מעוניין לשאול לדעתכן (טריגר)

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

רון

מעוניין לשאול לדעתכן (טריגר)

הודעהעל ידי רון » ו' פברואר 20, 2015 5:38 pm

בישראל אונס מוגדר גם כקיום יחסי מין עם אישה שיכורה.

את זה לא ידעתי כאשר המקרה הבא קרה לי, אמנם לא בישראל, אך גם לא הכנתי את עצמי לכזה תרחיש:
זה היה באיה נאפה בקיץ האחרון, לא בישראל, שתיתי גם אני הרבה והייתי שיכור אך לא שיכור מת, ניגשה אלי בחורה ממוצא בריטי, היא הייתה שיכורה, אמרה לי היי, עניתי היי והיא פשוט נישקה אותי בפה, התנשקנו קצת, היא ירדה לי מיוזמתה, רציתי ל'קחת אותה לשירותים, פתאום אמרה לי אני אחזור עוד כמה דקות ולא חזרה אלא דיברה עם מישהו אחר שראיתי אותה מנשקת גם כן כמה דקות לפני שניגשה אלי. האם מבחינתכן, מה שעשיתי, זה אונס?

רון

Re: מעוניין לשאול לדעתכן

הודעהעל ידי רון » ו' פברואר 20, 2015 6:30 pm

בבקשה משיהי מכל הצופות, אנא הביעי דעה

לינה22
משתמש פעיל

הודעהעל ידי לינה22 » ו' פברואר 20, 2015 7:21 pm

????????????????
בבקשה לכתוב טריגררררררררררררררררררררררררררר!!!!!
לפי כל חוקי האווירודינמיקה , הוכח שהדבורה אינה יכולה לעוף.
הסיבה לכך היא שהמסה שלה וגודל גופה- באופן יחסי לאורך כנפיה, אינם מאפשרים לה לעוף. אבל.. היות והדבורה אינה מודעת כלל לעובדות אלו, ועקשנית היא בדעותיה ומאמינה בעצמה ... היא עפה, וגם מייצרת דבש!

רון

הודעהעל ידי רון » ו' פברואר 20, 2015 7:35 pm

טריגר של מה? טריגר מדוע לא עצרתי אותה כשהיא ירדה לי? נמשכתי אליה? האם יתכן שטעית בהודעה? טריגר מדוע אני שואל? כיוון שקראתי שאדם הואשם באונס כי שכב בשירותים עם שיכורה.

רון

הודעהעל ידי רון » ו' פברואר 20, 2015 8:06 pm

אם הייתי יודע איך לערוך כאן הודעות הייתי כותב למעלה את המילה טריגר, על כל פנים אשמח להתיחסותך

מקום בלב
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מקום בלב » ו' פברואר 20, 2015 11:48 pm

הי רון,
אני מניחה שאתה לא ער לזה, אבל הפורום הוא מרחב תמיכה שנדרשת בו רגישות. הבקשה לציין שמדובר בטריגר נועדה ליידע משתתפות/ים שתוכן ההודעה עלול לעורר רגשות קשים, ולאפשר בחירה האם מתאים להיחשף לתוכן.

*טריגר אפשרי בתשובה*

לגבי שאלתך:
קונקרטית - אונס לא היה כאן, מכיוון שאונס בהגדרתו החוקית כרוך בחדירה.
האם היתה כאן תקיפה מינית? הנה שאלה למחשבה: במידה ואותה בחורה היתה מגיעה אליך שיכורה - אבל לא מנשקת אותך - אלא מבקשת שתיקח ממנה 100,000 שקל שבמקרה יש לה בארנק. אתה רואה בבירור שהיא שיכורה ממש, ולצורך העניין גם אתה שיכור. לוקח?
אני לא אומרת שהיתה או לא היתה כאן תקיפה, אבל מעניין לדעת מה תשיב.

רון

הודעהעל ידי רון » ש' פברואר 21, 2015 1:27 am

אבל, לא הייתי לוקח 100 אלף שח ממנה גם אם היא הייתה פיקחת לחלוטין. אבל לא הייתי גם סוגר איתה עסקה חשובה אם היא שיכורה והייתי מבין שלחזוה אין תוקף. אבל זוהי לא עסקה, היה לה דחף מיני בבירור. עד כמה לדעתך פסול מה שהיה כאן?

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

Re: מעוניין לשאול לדעתכן (טריגר)

הודעהעל ידי אמה » ש' פברואר 21, 2015 7:46 pm

לא יודעת על מה מדברים פה..
אבל לא היה פה אונס וגם לא תקיפה מינית..

