בובה על חוטים

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

קורל

בובה על חוטים

הודעהעל ידי קורל » ו' פברואר 01, 2013 2:03 pm

אני מרגישה כמו בובה, למדתי לספק אחרים מגיל 10, אני זוכרת אותו מעליי, מתנשם את הנשימות המהירות שלו, מחייך את החיוך הרע שלו, מבקש שאבכה, ומצחקק בכל פעם שרואה אותי נשברת, עצוב לי להאמין שהייתי מאוהבת בו למרות שהדבר היחיד שהוא אהב בי היה את הגוף שלי, גם את זה הוא לקח לי בכוח, מהפעם הראשונה נעלמו לי הרבה דברים שמאז אני לא מוצאת את התמימות, את השמחת חיים, את החירות ועוד כל כך הרבה דברים שגדלתי עליהם.
זוכרת את עצמי שוכבת שם על המיטה, מרגישה כמו גופה, לא זזה לא צועקת רק כדי שלא יכעס, רק שוכבת שם ורוצה למות, תופסת פינה ריקה בחדר ובוהה בה, מרגישה כמו בובה, בובת מין, שרק צריכה לרצות ולספק, כאילו רק בשביל זה נבראתי מהתחלה, אולי אני עוד נושמת, אבל מבפנים אני כבר נחנקת.
הכל מתערבב לי, ההתחלה, הסוף, אחרי שגרמת, אחרי שברחת, את היום הראשון, את היום השני, את הלילות בלי השינה במחשבה עלייו, אני זוכרת את כל הרגעים, רק חבל שהרגעים שלפני נמחקו לי, כל הילדות היפה נעלמה לה כאילו לא הייתה, מרגישה כאילו נולדתי בת 10 רק כדי לחוות את הטרדה מינית והתפקיד שלי בחיים זה להתמודד עם זה.
מאז כשאני רואה אותך ברחוב הלב נעתק, רואה אותך מחייך לי מרחוק את אותו החיוך המרושע, רק שהפעם אתה מפחד להתקרב, אתה יודע שאני כבר לא אותה אחת שאפשר לפגוע בה.
אני עוברת איתך יום יום, שעה שעה, דקה דקה, מאותו הרגע אתה כאילו חי לי על הכתף, אחראי לכל פעולה שעשיתי, כמו בובה על החוטים, זה החיים שלי לחייך ולשתוק, מה הפלא שאני כל כך שונאת את עצמי, כל כך רוצה למות, אני הרי מופעלת על ידך.
אני שונאת אותך, מקללת את הפעם הראשונה שראיתי אותך, את הנשיקה הראשונה, את הפעם הראשונה שאמרת לי שאתה אוהב אותי! אתה שקרן, לא אהבת אותי אהבת את עצמך, הבטחת לי את העולם ובמקום זה לקחת לי אותו, שונאת את ההרגשה שאני מרגישה כשאני הולכת לישון, כשאני מתעוררת בבוקר, כשאני נושמת!! רק רוצה שתעלם, שכל הזכרונות ממך ימחקו כאילו לא היו, לא רוצה יותר להתמודד, לא רוצה יותר לבכות, לא רוצה יותר להשבר, אני רק רוצה להביט בראי ולזכור שוב מי אני.
וזה נמשך כ5 שנים על בסיס יומי, בסיס יומי שהשתמשת בגוף שלי רק כדי לספק את עצמך, ואני שכל כך פחדתי והתביישתי שתקתי, שנים שהסתרתי שקשה לי ושאני סובלת, אבל אני כבר לא אותה אחת שניפגעת ממך, אני כבר ילדה אחרת שמתמודדת ובוחרת לספר את העבר שלי.

סמל אישי של המשתמש
יעל מסלן
מתנדבת מסל"ן

Re: בובה על חוטים

הודעהעל ידי יעל מסלן » ו' פברואר 01, 2013 2:25 pm

היי
ותראי איזה דרך עברת כל הכבוד
זה שאת יודעת שעכשיו הוא אינו יכול לפגוע בך זה כבר טוב
זה שבחרת לספר ולהתמודד ולהמשיך הלאה למרות הכל זה נהדר
המצב עדיין קשה ואת צריכה להתמודד עם מה שקרה לך אבל נראה שאת בדרך הנכונה
מחזיקה לך אצבעות שתתגברי ובכל יום שיעבור תרגישי חזקה יותר
אנחנו כאן תמיד לעזרתך בכל מה שתרצי
איתך יעל מסלן

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » ג' פברואר 05, 2013 10:14 am

הי קורל,
ברוכה הבאה לשוברות שתיקה,
העברתי את הנושא שלך ל"תקיפה מינית", כי נשמע שעברת משהו הרבה מעבר להטרדה מינית - גם אם זה לא היה "בכח",
בא לך לספר לנו קצת עליך ? בת כמה את, האם סיפרת למישהי מהמשפחה או חברות או שאת מתמודדת עם זה לבד ?
ואני מוכרח לציין שאני שמח לראות שאת שונאת אותו, לעומת מקרים רבים מידי שבנות כועסות על עצמן במקום על הפוגע.
כתבת:
שונאת את ההרגשה שאני מרגישה כשאני הולכת לישון

