דרושה טקטיקה

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

סמל אישי של המשתמש
אתנה
משתמש פעיל

דרושה טקטיקה

הודעהעל ידי אתנה » ג' ינואר 01, 2013 11:28 pm

היי בנות, אני זקוקה לעצה יצירתית. זה קצת מביך אבל תזרמו אתי, טוב?
אז שוב קמתי לפני יומיים עם סימנים חשודים על הגוף (הפעם פנס בעין - לא נורא בולט - ועוד סימנים מרשיעים מהסוג המיני), בלי לזכור מה לעזאזל עשיתי בלילה. בדרך כלל אני זוכרת את המסעות הליליים המפוקפקים למקומות לא טובים בעיר, אבל לפעמים זה לגמרי נמחק. אני ממש מנסה לא לעשות את זה, אבל איך אפשר להימנע כשאת לגמרי לגמרי מנותקת?? זאת תקופה קצת מעורערת ולכן אני חוששת שזה יקרה שוב, ושוב, ואני לא רוצה...... אני מנסה לחשוב איך לסנדל את עצמי לבית בלילות ולא עולה לי שום רעיון (הרי אם אחביא את המפתח, עדיין אדע איפה הוא כי אני זו שהחביאה אותו. אין לי במי להיעזר, השותפים שלי לא יודעים מכלום). לעזרתכן אודה

סמל אישי של המשתמש
דובונית
משתמש פעיל

Re: דרושה טקטיקה

הודעהעל ידי דובונית » ג' ינואר 01, 2013 11:57 pm

אממ מה עשית בערב אפשר לדעת?

"ללמוד ממה שטוב לדעת לאהוב ומעבר"

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » ד' ינואר 02, 2013 3:05 am

הי אתנה,
מכיוון שהמצבים שאת מתארת עשויים להיות מסוכנים, חשוב לי לוודא שהבנתי מה שקורה,
את מדברת על מעין מסע הרס או התגרות במזל לילי ? או דחף לוודא שיש לך עדיין שליטה על החיים שלך ואת מסוגלת להעיף ממך חלאות ?
או שאת מדברת על מצבים שבהם את באמת לא מודעת למה שקורה, כתוצאה מהתקף כלשהו או אלכוהול ? (כמו מוכה ירח בערך?)

במידה וזה מצב שאת לא מודעת, ואת זקוקה למשהו שיעצור אותך מלצאת - מציע לך לשקול משהו בסגנון הזה:
http://www.gadgetline.co.il/index.php?p ... t&p_id=399

שתוכלי להתקין על הדלת שלך, להפעיל כשאת רוצה למנוע ממך לצאת מהחדר במצב לא מודע - וזה יצפצף במידה ותפתחי את הדלת.

במידה ומדובר במשהו שהוא כן מודע, ומהווה מעין "פציעה עצמית", או משחק באש כדי להוכיח משהו לעצמך - ממליץ בחום שתבחרי לטפל בכך,
לדבר על זה, להתעייץ על כך עם בעלת מקצוע, לכתוב כאן - כדי לא להביא את עצמך למצבים המסוכנים האלה.

את עושה כל כך הרבה מאמצים כדי להצליח ביג-טיים במה שאת עושה, אין לי ספק שתוכלי להצליח גם בלקחת אחראיות על עצמך ולהיעזר במי שאת צריכה לשם כך
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ד' ינואר 02, 2013 7:27 am

אתנה בוקר אור,
כן זה נשמע כמו ניתוק, ואפשר לטפל בזה,אפשר לצאת מזה,
ליוותי בחורה שאלה היו התופעות, אני ממליצה בחום למצוא משהו שכן יכול להיות לך כשותפה לדרך,משהי שתעזור לך לשמור עליך,כן היא חייבת להיות לך משמעותית כדי שבזמן ניתוק,עם הזמן תדעי להתקשר אליה,
אתנה,אנא אל תשאירי אותך לבד בהתמודדות,כי זה אכן כואב קשה ומסוכן.
איתך לכל בקשה,יום טוב,מיכל.

spsp
משתמש פעיל

הודעהעל ידי spsp » ד' ינואר 02, 2013 12:48 pm

תנסי להזמין חברות שפשוט ישבו איתך או שתקני אזיקים ותקשרי את עצמך למיטה ותשימי את המפתח אצל מישהיא שפשוט תבוא בבוקר ותשחרר אותך
חחחחח סורי זה כל מה שעולה לי ברמה אך לא לצאת מהבית

sp ♥
"נצח בגן עדן לא ישכח דקה בגהנום.."
"צועדים ללא ידוע מקווים שאין שם עוד
ממה שאכלנו כל הזמן והצלחנו לעמוד.."

