טריגר3

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מוותרתעלי

טריגר3

הודעהעל ידי מוותרתעלי » ה' ינואר 07, 2016 11:30 am

דייייי דייייייי בבקשה תפסיק דייייי אני אעשה הכל דיי "שתקי כלבה שתקי" דיייי ללללא לללא די "סתמי תפה שלך זונה כפוית טובה אם לא אני את אפס את כלום נתתי לך בית אוכל שתקי ותגידי תודה" בכי ובכי ואני ממשיכה לבכות גם שהוא גמר נכנסתי לחדר בתוך המיטה אני בוכה מתפללת ששיר תחזור מצד אחד הרגשתי נורא שאני רוצה שהיא תחזור ותעבור את זה שוב אבל מהצד השני הייתי צריכה אותה כל כך אחרי כמה שעות היא נכנסה בדלת בלילה ההוא היא ספרה לי הכל ספרה שהיא זוכרת ולא באמת שחכה להורים שלה היא היתה מספרת על חברה שגרה לבד והיא ישנה אצלה לפעמים שלא תרגיש לבד ולד היה מאים עליה שיפגע במישהי חשובה לה אם לא תחזור וששאלתי מי זו היא ענתה לי את. שתיקה כל הלילה שתקנו שכבנו מחובקות ושתקנו כי זה מה שאנחנו עושות הכי טוב= שתיקה

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 85 אורחים