עכשיו טוב

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

סמל אישי של המשתמש
מאחורי היצירה
משתמש פעיל

עכשיו טוב

הודעהעל ידי מאחורי היצירה » ב' ספטמבר 28, 2015 10:26 am

פותחת תבוקר לעוד יום שלא אראה אותך עוברת עוד שעה מבלי שאצטרך להרגיש בידייך המגושמות כבר עברה עוד דקה מבלי שצעקת מבלי שציוותה לאהוב אותך וברחה עוד שנייה בה נשמתי עמוק ולא קצרות מפוחדת. כבר לא פוחדת לנסות כי יש מי ששמור עלי. בימים ובלילות לא תוכל לגעת לא אשמע קולך ולחש שפתייך נשימותך מתענגות על סבלי. כי יש מי ששומר עלי-אני. עכשיו הכל בסדר עכשיו שאני כאן עכשיו טוב עכשיו הכל מובן. גם שכואב לי גם שתמונות רצות ממך גם ברגעים שמשתתקת כי שוב ניזכרת שוב בוכה גם ככה טוב עכשיו טוב הרגע השנייה עכשיו טוב ולא תוכל לקחת לא תוכל. הרבה דברים עשית לי הרבה דברים שברת בי אבל דבר אחד לעולם לא תקח וזה אני. עכשיו טוב לי עכשיו טוב
וכל פעם שקשרת אותי בשרשרת ברזל חיזקה אותי יותר.
קשורה על כיסא בשרשראות. קשורה לתקרה מהידיים באזיקי ברזל. מוט ברזל קר עובר בעור מלטף ואז מרביץ. ריקוד עמוד עמוד ברזל קפוא. אני אעשה אותו חם.
אני מתכת חמה זה אתה שניסה לכבות להבה.

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 82 אורחים