סמל אישי של המשתמש
אתנה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אתנה » ה' ינואר 03, 2013 3:03 am

דובונית: אז זהו, שאני לא זוכרת... אם להיות מפורשת, לפי הסימנים ולפי הניסיון, מדובר במה שאייל אמר - מין מזדמן מסוג "פגיעה עצמית", כשאת הולכת למקום הכי מגעיל ומפחיד ויוזמת אקטים עם אנשים זרים, כשלא תמיד זה נגמר בטוב (בלי אלימות, *עם* אמצעי מניעה...). הפסיכ' קוראת לזה "לשחזר". אני פחות מבינה את זה, וכמו שהבנתן, לא תמיד זוכרת את הפרטים.

אייל, מיכלל, spsp: תודה. אתם חמודים לאללה. הרעיון להשתמש במעין אזעקה ביתית בעייתי בגלל השותפים והסודיות. חברה להתקשר אליה אין לי. בשונה ממחצית חיי כמעט, היום החברים הקרובים שלי יודעים על הפגיעה, ומבחינתי זאת התקדמות ענקית - - אך כמובן שאין להם מושג מהפרקטיקות היותר נלוזות שנובעותו מכל זה. אני לא יכולה לשתף בזה, זה דפוק מדי. כלומר, כמה משוגעת את יכולה להיות, גיברת? נכנסת למצוקה שרק סקס רע יכול לפתור ואח"כ לא זוכרת?...

ואייל, זה לא בקטע של אלכוהול, אני חרשנית מתה ולא נוהגת לטשטש את עצמי ביומיום כדי להשאיר מקסימום שעות ללמידה. קשה לי להסביר... פשוט, את מגיעה למצב רוח בלתי נסבל ונכפית לעשות משהו קיצוני. ואז את ממש מתפצלת לשתיים, וזאת שלא בעניין של לחפש כאב מנוטרלת בצד ולא מצליחה לשלוט. הבעיה היא, כאמור, שזו עדיין אני, וכל ניסיון להערים על עצמי נידון לכישלון. למשל, בשגרה אני מעלה את האופניים שלי לדירה, כשהמפתח תלוי על הכידון. אז כדי לעקוף את המוח שלי ניסיתי לקשור אותם ברחוב ולשים את המפתח בתיק שאני בד"כ לא משתמשת בו, ככה שאם אני עובדת על אוטומט, המפתח לא יימצא ולא אוכל להתיר את האופניים וללכת למקומות שאליהם אני הולכת. כצפוי, לא עבד.

בכל אופן, תודה...

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » ה' ינואר 03, 2013 3:43 am

מה אומרים הפוגעים-בעצמם שפציעה עצמית עושה להם
אתנה, תעייני קצת בקישור הזה... ואם את מרגישה "שזה זה"
http://www.shovrotshtika.co.il/informat ... %9E%D7%94/

כאן תמצאי את המידע המורחב:
http://www.shovrotshtika.co.il/informat ... %99%D7%AA/

מכיוון שיש פה סימן שאלה, לגבי המוטיבציה שלך לעשות את זה, אם זה להכאיב לעצמך, להרגיש שאת בוחרת בזה, או לבדוק אם את מצליחה לצאת מזה בשלום בכוחות עצמך...
אני חושב שראוי תנסי לבד, או איתנו לחשוב למה את בעצם עושה את זה, איך זה מתחיל, ומתי את בוחרת לסיים את זה, ולחזור הביתה.

