לא בטוחה איך לחזור

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

סמל אישי של המשתמש
מנותקת
משתמש פעיל

לא בטוחה איך לחזור

הודעהעל ידי מנותקת » א' פברואר 17, 2008 7:57 pm

איך לחזור לכתוב..
היה לי אתמול התקף הרס עצמי, שבמהלכו, מחקתי את כל ההודעות שכתבתי פה עד עכשיו. כולל הכל....אידיוטי, הא? למרות שהכל יחסי..כי למרות שזה לא היה במודעות מלאה כי נורא כעסתי באותו רגע, ולא ראיתי מה אני עושה, מצד שני..אם לא הייתי מתעסקת במחשב, בהודעות וכן הלאה, הייתי עושה הרבה יותר נזק- לעצמי. וזה בא במקום. העלמתי את ההודעות במקום להעלים את עצמי, פיזית אני מתכוונת. במידה מסויימת העלמתי את עצמי, כי מחקתי את כל מה שכתבתי, שזה ביטוי שלי, מה שמרגישה וחושבת..
זה כבר לא משנה עכשיו, כי מי שקרא את ההודעות קרא, ומי שהגיב, הגיב. והצורך בתמיכה שהיה באותו רגע נענה מבחינתי. זה לא משהו שחייב להישמר. רצוי, אבל לא חייב. רצוי גם שלא יהיו לי התקפי זעם כאלה שבהם אני משמידה דברים, הודעות, שירים (זה גם קרה פעם, סיפור ארוך ולא מעניין)...
רצוי שלא, ובכל זאת זה קרה. ועכשיו אני לא הכי בטוחה איך לחזור לכתוב כאן. אני מנסה עכשיו, אבל זה לא באמת עוד הודעה על מה שקורה עכשיו או על משהו שעלה. זה יותר התנצלות על זה שעכשיו יש כמה הודעות שלי בפורום, שתוכן ההודעה נמחק, ובין לבין ההודעות המחוקות יש תגובות חמות ותומכות, ואי אפשר להבין כל כך על מה הגיבו, וזה מאבד את ההקשר, ובכלל נראה קצת הזוי, ועל זה אני מתנצלת..
אז, אממ..לא יודעת, כנראה שאני פשוט אנסה לחזור לכתוב וזהו. לא רוצה לוותר על הכתיבה כאן, כי זה עוזר. וחבל לוותר על זה ככה בבת אחת.

משתמשת מחוקה1
משתמש פעיל

Re: לא בטוחה איך לחזור

הודעהעל ידי משתמשת מחוקה1 » א' פברואר 17, 2008 8:09 pm

היי מנותקת,
קודם כל ולפני הכל - מה שלומך עכשיו?

התקפי הרס עצמי, כמו שאת מתארת אותם, נשמעים כלוקחים המון אנרגיות ממך ומשאירים אותך מרוקנת.

זה מאוד חשוב שעכשיו, אחרי ההתקף, את עושה "בקרת נזקים", בודקת איך לסדר ואיך להמשיך מכאן, אני מאוד מעריכה את זה, ולא בגללי או בגלל האתר, אלא בגלל שאני מעריכה את המאמץ ואת הכוחות שהיית צריכה לאסוף כדי להיכנס לכאן ולעשות זאת.
ורק על זה, על התובנות, על הניסיון - כל הכבוד.

ובקשר לאתר, אז מה אם מחקת את ההודעות, ויש דברים עכשיו שלא קשורים?
זה לא נורא. איך כתבת? רצוי שישאר - אבל לא חייב.
מה שחשוב זה את ואיך את מתמודדת עם הדברים.

את צודקת כל כך בניתוח שלך, הרצון להעלים את עצמך גרם לך להעלים את ההודעות שלך.

אז מה איתך עכשיו?
איך את ממשיכה מכאן?
ולא קשור לאתר, אלא אלייך, אל ההרס העצמי שאת מתארת.

