי לחיות. לא כדי לא ליפול... כדי לחיות. כשתפלי, כי כולנו נופלים, את גם תקומי. חזקה יותר. כי זאת מי שאת. את הבנאדם הזה שמסרב לוותר על עצמו ולעצמו.

מאחלת לך שגם זוגיות אמיתית תגיע בקרוב. כזאת שאת יכולה להיות מי שאת, כמו שאת, איך שאת. עם כל העבר שלך ובעיקר עם העתיד שלך.

יש בך הרבה הרבה מעבר ממה שאת עוד מבינה אבל אני יודעת שעוד תביני. :)

אוהבת אותך וגאה בך! :iloveu2:
מנהלת אתר "שוברות שתיקה"

הייתי כבר בשאול ויצאתי משם... אז מי יכול עליי ?

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אמה » ג' מאי 03, 2016 11:51 pm

תודה לכן חברות❤
תאבדי את השפיות.. תאבדי אותה רק קצת.. תאבדי אותה עד שתצליחי למצוא את עצמך.. לא נורא שהעולם יהרס בדרך.. שהעולם ישרף בלהבת האגואיזם..
תאבדי את עצמך קצת מרצון, כי כל הזמן זה קורה בכח ..
תאבדי את עצמך.. תאבדי רק כדי למצוא.

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו־ 93 אורחים