מספרים של שנים

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

שי מתנה
משתמש פעיל
יצירת קשר:

מספרים של שנים

הודעהעל ידי שי מתנה » א' נובמבר 15, 2015 11:39 am

שוב אין בי כוחות להתחיל את השבוע שוב מרגישה שהשמש שקעה בליבי, המחלה של האוזן שלא הרבה מכירים אותה ואת השלכותייה היא ותרופותייה לקחו ממני הרבה מהכוחות שעוד היו לי אחרי כל מה שעברתי בחיים.
כשהשכנים שלי פגעו בי הייתי ילדה בת שש שבע שמונה תשע ועשר . כולכך הרבה פעמים כאב וניצול לילדה כולכך קטנה.
אך בכל זאת סיגלתי לי מנגנוני הגנה גרועים והמשכתי בחיים איכשהו בלי לספר את שאירע לאיש.
כשהבוס שלי פגע בי הוא ניצל את מה שידע, שרציתי אוזן קשבת והוא לקח את זה למקומות שמתאימים לו בלי לחשבן לי ולרגשות שלי עשרים ושמונה עשרים ותשע שלושים
שוב מספרים של שנים של התעללות הפעם גיל יותר גדול ואשמה יותר גדולה שלימים אבין אותה בטיפול פסיכולוגי.

כשמדריך הטיולים פגע בי זה היה עשרים ותשע. כן תוך כדי מה שקרה עם הבוס שלי, נשמע סרט דמיוני? המצאה? שובר קופות?
לא זה החיים שלי!
שוב מניפולציות כדי שאסכים הפעם גם משלמת כסף על מקום עד כדי כך פתי מאמין לכל דבר, עד כדי כך זונה אמיתית רק שלזונה משלמים כסף היא לא משלמת כדי לשכב עם לקוחות.
אחר כך מגיעות פגיעות בצרורות הפעם לא מיניות חלקם פוגעות במיניות שלי שלא באשמתי. טיפולי פוריות קשים ונגיעות באיזורים אינטמיים כדי ליצור חיים, מטרה שונה טהורה
אבל לך תסביר את זה לגוף שמרגיש שזה אותו דבר. אחר כך מוות טראגי של איש יקר מאוד מאוד לי כמו אח היה לי גיסי היקר והאהוב.
ואני על סף הלידה בדיוק ביום הלוויה שלו. אין סוף למספרים של השנים הטראגיות??????????????????
האם בזה תמו כל פלאיי??????
לא! ואז הגיעה מחלת המנייר

אין בי כוחות עוד יקיריי ! אין בי כוחות עוד!
שי
שי שמאוד אוהבת בעלי חיים

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 75 אורחים