מילים אחרונות לפני שאין לי מילים

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

סמל אישי של המשתמש
מאחורי היצירה
משתמש פעיל

מילים אחרונות לפני שאין לי מילים

הודעהעל ידי מאחורי היצירה » ו' דצמבר 11, 2015 6:56 pm

אני ילדה רגילה משחקת עם כל הילדים אבל תמיד שמשחקים טופסת אני יושבת בצד כי זה מפחיד כי הראש שלי רץ ואני רצה ורצה אבל הרגליים איטיות הן כבר יודעות הוא מהיר יותר
אני נערה רגילה מסתובבת עם כל הנערות אבל תמיד כשמדברים על בנים ועל שמלות אני יושבת בצד כי זה מפחיד כי אין מי שמבינה יותר ממני בתשוקה אבל הגוף שלי חולל כל נגיעה כואבת
אני בחורה רגילה מדברת עם כל הבחורות אבל תמיד שיש שיחה עמוקה אני יושבת בצד שותקת כי זה מפחיד כי אני יודעת יותר מדיי ושניסיתי לדבר הכל היה מסובך להן כל כך נראתי להם משונה מוזרה
אני חיילת רגילה נלחמת עם כל החיילים אבל כשהגיע הרגע שלי לצאת לקורס להיות לוחמת ומפקדת לוחמים עליתי על הרכב שלקח לי את החלק שהיה עוד קצת נורמלי בחיים
אני ילדה ונערה גם בחורה ולוחמת אני גם חיילת ולא אוכל להיות אישה של אף אחד כי זה מפחיד כי אני לא סומכת
אני חוזרת אל הצל שלי מאחורי היצירה
היום אני יודעת אני הרבה דברים כמו כל אחד אבל לא רגילה
כולם רגילים אני השונה המוזרה
הם לא מבינים מסתכלים בעין מוזרה
מה הבעיה שלה ממה היא מפחדת למה היא כל כך שונה
מין יצור מוזר לא מהעולם הזה
אני יושבת וכותבת ובמשפט האחרון מבינה
אני אבודה ואין לי דרך חזרה
וכל פעם שקשרת אותי בשרשרת ברזל חיזקה אותי יותר.
קשורה על כיסא בשרשראות. קשורה לתקרה מהידיים באזיקי ברזל. מוט ברזל קר עובר בעור מלטף ואז מרביץ. ריקוד עמוד עמוד ברזל קפוא. אני אעשה אותו חם.
אני מתכת חמה זה אתה שניסה לכבות להבה.

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 80 אורחים