לא מתחננת לאף אחד

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

הכינה_נחמה

לא מתחננת לאף אחד

הודעהעל ידי הכינה_נחמה » ו' אפריל 10, 2015 10:24 pm

אני לא יודעת עדיין עד כמה מה שאני הולכת לכתוב קשור לפה, אבל יש לי הרגשה שזה כן. תיכף נראה.

מוצאת את עצמי, לא יודעת אם מאז ומתמיד או שנהייתי כזאת, הכותל המערבי של כולם.
פסיכולוגית פרטית, איכשהו תמיד מגיעה למצב שכולם זורקים עליי את כל הבעיות שלהם (אני גם מעודדת אותם לספר לי) וכשזה מגיע אליי, אני מסתגרת. הבעיות שלי לא חשובות מספיק, את מי זה מעניין?

נמאס. חלאס.
איכשהו כל שיחה עם אמא שלי נגמרת במה היא תעשה, וכמה קשה לה עם אבא שלי, ושהיא לא יודעת מה לעשות מפה.. חלאס! אז פעם אחת אמרתי לה שזה קשה לי. שאני לא יכולה לשבת איתה יותר מ10 דקות בלי לשמוע את זה.
אני הכי מכילה. הכי קשובה. כבר שנים, אני זו ששם. אני זו שמקשיבה, מנהלת שיחות נפש שעות, חוזרת שוב ושוב על אותם דברים ואותן תשובות לאותן שאלות. לא אחים שלי ולא אף אחד הם אלו שצריכים לעבור את זה.
ועד שפעם אחת אני אומרת שזה קשה לי, וכבר מתעצבנת, וכבר לא יכולה יותר!! אני מקבלת את הצומי הרגיל.
"טוב, בסדר.. אז אני לא אספר אם את לא רוצה.. לא, זה בסדר.." דיייייייי!! הדבר האחרון שאני הולכת לעשות זה להתחנן!! אני - לא - מתחננת - לאף - אחד!! לא רוצה לספר לי? לא צריך!! אני לא פסיכולוג!
ואני יודעת. אני יודעת למה זה מחרפן אותי. אני יודעת שאני לא אתחנן כי התחננתי מספיק בחיים שלי, וכי אני מזהה מניפולציה, אפילו כשמי שמפעיל אותה לא יודע שהוא עושה את זה.

חלאס!!!!!
*הולכת לבכות בפינה*
לדבר, לא לשתוק.
לקבל את המר כמתוק.
לנשק את לחייך,
ולשתות עוד כוסית, ולחייך.
ולשקוע, לא לשמוע,
ולחיות בשלום עם עצמי.
ולסלוח, גם בכוח...
אם לא לי אז למי?

לינה22
משתמש פעיל

Re: לא מתחננת לאף אחד

הודעהעל ידי לינה22 » ו' אפריל 10, 2015 11:41 pm

היי מאמי
כן קשה כשכולם עסוקים בשלהם ואף אחד לא רואה אותך. אבל אם נתת להם את האפשרות להיות האור בחשיכה שלהם אז לא תשני זאת ... אבל כן צריכה למצוא לעצמך מקום שלך יקשיבו ורק.
יש כזה?
את בטיפול?
אם לא, מוזמנת לשתף כאן בפורום ונקשיב רק לך ולך
איתך בהכל
חיבוק חם ! :iloveu2:
לפי כל חוקי האווירודינמיקה , הוכח שהדבורה אינה יכולה לעוף.
הסיבה לכך היא שהמסה שלה וגודל גופה- באופן יחסי לאורך כנפיה, אינם מאפשרים לה לעוף. אבל.. היות והדבורה אינה מודעת כלל לעובדות אלו, ועקשנית היא בדעותיה ומאמינה בעצמה ... היא עפה, וגם מייצרת דבש!