את יכולה לנסות להסביר מהי ההרגשה הזו?
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

לורנס
משתמש פעיל

הודעהעל ידי לורנס » ד' פברואר 06, 2013 11:22 am

שלום קורל,
קראתי את הדברים הקשים שעברת ושמתי לב גם לדברים החיוביים: איך שגדלת ומתמודדת עם העבר, כאשר את יודעת שכבר לא תתני לרשעים לפגוע בך, כאשר את מסוגלת להביט בראי ולזכור שוב מי את, כאשר את יוצאת מהבדידות ומספרת לנו את סיפורך.
אני מבינה שאת אישה חזקה, שצריכה עוד חיזוק כדי להשתחרר יותר ולשפר את חייך. תמשיכי בקוון, אנחנו כאן בשבילך, ותמצאי עוד אנשים בסביבתך, או בעזרת טיפול, שיסיעו לך.
מחזיקה לך אצבעות,
לורנס

קורל

הודעהעל ידי קורל » ד' פברואר 06, 2013 11:49 am

שלום לכולם, נשאלו עוד שאלות ואני מוכנה לספר עוד..
אני היום בת 16 וחצי בכיתה יא מחולון, בכיתה ה עברתי הטרדה מינית מהחבר הראשון שלי, יותר נכון להגיד ניסיון לאונס אבל אני לא נוהגת להשתמש בביטוי הזה, מאז עברתי עוד המון הטרדות כאלה, עד סוף כיתה ח ואולי קצת בט על בסיס יומי.
הייתי מאוהבת בו למרות כל מה שהוא עשה לי, בכל לילה הייתי הולכת לישון בוכה, שנאתי את עצמי על זה שאני לא עושה מעבר למלחמה הפיזית בו, המלחמה האמיתית הייתה בתוך הלב שלי, כל הרגשות והתחושות, רציתי לצרוח ולספר מה עובר עליי, אבל פחדתי והתביישתי, האשמתי את עצמי במשך שנים, הייתי הולכת לישון בתקווה שאני לא יקום יותר, חשבתי שאני חיה בתוך חלום, סיוט, רק חיכיתי לרגע שאני אתעורר וזה לא קרה.
הרגשתי כמו בובה, כאילו אין לי פנימיות, כאילו נולדתי רק כדי לסבול, הרגשתי שיותר נמוך מזה אי אפשר לרדת, כאילו שום דבר כבר לא יכול לפגוע בי, זה חיזק אותי והחליש אותי באותו הזמן, הייתי חותכת את עצמי בידיים ברגליים בבטן ובכל מקום רק כדי להרגיש את הכאב, להרגיש שוב חיה, אנושית.

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ד' פברואר 06, 2013 3:14 pm

קרול יקרה!
הרוע של הפוגע מממש זוועה ! אכן נורא.
יקירה,אפשר להפרד מהפגיעה, אפשר להשיב לך את איכות החיים,
אני ממליצה בחום, אנא פני לעזרה,נעזור לך אם תבקשי,כל מה שתרצי - אך אל לך להשאר לבד עם כל הסיוטים.
האם יש לך תמיכה בסביבה הקרובה לך, משפחה גריעינית,או דודה יקרה, משהי שאיתך ואותך יכולה להבין.
המשיכי ודברי אתנו,כי אנו ממש מעריכות ומקשיבותלך.
איתך בהערכה ובאהבה,מיכל. :iloveu2: :growing: :growing:

קורל

הודעהעל ידי קורל » ה' פברואר 07, 2013 7:52 am

תודה מיכל,
בנוגע לשאלתך, עד השנה התמודדתי עם הכל לבד, לא סיפרתי לאף אחד מה עובר עלי ותמיד חייכתי כדי שאנשים לא יבינו שקשה לי, לפני כשבוע סיפרתי לאמא שלי, כמובן לא את כל הפרטים אבל בגדול סיפרתי לה, סיפרתי גם לחברות הטובות שלי וגם לחבר שלי.
אני מקבלת תמיכה מכולם, תודה על הדאגה אני מעריכה אתזה :)

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ה' פברואר 07, 2013 4:11 pm

יופי נשמה יפה ,לך אין סוד
לך אין במה להתבייש
לו יש המון במה להתבייש,
אל תשקיעי אנרגיה בסוד!
זה ממש מאוד לא בריא.
ואם תצליחי למצוא לך אשת טיפול מקצועית ומתאימה לך -יהיה יותר קל.
איתך באהבה לכל בקשה,מיכל.

שי מתנה
משתמש פעיל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שי מתנה » ד' פברואר 20, 2013 8:13 pm

אין ספק שעברת דברים קשים ואת זקוקה לתמיכה
ברוכה הבאה ואנחנו מקשיבים לך
אגב רצוי לכתוב טריגר בדברים שכתבת בכותרתם.
שי
שי שמאוד אוהבת בעלי חיים

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 32 אורחים