ובקשר לכותרת - בכלל לא עזבת. את שייכת לאתר, עם הודעות או בלי הודעות.

רני.

סמל אישי של המשתמש
מנותקת
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מנותקת » א' פברואר 17, 2008 8:30 pm

יש לי בעיה, שלא הרבה מבינים את זה אצלי- שאני אומרת מה שאני חושבת, מה שקופץ לי לראש, וכאילו "חושבת בקול רם" ולא משאירה בפנים ובמקום זה אומרת בהכרח את מה שהיו רוצים לשמוע. זה לא מתוך חוסר טקט ואני לא אגיד משהו שהוא לא במקום, אבל כן אגיד את מה שחושבת.
ועכשיו שכתבתי את ה"הקדמה" הזאת...אני לא מרגישה חלק מהפורום. יצרתי כאן קשרים, כן, אבל לא מרגישה ממש חלק מהפורום, מהסיבה הפשוטה-
האירו לי (בכוונה עם א') על זה שלא יצא לי עד עכשיו להגיב לאנשים אחרים. רק לכתוב הודעות ולהגיב בשירשור שלהן...
וזה נכון, באמת לא הגבתי עד עכשיו למישהי אחרת, ולא תמכתי מהבחינה הזאת במישהי אחרת. רק התרכזתי בעצמי ונכנסתי לכאן לפי הצורך שלי לפרוק.
וכנראה שזה קרה ככה עד עכשיו (ואני מאמינה שזה לא יישאר ככה) כי לא הרגשתי שאני יכולה. כי לא הצלחתי להיות במקום הזה שלשניה שמה את עצמי רגע בצד ומתנתקת (והעיקר שאני קוראת לעצמי כאן "מנותקת", נכון?) ובאמת מקשיבה עם כל הלב למישהו אחר. וזה לא מרוע מלב. אני לא אוהבת להגיב למשהו כשאני לא לגמרי בזה ולא לגמרי שם. לא יודעת אם הצלחתי להסביר את המשפט האחרון כמו שצריך.
בכל מקרה, לכן כרגע אני לא הכי מרגישה חלק מכאן, ואני מניחה שגם זה עם הזמן ישתנה, תלוי עד כמה אני אהיה נוכחת, אגיב..אהיה פה..

לגביי המצב רוח, נראה שהצלחתי להתחמק מזה יפה בהודעה הזאת, מלענות על זה, עם כל החפירות האחרות שלי...
קשה לי להסביר...מוקדם יותר עוד היה בסדר..יש מין שלב כזה שאני כבר מכירה די טוב, מין "שקט שלפני הסערה/הנפילה", ואני די בזה כרגע..כי מרגישה שהולך להיות לא כל כך טוב. ובאמת שלא רוצה להיות בזה. אחרת לא הייתי כותבת פה עכשיו. אם הייתי מתמודדת עם זה כמו פעם, כבר הייתי מתחפרת עמוק עמוק בתוך המיטה, מתחת לשמיכה, ולא רוצה לראות אף אחד. לא ממשית ולא וירטואלית במחשב ולא כלום. ומשם הדרך לפגיעה עצמית ואיבוד שליטה היא קצרה מבחינתי. אז אני מנסה לא ללכת בדרך הזאת.

סמל אישי של המשתמש
מעיין
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מעיין » א' פברואר 17, 2008 10:26 pm

שלום יקירתי..
אני מבינה את מה שאת אומרת, "השייכות" לפורום תגיע אט אט ואת תרגישי זאת. כמו בכל מקום חדש שאנו לוקחים בו חלק
ההתחלה קצת מוזרה אבל אחרי שמכירים הרבה יותר קל.
את בחורה רגישה מאד, לפי מה שהספקתי להכיר ויש לך כל כך הרבה מה לתרום כאן לפורום, כמובן שכל דבר בזמנו. הצורך להעלם הוא לגיטימי לפעמים הבריחה היא חיובית על מנת לטעון עצמנו ולהרגיש יותר שלמים. אל תתנצלי ואל תרגישי רע,
הפורום פתוח בפנייך עד כמה שתירצי! מחקת הודעות?!?! אז מה... לא קרה שום דבר. פעלת לפי הרגשות והתחושות שלך באותו רגע וזה בסדר גמור מתוקה.