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ש' אפריל 11, 2015 6:17 am

בוקר אור נחמה ![עזבתי לרגע ברשותך את הכינה....]
מצטרפת ללינה במלוא הרצינות,

כן גם אימא חייבתלהפנים שאת ה בת שלה ולאט הפוך!
כן כל אחת מאיתנו כדאי בתפנים כגי רק להתלונן לא מקדם,כדי ליצור אייכות חיים משלי עלי לנהל את חיי עם מ י ומה שאני בוחרת.
אמן ואמן נחמהנ שיהיה טוב לאימא!
אמן ואמן נחמה שלך יהיה המקום שלך, הנראות שלך!
שלך יהיה אותך באהבה ובגאווה.
איתך לכל בקשה, מיכל. :flowers: :growing: :flowers:

הכינה_נחמה

הודעהעל ידי הכינה_נחמה » ש' אפריל 11, 2015 10:16 am

בוקר טוב, פשוט תודה לשתיכן. באמת. אני עם דמעות בעיניים. זה לא מובן מאליו, להרגיש שיש מי שרוצים לשמוע *אותי*. :iloveu2:
אז קודם כל תודה. מכל הלב :love1:

זה בעיקר בעיות בבית, בין ההורים, ואיכשהו לא רק שאני הפסיכולוג, בסוף גם אני מקבלת תלונות על זה שאני לא עושה מספיק (בצורה עקיפה אבל זו השורה התחתונה).
בגלל שאמא שלי רוצה לעבור מפה אבל מפחדת לעבור לבד ולעזוב את אבא שלי, היא רוצה שאני אעבור איתה. זה בסדר ונחמד, עד שהאופציה שהיא מעלה בפניי זה שנחלוק דירה של חדר אחד. אני מצטערת באמת שאני בת 25 + חבר ולא מתכננת לחלוק חדר עם אמא שלי או לגור על ספה. והיא אומרת שכשהחבר יבוא אז אני אהיה בבית עם אבא.
ואז אני צריכה להרגיש שאני הרעה ואני מונעת ממנה לעזוב, אם לא בא לי לגור על ספה. ושאני "שיניתי את הדיעות שלי" כי אמרתי לה שהיא לא צריכה להשאר איתו ועכשיו אני "אומרת משהו אחר". אני לא אומרת משהו אחר!! מעולם לא רציתי לגור על ספה!
ואז היא אמרה שהיא תשן על הספה. בטח. ברוררררר שאני אתן לאמא שלי לישון על ספה.

קיצר בסוף אני יוצאת הרעה מכל הסיפור הזה ו"בגללי" היא נשארת פה איתו.
לדבר, לא לשתוק.
לקבל את המר כמתוק.
לנשק את לחייך,
ולשתות עוד כוסית, ולחייך.
ולשקוע, לא לשמוע,
ולחיות בשלום עם עצמי.
ולסלוח, גם בכוח...
אם לא לי אז למי?

לורנס
משתמש פעיל

הודעהעל ידי לורנס » ד' אפריל 15, 2015 2:28 pm

שלום לך הכינה נחמה,
ממה שקראתי בהודעתך, קיבלתי את התחושה שאת מבינה היטב איפה הטעות ומי מטריד את מי.
הרי את מודעת שיש מצד אמך מניפולציה עליך, כדי שתטפלי בה ותסחבי אותה, כאשר ברור שאת לא צריכה ולא יכולה להיות האימא של אמך.
יקירה, בגיל 25 מגיע לך לבנות את חייך מחוץ למסגרת המשפחתי ולא להרגיש אשמה בדבר הטבעי הזה. זה לא יפחית את חיבתך לאימא שלך, להפך, היא תשמח בסוף שגידלה בת עצמאית ומוצלחת.
אם את יכולה, תסבירי את זה לאמך במילים שלך, ותצאי לחיים.
מחזקת אותך,
לורנס

סמל אישי של המשתמש
נלחמת בכאב
משתמש פעיל

הודעהעל ידי נלחמת בכאב » ה' אפריל 16, 2015 1:09 pm

יקרה
את נותנת כל כך הרבה מעצמך
מגיע לך שיהיה לך מקום משלך, לתת לעצמך זמן משל עצמך
להיות שם עבור עצמך.
את לא יכולה לסחוב את כל העולם על כתפייך יש לך מספיק.
את חשובה. וחשוב יותר שתדאגי לעצמך.

פה בשבילך
:iloveu2:

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 93 אורחים