השנאה הזאת דוקרת

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

אור שקט
משתמש פעיל

השנאה הזאת דוקרת

הודעהעל ידי אור שקט » ג' מאי 05, 2015 3:04 pm

אני כלכך לבד, כלכל לבד בתוך הדבר הזה... וזה העונש שלי לעצמי, הלבד זה.
אני משאירה את עצמי לבד ואז מתפלאת שהכאב לא עובר...
חשבתי שאני מנצחת את זה, את עצמי, את ההרס העצמי הזה.
אבל עכשיו זה שוב משתלט ואני בורחת מהחיים, נעלמת לתוך עולם אפל, נשארת באפלה לבד.
ויש לי כלכך הרבה דברים להספיק לעשות היום אבל לא משנה כמה אני מנסה לשבת להתרכז, לא לתת לשנאה הזאת להשפיע עליי אני לא מצליחה.
הפחדים שלי לא מפסיקים לגדול, פחדים חסרי בסיס.
וזה כואב לפחד לבד, כלכך כואב.
אז למה אני לא מצליחה לאפשר לאף אחד לתת לי חיבוק, לחלוק איתי את הפחד, את הכאב, את הזיכרונות? כדי שיכאב לי, כי מגיע לי הסבל הזה. זה העונש הכי נורא שהם יכלו לתת לי, השנאה העצמית הזאת.

אני צריכה עזרה, זה פשוט יותר מדיי

סמל אישי של המשתמש
נלחמת בכאב 2

Re: השנאה הזאת דוקרת

הודעהעל ידי נלחמת בכאב 2 » ג' מאי 05, 2015 7:04 pm

הי יקירה,
דבר ראשון את לא לבד! גם אם זה מרגיש לך ככה
אנחנו פה, אני פה לפחות...
ואני יודעת שזה לא אותו הדבר ואני יודעת גם כמה זה קשה הבדידות הזאת גם לי אין חברים וזה קשה.
נכון לפגיעה הזאת יש השלכות רבות בינהם השנאה העצמית. שזה באמת הדבר הכי קשה .. כי שאת שונאת את עצמך קשה לך בכל דבר בעיקר במערכות יחסים עם אנשים. אני יודעת שלפעמים נראה שהולכים לאיבוד.. ושקשה כל כך שאין כוח כבר.. וההרס העצמי בטח שלא מוסיף. אין לי פתרון לצערי איך נפתרים מהשנאה העצמית הזאת אני בעצמי מתמודדת איתה וקשה לי לאהוב את עצמי. אבל לפחות תדברי עם מישהו תבקשי עזרה, אל תענישי את עצמך. סבלת מספיק. לא מגיע לך עונש להיות לבד עם זה.
בסופו של דבר את זאת שסובלת מזה.. כי לצערי אותם חלאות ממשיכים בחייהם.. ולא אכפת להם.
אני בטוחה שמתי שתבקשי עזרה תרגישי פחות לבד, ונכון השנאה לא תיעלם, אבל זה תהליך. ואין דרך קלה לעבור את זה. וסליחה שחופרת... אני אומרת את זה גם לעצמי שהשנאה העצמית לא מובילה לשום מקום רק למבוי סתום.

:iloveu2:

לורנס
משתמש פעיל

הודעהעל ידי לורנס » ד' מאי 06, 2015 4:02 pm

אור שקט יקרה,
הלבד שאת מתארת כל כך נפוץ ועדיין ייחודי לכל מי שחווה אותו. גם הקושי להתחבר לאחרים, כי גם אנחנו לא מקבלים את עצמנו, כאשר אנו מזדהות עם אלה שפגעו בנו ולוקחות את האשמה עלינו.
לפעמים צריך להתאמץ הרבה זמן בעיבוד הדברים שקרו לנו עד שמשתחררים מהאשמה הזאת, אבל זה אפשרי. וזאת התנאי ללמוד לאהוב את עצמנו מחדש ולהיבנות חזקות יותר.
אני מאוד מקווה שתתחילי תהליך כזה של ריפוי ואני מחזקת את ידייך שזה יקרה.
תאמיני בעצמך, יקרה, את שווה לחיות בחירות ולא בסבל.
:iloveu2: לורנס

אכפת לי ממך
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אכפת לי ממך » ו' מאי 08, 2015 3:45 pm

היי אני לא עברתי התעללות או תקיפה אבל אני כן הייתי מאוד קורבה למישהי שעברה והרבה יותר מזה
אני יכולה להגיד לך שאם לא תשחררי מהשנאה הזו זה יאכל אותך מבפנים
את חייבת לשחרר
ותנסי להיות יותר עסוקה ולא לבד בחדר עם עוד אנשים כמה שיותר אנשים קרובים שאת מכירה ואוהבת
מה שהיה...... לא ימחק,,,,מה שיהיה .......בידיים שלך!!!!

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 57 אורחים