יותר ממאושרת שחזרת...
חיבוקים
מעיין.
האדם דומה לציפור.
בכוחה של ציפור
לדאות מעלה מעלה,
אבל בתנאי שתניע את כנפיה ללא הרף.
אם תפסיק מעופה לרגע,
הרי היא צונחת ונופלת.

סמל אישי של המשתמש
מורני
משתמש פעיל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי מורני » א' פברואר 17, 2008 10:29 pm

את לא בטוחה איך לחזור אבל בעצם ההודעה הזאת שהעלית כאן את חזרת
נכון, אולי ייקח לך קצת זמן להשתלב שוב, להיפתח שוב
אבל אלה דברים שיגיעו עם הזמן
אין מאושרת ממני על כך שחזרת ואת יודעת את זה

בהצלחה הלילה
מורני
"כל אדם זקוק למקום,
בו יוכל לצאת מדעתו בשלווה"

:bookworm:

סמל אישי של המשתמש
מנותקת
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מנותקת » א' פברואר 17, 2008 11:02 pm

זה לא קשור עכשיו מה שאני אגיד...
אבל אני ממש צריכה חיבוק. אמיתי כזה. ששומר.
זהו.
כלום.
הכל ריק בפנים.
חלול לגמרי.
כאילו שאני מבודדת או משהו. בבידוד.

סמל אישי של המשתמש
מורני
משתמש פעיל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי מורני » א' פברואר 17, 2008 11:07 pm

אני שולחת לך אלף חיבוקים
שתרגישי שאני קרובה, מחבקת
עוטפת בין כל הבדידות הזו..

לילה טוב
מורני
"כל אדם זקוק למקום,

משתמשת מחוקה1
משתמש פעיל

הודעהעל ידי משתמשת מחוקה1 » ב' פברואר 18, 2008 3:25 pm

היי לך,
אני לא חושבת שמישהו שלא מגיב לאנשים אחרים נחשב כלא תורם בפורום.
אני לא יודעת מי האיר את ענייך בנושא זה, ומקווה שזו לא הייתה הכוונה שלו.

תחשבי על נערה שנכנסת לפורום ורוצה לכתוב אבל לא מסוגלת כי כל כך קשה לה, ובנתיים רק קוראת,
ואותה נערה פתאום קוראת את מה שאת כתבת וכל כך מזדהה עם זה...
שאחרי כמה פעמים שהיא קוראת וקוראת וקוראת, היא מחליטה לכתוב משהו
כי היא רואה שכבר כתבו את זה קודם ושום דבר רע לא קרה....

עכשיו, אחרי כל זה, את עדיין חושבת שאת לא תורמת לפורום?
חשבי שנית :)

ובקשר למה שכתבת על זה שאת אומרת את מה שאת חושבת... לא כל כך הבנתי למה התכוונת. מה רע בזה שאת אומרת מה שאת חושבת?
להיפך, אם כבר זה מרענן.

רני.

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » ב' פברואר 18, 2008 6:16 pm

אני אתחיל ממשהו שאת אולי קצת מצטערת עליו, העובדה שמחקת את ההודעות שלך, אחרי שלקח לך זמן להיפתח, ועכשיו את כאילו מתחילה מחדש...
אז הקזתי על זה קצת דם, והתחלתי לשחזר לך חלק מההודעות אתמול בלילה, אני אמשיך היום בלילה לשחזר את השאר,
עדיין יחסרו כמה הודעות, אבל הנזק ימוזער...

