מעוניין לשאול לדעתכן (טריגר)

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

מקום בלב
משתמש פעיל

Re: מעוניין לשאול לדעתכן (טריגר)

הודעהעל ידי מקום בלב » א' פברואר 22, 2015 5:49 pm

אגב - הערב בערוץ 10 מתחילה סדרת כתבות בנושא הטרדה מינית. ספציפית הערב מדברים על ארגון ״אסל״י״, של גברים נגד פגיעה מינית. נשמע לי קשור, ושווה לראות.

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » א' פברואר 22, 2015 6:37 pm

הי
כן החוק אומר שצריכה להיות הסכמה של האישה.
כן החוק אומר שהיא צריכה להיות מודעת.
כל מה שמציעים אתה לוקח?
כי אם כן, חבל.
נכון לא יוגש כאן שום כתב אישום ,ותלונה שכזו לא תגיע לשום מקום.
אך בין אדם לחברו - לעניות דעתי לא לוקחים כל מ ה שמציעים - מי שמכבד את עצמו.
ערב טוב.

רון

הודעהעל ידי רון » א' פברואר 22, 2015 9:42 pm

שאלו אותי איך אני מרגיש. האמת שאם לא הייתי יודע על מקרה שבו מישהו ששכב עם שיכורה תוך שיתוף פעולה מצדה ואחרי זה הוגשה תלונה, לא הייתי מרגיש שנעשה משהו לא מוסרי והספקות עולות רק בגלל זה. שהרי החוק מכוון אותנו להתנהגות מוסרית. יש יותר הרגשה של משהו שהושג תוך לא רק שלא בניית האגו אלא פגיעה בו, כאילו הסקס הושג בתשלום הכבוד שלי ובשביל זה יכולתי גם ללכת לזונה. וזה לא רגשות אשם אלא באמת יותר רגשות שמכרתי את האגו ואם היא הייתה פיקחית הייתי מרגיש גבר גבר.

רון

הודעהעל ידי רון » א' פברואר 22, 2015 9:43 pm

לגבי למה שאלתי דווקא כאן, פשוט הלכתי להכי קיצוני שישמש לי מדד.

רון

הודעהעל ידי רון » א' פברואר 22, 2015 9:45 pm

נראה לכן שהיא הצטערה בבוקר?

כאוסס

הודעהעל ידי כאוסס » א' פברואר 22, 2015 9:57 pm

גבר גבר?!?! אם היא לא הייתה שיכורה היה מנפח לך את האגו? אז כל הנושא שעלה כאן זה בעניין האגו המנופח שלך?
בחייך זה לא תמיכה לאגו שלך ולשטויות האלה חפש אנשים כמוך שינחמו אותך בכך שהיא הייתה שיכורה ולא יצאת גבר גבר כפי שטענת כי כאן לא תקבל את זה !!
אתה ניצלת את הבחורה המסכנה הזו וברור שהיא לא מרוצה בטוחה שהיא מתחרטת!! שבכלל יצא לה להכיר בחור עם אגו מנופח כמוך

רון

הודעהעל ידי רון » א' פברואר 22, 2015 10:27 pm

עניתי בכנות. וניסיתי בשפה של בני אדם. עוד פעם, מרגיש שמכרתי את האגו בשביל סקס, תתפלאי שזה דבר שגבר לא רוצה לעשות. וכן, הפריע לי שזה לא מוסרי, ובטח אם דבר שחשבתי לטוב הוא בכלל עבירה כי אז לא נשאר בו שום טוב. אני מניח שאם הייתי מכבס קצת את המילים לא היית מגיבה ככה.

רון

הודעהעל ידי רון » א' פברואר 22, 2015 10:34 pm

תתפלאי שליבידו ואגו הם שני דברים שמניעים ליחסי מין, והאגו שומר שהליבידיו לא יחרוג מגבולותיו. בטאתי את מה שעובר על כל אדם המחפש את הדבר הבסיסי. אינני מוכן להתקפה כזו. אנא נעלו את האשכול. אבל, אבקש להשאיר כדי שאחרים יוכלו להסתכל זה אולי יעזור למישהו בהתלבטות.

כאוסס

הודעהעל ידי כאוסס » א' פברואר 22, 2015 10:39 pm

אתה רשמת כאן דברים שלא מצאו חן בעיני הרבה בנות לא תגיד לנו מתי לשתוק ולסיים דיון במיוחד לא בפורום שנקרא שוברות שתיקה ,גברים כמוך עשו את זה שנים לנשים עם כל הכבוד לרגשות שלך שלא מזדהה איתם בכלל
אם לא מצא חן בעינייך הכתיבה אז תבין מה גרמת לנו להרגיש באותו רגע שאתה בכלל כותב את מה שכתבת

רון

הודעהעל ידי רון » א' פברואר 22, 2015 10:44 pm

טוב, בסדר. בסופו של דבר כאשר מקיימים יחסי מין רוצים משהו שיהיה טוב, וכן, שיבנה את הבן אדם ולא יגרום לו לפקפק בחוויה או בעצמו. ובתור בן אדם שפשוט לא הולך לו עם בנות, פשוט לא נעים שעד שיש חוויה היא פסולה. אינני מתכוון להמשיך בדיון. לא אשתיק אך גם לא אענה יותר. עשיתי טעות, אמת, לכתוב כאן.

