הנפילות וההכרה סוף סוף

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

שי מתנה
משתמש פעיל
יצירת קשר:

הנפילות וההכרה סוף סוף

הודעהעל ידי שי מתנה » א' דצמבר 14, 2014 8:05 pm

החיים עוברים נמשכים ואני עם הנפש הפצועה מנסה לשקם את עצמי אך הפגיעה תופסת אותי שוב ושוב ושוב במצבים שונים ובלילה מדי פעם שוב זה עולה

ביטוח לאומי נילחם בי כבר כמה שנים
בינתיים מלבד הפגיעות הספקתי לקבל מחלה קשה
לאבד אדם בן משפחה קרוב מאוד בגיל צעיר
וללדת כמעט באותו יום ילד
לעבור ניתוחים ואשפוזים של כל מיני בעיות וכו'
אבל דבר לא עניין אותם
עברתי גם טיפולי הפרייה לא פשוטים שגם הוסיפו
עכשיו הם שלחו הודעה שזמנית הם מאשרים את הזכאות לנכות
בטח שוב אצטרך להילחם בהם מי יודע
הסבל לא נגמר
כאילו לנפגעת תקיפה מינית אין מספיק סבל מלבד דברים אחרים
לא ממש מעניין אותם מי עומד מולם
ולי יש נקודות שבירה רבות
ואת היומן ששוב אני קוראת בו ונשברת
מזכיר לי את כל מה שעברתי בפגיעות כאילו שאני צריכה שיזכירו לי
עכשיו אני בנפילה נראה לי שזה שוב בא
הדאון הזה האשמה שבאה במצבים האלה וכל הסימפטומים של הפגיעה
אוף! זה כנראה לא עובר ולא נשאר בצד איפה שהו!
שי :cry2:
שי שמאוד אוהבת בעלי חיים

סמל אישי של המשתמש
נלחמת בכאב
משתמש פעיל

Re: הנפילות וההכרה סוף סוף

הודעהעל ידי נלחמת בכאב » א' דצמבר 14, 2014 8:23 pm

שי מאמי, אל תתייאשי
את לא לבד, אני כאן איתך
ושומעת שקשה לך , אבל אני רואה מתוך הדברים שאת כותבת
כמה את אמיצה שאת מתמודדת עם דברים כאלו קשים, מישהו אחר ממזמן היה מרים ידיים. ואת ממשיכה להילחם ועל זה מסירה בפנייך את הכובע! :kolhakavod:

לגבי הביטוח לאומי. לפי דעתי את צריכה ללכת עם מישהו עם איש מקצוע שילווה אותך במלחמה על הזכאות.
כי הם כאלו.. הם לא רגישים במיוחד.אבל עם האדם הנכון שילווה אותך ויגרום להם להבין שאת צריכה סיוע כספי, אני מאמינה שהם יתנו לך זכאות. לפחות מקווה בשבילך.

מאמי עצה, אם קשה לך אל תקראי ביומן. מספיק קשה לך. אני כרגע מרגישה שאני לא מסוגלת לקרוא את היומנים שלי כי זה יעשה לי רע ויחזיר אותי אחורה. רק שאני ירגיש מספיק חזקה אני אקרא אותם.

אני כאן איתך,
:iloveu2:

שי מתנה
משתמש פעיל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שי מתנה » ג' דצמבר 16, 2014 8:58 pm

כן יש מישהי שעוזרת לי עם ביטוח לאומי אבל כשניסיתי לפני שנתיים להביא בפניהם את החומר ללא המנייר שקיבלתי הם פשוט היו גועליים
עכשיו אני כבר לא יודעת נעה בין תקווה לייאוש יש רגעים שנראה לי שזה הולך לכיוון טוב ויש שלא
לגבי היומן אני הייתי מעדיפה לא לקרוא בכלל אבל זה חונק אותך לפעמים כנראה שאין בזה סוף אתה לא יכול להניח בצד משהו שנראה לקוח מסרט אימה אבל זה החיים שלי
קשה נורא
תודה לך
שי שמאוד אוהבת בעלי חיים

סמל אישי של המשתמש
נלחמת בכאב
משתמש פעיל

הודעהעל ידי נלחמת בכאב » ג' דצמבר 16, 2014 9:45 pm

היי אני מבינה אותך בביטוח לאומי הם בדר"כ לא רגישים
ולא נחמדים במיוחד. אני כן מקבלת .. אבל מתי שצריכה לבוא כל כמה זמן לוועדה כבר למדתי להתרגל לזה שהם לא רגישים במיוחד.
בינתיים את מקבלת וזה מה שחשוב.

לגבי היומן. זאת החלטה שלך. אבל באמת שאני לא חושבת שזה עוזר לקרוא מה שיכול לעורר טריגרים.. קשה לך מספיק.
אני מבינה אותך כי גם אני פעם הרגשתי שחייבת לקרוא גם אם קשה לי.. אבל בסופו של דבר זה לא עוזר. נכון אלו החיים שלך. אבל זה העבר שלך. את לא צריכה לקרוא כל פעם וכאילו לחוות את זה מחדש. את יודעת שזה שם, ואני מניחה שזה בא גם בלי לקרוא את זה. אז לקרוא את זה רק מעצים את זה וחבל.. כי את נשאבת לתוך זה.

תהיי חזקה
:iloveu2:

לורנס
משתמש פעיל

הודעהעל ידי לורנס » ה' דצמבר 18, 2014 3:18 pm

הי שי מתנה,
אני קוראת בצער שאת שוב עוברת תקופה קשה, בה הפגיעה והשלכותיה משתלטות על חייך, כאשר גם המוסדות שאמורות לעזור מזלזלות בחומרת מצבך. חבל מאוד.
יחד עם זאת, אני מכירה את אומץ לבך והתמדתך להילחם להחזיר לך את השליטה ואין לי ספק ששוב תתגברי על הקושי ותכירי ימים טובים יותר, לאחר שניצחת כבר כל כך הרבה משברים.
אני רק רוצה להביע את תמיכתי ואת הערכתי לדרך שאת נלחמת, ולאחל לך הרבה אור חנוכה, שסוף סוף תצאי מן המנהרה.
לורנס

שי מתנה
משתמש פעיל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שי מתנה » א' דצמבר 21, 2014 8:03 pm

לא קיבלתי עדיין קצבה חודשית

לגבי היומן והחיים החיים ממשיכים אבל אתה נתקל בעבר בכל רגע כמעט בהווה כך שזה לא עבר וזהו
הלוואי וזה היה כך.
שי
שי שמאוד אוהבת בעלי חיים

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו־ 81 אורחים