דאון רציני

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

אני333

דאון רציני

הודעהעל ידי אני333 » ג' אפריל 21, 2015 7:29 pm

אז כתבתי פה בסוף ספטמבר, אחרי תקיפה מינית ובעיקר פיסית... היתה תקופה קשה, דיברתי מעט עם עו״ית
והייתי נחושה לעבור את זה. החלטתי שלא להגיש תלונה כי ככה רציתי. אחרי שעבר הכאב הפיזי
הגיעו הפחדים ולאט לאט זה שכך... למדתי להיות זהירה יותר, חכמה יותר והייתי גאה שהייתי חזקה. הכרתי בחור
מקסים, התיקון של כל הגברים החארות שהיו לי. בייחוד תיקון לקשר האחרון שהתעלל בי רגשית. אנחנו יחד אבל פתאום התחילה תקופה חשוכה. אני בדיכאון, עצובה, לא בא לי כלום, בקושי סקס, משתדלת לשמור על החום לפחות, להראות שאני אוהבת, שלפחות את זה ידע. יש לי פלאשבקים המון, אפילו ברמיזה ואני שם שוב. חושבת על טיפול ולא מסוגלת להזיז את עצמי. כל שטות שאפילו לא קשורה שוברת אותי. בא לי רק להיות במיטה ואני מכריחה את עצמי אחרת אבל לא תמיד מצליחה. זה בגלל זה? אני לא מבינה! חשבתי שאני חזקה, שעברתי את זה, כי הרי התקיפה היתה בעיקר במכות אז מה הקשר לסקס? אני אבודה, המחשבות שלי שוב הולכות למקומות אפלים ואני לא בנאדם כזה אבל לכו תשלטו בזה.... נמאס לי...

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: דאון רציני

הודעהעל ידי מיכלל » ד' אפריל 22, 2015 7:55 am

בוקר אור יקירה !
את ממש חזקה לדעתי כשאת כן מרשה לך לכאוב.
כן מומלציה בחום למצוא את המטפלת המתאימה לך.
לעבד את הדברים ולקבל לידיך חזרה את השליטה על חייך.
אני מבקשת שאולי תחשבי על האופציה של בדיקת דם,לפעמים חוסר b12
גם מביא לתגובות של דכאון.אני פשוט טוענת שנכון יותר לשלול קודם את המניעים הפיזיים .
איתך לכל בקשה,בהערכה רבה,מיכל.

לורנס
משתמש פעיל

Re: דאון רציני

הודעהעל ידי לורנס » ד' אפריל 22, 2015 5:13 pm

שלום לך אני 333,
לצערנו, תקיפות אלימות , גם אם מיניות או לא, משאירות בנפש עקבות . הן עלולות לעורר בנו תגובות בלתי צפויות גם אחרי הרבה שנים וגם -או דווקא- כאשר נראה שסוף סוף אפשר ליהנות מהחיים. כאילו לא מגיע לנו אושר.
חברה, מגיע לך כל האושר שבעולם. תצרכי לעבוד על תהליך הריפוי, ואפשר לצאת מדיכאון בעזרת טיפול פסיכולוגי. אל תוותרי, גם אם המאמץ גדול.
מחזקת את ידייך,
:growing: לורנס

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 95 אורחים