רון

הודעהעל ידי רון » א' פברואר 22, 2015 11:06 pm

קיצר מתחרט שנסעתי לשם, אם זה עושה לך טוב.

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ב' פברואר 23, 2015 8:44 am

רון בוקר אור!
הפנ יה שלך ' אם זה עושה לך טוב' מש לא לענייין.
אם אתה אכן מכבד אותך - אל תקח כל מה שמציעים,
אלאשמור על איכות ההחלטות שלך מה לעשות עם מי ומתי.
להשתיק או לעצור אחרות מלדבר אתה לא יכול.
לעצור את עצמך אתה מאוד יכול.
'סקס עושים כששניים רוצים'
והרוצים חייב להגיע בהחלטה ברורה כנה ואמיתית.
בהצלחה בהמשך דרכך.
מיכל.

סמל אישי של המשתמש
מרים
מתנדבת מסל"ן

הודעהעל ידי מרים » ב' פברואר 23, 2015 11:58 am

למה תמיד חושבים ששיכרות זה תירוץ ?
תפסיקו לשתות ותהיו מודעים למעשיכם .

מקום בלב
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מקום בלב » ב' פברואר 23, 2015 9:29 pm

הי רון (ולכולן),
אני מבינה (וחלק בי מזדהה) את הכעס עליך, עם זאת אני גם יודעת שיכלת פשוט להתגלגל הלאה ולא לחשוב על מה שקרה שם. אני מעריכה את חשבון הנפש שאתה עושה.
חשוב שתבין, רון - אתה כותב בפורום שבו (בעיקר) נשים נותנות דרור לקול שלהן כדי לדבר על תקיפה מינית שעברו. הכאב שכרוך בהתמודדות עם הפגיעה הוא אדיר, והרגישות שנדרשת היא בהתאם. הכעס שעולה כאן בדיון הוא בגלל שאתה נוגע, ככל הנראה מבלי להתכוון (אני מקווה) בפצעים מדממים.
יש ממש עכשיו בערוץ 10 מיני סידרה על הטרדות ותקיפות מיניות. מעניין שהיוצר של הסדרה הוא גבר, והקול שלו נוכח מאוד שם. שווה צפיה לאור השאלות שאתה מעלה כאן.
לילה טוב.

הכינה_נחמה

הודעהעל ידי הכינה_נחמה » ב' פברואר 23, 2015 9:59 pm

היי רון :}
אני רוצה ממש לחזק את מה שכתבה "מקום בלב" בתגובה מעליי.
דבר ראשון, גם אני מאוד מעריכה את חשבון הנפש שאתה עושה והמחשבה שלך, גם אם לאחר מעשה. יש רבים שלא יעשו כמוך וזה בהחלט ראוי להערכה.
דבר שני, אני לא חושבת שזו היתה טעות ששאלת כאן, כי באמת שבעיניי זהו המקום הטוב ביותר לשאול. זו תשובה כואבת, אבל צריך לקבל אותה. לפעמים האמת כואבת ואין מה לעשות נגד זה - עדיף להתמודד איתה. אני מסכימה שהדיון הזה קצת חרג מגבולות הטעם הטוב. זה, מן הסתם, נושא מאוד טעון כאן, ולדעתי להרבה אנשים "מבחוץ", שלא חוו חוויה כמו של הכותבות\ים בפורום או עברו הכשרה מקצועית, קצת קשה להבין ולהפנים. הדקויות של תגובה שתכתוב יכולות מאוד להצית כאן דברים, וכמובן שזה לא בכוונה. נראה לי שדי ברור לכולנו שבאת לכאן מתוך מטרה טובה וראויה.

מציעה לכולם קצת להרגע, בסופו של דבר כולנו כאן מתוך מטרה משותפת וגם רון.

לגבי השאלה שלך, אז מן הסתם שגם התשובה שלי היא שזה לא בסדר. אני לא מאמינה שזה נחשב לעבירה על החוק, אבל אתה לא היית רוצה שינצלו את מצב הרוב שלך כשאתה שיכור, נכון? כי כמובן שחלק מהדברים שאתה אומר ועושה במצב כזה הם לא 100% ממה שהיית אומר ועושה במצב פיכח. וזה כל ההבדל.
יחסים מסוג כלשהו צריך שיהיו בהסכמה. עד היום, אל תוך קשר של 4 שנים, חבר שלי שואל אותי ומוודא שאני מסכימה לדברים מסויימים. אפילו שכבר עשינו אותם, זה לא טריוויאלי. 100% הסכמה לכל אורך הדרך.

מקווה שאתה לא באמת מתחרט ששאלת, אני מעריצה אותך על שבאת לכאן :) ותודה.
לדבר, לא לשתוק.
לקבל את המר כמתוק.
לנשק את לחייך,
ולשתות עוד כוסית, ולחייך.
ולשקוע, לא לשמוע,
ולחיות בשלום עם עצמי.
ולסלוח, גם בכוח...
אם לא לי אז למי?

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 93 אורחים