מכיוון שזה נשמע דחף חזק, מחסום פיזי, לא באמת יעזור לזה, ואולי יעביר את ה"צורך" לפגיעה אחרת - ומכיוון שאנחנו מחבבים אותך פלוס, עדיף שלא..
את חושבת שבזמן כזה היה עוזר לך לדבר עם מישהי ? לכתוב ? מה לדעתך עשוי לעזור לך לשלוט בלחץ\דחף הזה, ולהחזיק את עצמך במקום בטוח עד שהדחף נרגע ?
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

שורדת
משתמש פעיל

הודעהעל ידי שורדת » ה' ינואר 03, 2013 5:04 pm

אתנה,
אני מכירה את זה כל כך מעצמי.. עוד לא מצאתי לזה את הפתרון בשביל עצמי, אבל מנסה להיעזר בכל מי שסביבי, שברגעים שאני לא יכולה לשמור על עצמי, ישמרו עלי.

מקווה שתמצאי איזושהי דרך להתגבר על הדחף הזה

שורדת.
"לאהוב את רעך כמוך. אבל אתה צריך להיות קודם כל מלא באהבה לעצמך..."
מר אל כאן אנה

סמל אישי של המשתמש
אתנה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אתנה » ו' ינואר 04, 2013 12:14 pm

יופי, ואחרי השרשור הזה קמתי בבוקר לקרוא ב"הארץ" שיש התפרצות חמורה של איידס באזור התחנה המרכזית בתל אביב. אני לא דואגת בדיעבד כי במקרה תרמתי דם באוניברסיטה השבוע ולא חזרו אליי בטלפונים מבהילים, אבל עוד יותר מפחיד עכשיו לאבד שליטה על המצב, בהינתן העובדה שאת לא תמיד מצליחה להשליט את רצונך שהמין הדפוק הזה לפחות יהיה בטוח... :( :( :(

סמל אישי של המשתמש
בננה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי בננה » ו' ינואר 04, 2013 4:35 pm

איידס מתגלה רק לאחר שלושה חודשים כשהוא בדם שלך. זה שתרמת דם לפני שבוע, לא אומר שאת מוגנת.

סתם לידע כללי.
ומאוד לא מומלץ לתרום דם כשאת מהווה חשש להיות נשאית. זה פשע. את עלולה להדביק אנשים שנזקקים לתרומת דם.
להזדקן זו לא קללה, להזדקן זו פריבילגיה!
זיו: "לאלי את לא יודעת שאם דורכים על בננה אפשר לשבור את הראש?!"
לאלי: "את הפסיכית הכי שפוייה שאני מכירה!"
קקי

פורום ללא זכות דיבור

סמל אישי של המשתמש
אתנה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אתנה » ו' ינואר 04, 2013 10:38 pm

תודה לך, בננה, על הדאגה :) (א) לא תרמתי דם לפני *שבוע*, תרמתי שלשום. הפעילות המסכנת אירעה (בין היתר) יומיים לפני כן. כרגע אני יכולה רק לחכות לאפריל ולהתנחם בכך שלפחות יש לי בדיקה אחת נקייה מהשבוע. (ב) אולי את צודקת. מצד שני, אני נבדקת בתדירות גבוהה לאללה (בניגוד אלייך... שיעול, שיעול) וסוג הדם שלי נדיר. באמת יכול להיות שאת צודקת (תכל'ס לא חשבתי על זה, חשבתי על עצמי: אני תורמת כל 3 חודשים והופ, יש לי בדיקת איידס נטולת פדיחות. אבל האמת שזאת לא התמונה השלמה, התמונה השלמה היא שהרופא שלי יודע מההתנהגות המסכנת ואני נבדקת ל-STDs בסביבות ה-3-4 פעמים בשנה). כל זה אמנם רק מהשנתיים האחרונות. אבל היי, צריך להתחיל לדאוג לעצמנו מתישהו, ועושים מה שיכולים...

סמל אישי של המשתמש
בננה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי בננה » ו' ינואר 04, 2013 10:59 pm

אני בחשש שאולי יש לי את זה, אז אני לא הולכת ומקיימת יחסי מין עם אף אדם.
מתרחקת מגברים.
והאמת שלא אעיז לתרום דם ולסכן נפשות אחרות.

ידעתי שאת עושה את זה כדי לבדוק בחינם אם את חולה. זה לא מוצא חן בעיניי.
נניח שנדבקת בתחנה מרכזית עכשיו באיידס באחד מסיורי הלילה שלך...לא יעלו על זה בבדיקת דם אם לא עברו שלושה חודשים, אז יכול מאוד להיות שכרגע איזו ילדה קטנה נכנסת לניתוח ומחברים לה מנת גם נגועה באיידס שעוד לא הספיק להתגלות.