הייתה פה מישהי מסטולה שהחליטה לנשק אותך ולרדת לך.. כל עוד אתה לא עשית כלום לנצל את זה שהיא מסטולה תחייך- מישהי עשתה טעות ובמקרה היית שם..
להגיד לך שלהסכים לזה היה המעשה הנכון? אני לא אגיד, כי המעשה הנכון לפי דעתי דעתי היה לקחת אותה לחדר שלה חהגיד לה לילה טוב ולכבות לה את האור כי רוב הסיכויים? שבסופו קל דבר העא עאנסה ממישהו אחר שמה..
כמו שאמרו מקודם, אם הייתה מביאה לך כסף כשהיא שיכורה? זאת דפקה שלה אבל זו לא גנבה ואפילו לא הוצאה במרמה..
אחלה לילה שיהיה:)
תאבדי את השפיות.. תאבדי אותה רק קצת.. תאבדי אותה עד שתצליחי למצוא את עצמך.. לא נורא שהעולם יהרס בדרך.. שהעולם ישרף בלהבת האגואיזם..
תאבדי את עצמך קצת מרצון, כי כל הזמן זה קורה בכח ..
תאבדי את עצמך.. תאבדי רק כדי למצוא.

רון

הודעהעל ידי רון » ש' פברואר 21, 2015 10:27 pm

אמה, אבל אם היא הייתה זרמת איתי לשירותים, היה קורה אקט מלא. היא בחרה לא ללכת, אך אני ניסיתי, כפי שכתבתי. לפי כל מה שאת אומרת, זה שלא היה לה בא ללכת לשירותים, זה כל מה שמבדיל את זה מתקיפה או אונס?

ולא הבנתי, את טענת שאנסו אותה באותו לילה לפני שהיא פגשה אותי?

בכל אופן, תודה

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אמה » ש' פברואר 21, 2015 10:55 pm

אתה שאלת על המקרה ולי זה נשמע שזה לא אונס.. אם היא יוזמת את העניין לפי דעתי זה לא אונס.. כי - ושים לב לזה- היא משתפת פעולה ביוזמתההה! לא חסרות בנות ששותות ורוצה לשכב עם מישהו כי הן באמת רוצות..
אבל לקחת בחורה שיכורה שבקושי מתפקדת ולשכב איתה (שאז זה ברור שהיא לא משתפת פעולה והיא לא מתפקדת) אז זה כן בעייתי..
ואני טוענת שהגיוני שבסופו של דבר מישהו אנס אותה באותו הלילה עם ההתנהגות הזו שלה.. לא יודעת מתי ומאוד מקווה שלא אבל מתארת לעצמי..
תאבדי את השפיות.. תאבדי אותה רק קצת.. תאבדי אותה עד שתצליחי למצוא את עצמך.. לא נורא שהעולם יהרס בדרך.. שהעולם ישרף בלהבת האגואיזם..

רון

הודעהעל ידי רון » ש' פברואר 21, 2015 11:05 pm

אני שואל כדי להבין את הגבול, מה הכוונה לא מתפקדת? הרי אי אפשר לשכב עם בחורה שלא מתפקדת כיוון שלצורך חדירה צריך עזרה מהצד השני, אם כך למה התכוונת בחוסר תפקוד?

רון

הודעהעל ידי רון » ש' פברואר 21, 2015 11:07 pm

האם פעולות אקטיביות על מנת לקיים סקס שוללות חסור תפקוד?

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אמה » ש' פברואר 21, 2015 11:21 pm

תתפלא, אבל אפשרי גם כשהיא לא מתפקדת..
תתפלא גבל אפשר גם כשהיא ילדה קטנה..
תתפלא, אבל יש גברים דפוקים ביותר שימצאו כל דרך אפשרית..

כאוסס

הודעהעל ידי כאוסס » א' פברואר 22, 2015 12:38 am

זה לא היה אונס אבל זה היה ניצול של רגע
קפצת על ההזדמנות בעצמך אמרת שהיא לא ממש רצתה.. אבל ידעת שהיא לא תעשה סצינות ותזרום בסוף בגלל המצב שלה .. ובכל מקרה בחרת לנצל אותה
מקווה שלא עברה אונס באותו ערב.
פעם הבאה תחשוב בהיגיון ולך תחפש מישהי צלולה שמסכימה 100% ללא ספק

מקום בלב
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מקום בלב » א' פברואר 22, 2015 4:30 pm

אני חושבת שהבחירה שלך לשאול את שאלתך כאן, בפורום נפגעות/י תקיפה מינית, מעידה על כך שאתה בעצמך מרגיש שמגע מיני עם אותה בחורה היה "גבולי" מבחינה מוסרית, לכל הפחות. אתה מסכים עם האמירה הזאת?
עם זאת, אני חושבת שעצם העובדה שהשאלה עולה בך בדיעבד מעידה על כך שהמצפון של עובד. אני יכולה להבין כמה סיטואציה כזאת יכולה לבלבל, ולהבין איך אפשר להיגרר אחרי הספונטניות והחשק, במיוחד לאור העובדה שהבחורה יזמה בצורה כל כך ישירה.
התשובה הישירה שלי: אונס לא היה פה. אם מישהי היתה מתנהגת כלפי כפי שהיא התנהגה כלפיך, סביר להניח שהייתי נותנת לה כוס מים ושואלת אותה מה שלומה... הייתי מניחה שהיא שתתה יותר מידי ושההתנהגות שלה לא מונעת מחשק מיני גרידא.
מה אתה חושב? איך אתה מרגיש עם מה שקרה, או עם מה שיכול היה לקרות?

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 128 אורחים