ולגבי השייכות לפורום, אנחנו בראש ובראשונה פורום תמיכה. אף אחת כאן לא מצפה, או לא אמורה לצפות שכל בחורה שנכנסת לפורום,
תהיה מספיק חזקה כדי להתחיל לתמוך ולעודד בנות אחרות על ההתחלה.
וחשוב מאד שאת וכל בחורה חדשה שמצטרפת, ירגישו בנוח לכתוב, ולשתף בלא שום קשר לאם יש להן היכולת לתמוך בבנות אחרות.
עם זאת, צריך לדעת שכשכן יש לך את היכולת לתמוך, ולעודד בנות אחרות, חשוב לעשות את זה, בדיוק כמו שלך חשוב לקבל תמיכה מהבנות האחרות.
אך אין תלות בין הדברים, ואסור שתהיה.

תרגישי בנוח לספר הכל, לשתף להתייעץ, אנחנו לא במקום של לשפוט אותך, אלא של להקשיב, לתמוך, לעזור.
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

סמל אישי של המשתמש
מנותקת
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מנותקת » ב' פברואר 18, 2008 6:40 pm

תודה אייל..כל הדברים שיצא לי לדבר עליהם בימים האחרונים עם בנות מהפורום, מתחילים לחלחל לאט לאט, ואני מניחה שהתחושה הזאת של החוסר שייכות תשתנה. זה כנראה בעיקר עניין של זמן, ושיתוף. ולהצליח להיעזר, על מנת שאני אוכל גם להרגיש בשלב מסויים שאני יכולה גם לעזור.
לגביי ההודעות, כמו שכתבתי בתחילת השירשור של ההודעה הזאת- כן, זה היה אידיוטי שמחקתי ככה את ההודעות, ואני מצטערת על זה, אבל לא צריך "להקיז דם" כדי לשחזר אותן, זה ממש לא הכרחי.
תודה בכל זאת. על המאמץ. אני מעריכה את זה מאוד. (אבל באמת שאם זה לא הולך, אז זה לא משנה...)
תודה.

סמל אישי של המשתמש
מורני
משתמש פעיל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי מורני » ב' פברואר 18, 2008 9:44 pm

" כמה טוב שבאת הביתה.."

אני מאוד שמחה לשמוע שהדברים שעליהם דיברנו
התחילו "לחלחל"

אני גאה בך

מורני
"כל אדם זקוק למקום,

S
משתמש פעיל

הודעהעל ידי S » ב' פברואר 18, 2008 11:34 pm

כל כך מוכר.
זה מה שאני עושה.
מנסה למחוק את הכאב בזה שאני מוחקת הכל ואז אני מצטערת על זה...
אבל ביקשת אז קיבלת
*חיבוק ענק ענק*
"ספרי לי כל מה שיש
את כל מה ששמעת
ספרי כל מה אבקש
כי את לא לבד-
את מחייכת, אבל כואב עוד...."

שי מתנה
משתמש פעיל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שי מתנה » ב' פברואר 18, 2008 11:45 pm

מחכה לך כאן, יקירתי
מיליון חיבוקים
שי
שי שמאוד אוהבת בעלי חיים

סמל אישי של המשתמש
מנותקת
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מנותקת » ג' פברואר 19, 2008 12:27 am

למה זה כל כך כל כך קשה לפעמים, הא? למה?...
למה אחרי כל הקריאה של מה עושים ואיך, כשזה עולה, אז עדיין מרגישה חסרת אונים לגמרי מול זה. מול זיכרון. שנמצא בראש. שכבר לא יכול לפגוע. ורק עדיין מרגיש שכן. מתקפלת לגמרי.

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » ג' פברואר 19, 2008 2:23 pm

בערך שני שליש מההודעות שלך שוחזרו...
מקווה שזה עוזר ולו במעט, לעזור לך לא "להתחיל מחדש"
אלא פשוט להמשיך מאיפה שהפסקת...
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: לא מספיק ו־ 88 אורחים