תודה לך אתנה על הפיכת מדינת ישראל לעולם שלישי והמשך הפצת המחלה ללא המרפא.

זה מכעיס אותי מאוד.

העיקר שלך יהיה ראש שקט נכון? זה הכי חשוב.
שונאת עולם שבו כל אחד חושב רק על עצמו. בגלל זה הוא נראה ככה.
קקי

פורום ללא זכות דיבור

סמל אישי של המשתמש
אתנה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אתנה » ו' ינואר 04, 2013 11:11 pm

יש לך את זה ביותר תוקפני?
:)
אני אנסה לנסח מחדש כדי שתביני מה כתבתי, כמו שהתכוונתי לזה: יש לי סוג דם נדיר. לכן! אני תורמת דם כל 3 חודשים, כבר 4 שנים (מאז שגיליתי. ובגלל שפעם הצילו לי את החיים ב-13 מנות דם, ורציתי להחזיר). בשנתיים האחרונות אני גם עושה בדיקות דם תדירות לגילוי מחלות מין מיתר הסוגים, אחרי שפתחתי את הנושא עם הרופא. כל הזמן הזה (כמו שאמרתי לך) בכלל לא חשבתי על זה שאני עלולה להיות נשאית בזמן התרומה, ולא יעלו על זה אלא בתרומה הבאה. הפלת לי את הטלכרט. לא חשבתי על זה, בכלל.

אוקיי, בננה? אני אכן עושה דבר דפוק ומסוכן, אבל זה לא היה בכוונה רעה ולא ברשלנות רבתי. אם אני מהווה, מבחינתך, פרדיגמה לאדם שחושב רק על עצמו, לא פלא שאת שונאת את העולם. זה בסדר, את לא מכירה אותי, למה שתדעי כמה החטיאה האבן שזרקת עכשיו?

לגבי הסקס הנלוז, אני אשמח להימנע מזה לחלוטין, הבעיה היא שזה לא בשליטה של החלק השפוי שלי (אני פאקינג לא זוכרת את האירוע של יום ראשון עד עכשיו. כלום), והרי בשביל זה נפתח השרשור הזה, ע"מ שתעזרו לי למצוא טקטיקה.

סמל אישי של המשתמש
בננה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי בננה » ו' ינואר 04, 2013 11:18 pm

אני לא מבינה איך זה קורה.

אבל במקומך הייתי הולכת לבדוק את זה. זה לא נשמע בריא בשום דרך. אם את באמת ובתמים לא עושה את זה כדי לפגוע בעצמך, סימן שיש לך בעיה חמורה אחרת. והייתי ממליצה לך ללכת לטפל בה.

זה לא בא לתקוף אלא להגן עלייך ועל סובבייך.

וברור שזה מסוכן לתרום דם אם קיימת יחסי מין לא מוגנים בשלושה חודשים האחרונים, איך את לא יודעת את זה?! לא כתוב לך בטופס של התרומה את זה??

את O- ??
קקי

פורום ללא זכות דיבור

סמל אישי של המשתמש
אתנה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אתנה » ו' ינואר 04, 2013 11:44 pm

כן, את מבינה את האירוניה? הטופס מדליק לך את כל הנורות האדומות האפשריות - יחסי מין הומוסקסואליים, שהות באנגליה בשנים של הפרה המשוגעת, פירסינג, ניתוח, טיפול שיניים בשבוע של התרומה - - רק מה לא? לא שואלים אם קיימת מין לא מוגן. זה לא שפספסתי את הרובריקה, היא לא קיימת. ההתייחסויות למין כוללות רק "אורח חיים העלול להגביר את הסיכון למקבלי הדם כמו שימוש תוך ורידי/הסנפה סמים, קיום יחסי מין עבור תשלום, קיום יחסי מין בין גברים לאחר שנת 1977". אני קוראת את זה במהירות, מסמנת "לא" ועוברת הלאה...

כתבתי עוד קצת על העניין של הסקס הנלוז, אח"כ מחקתי. לא נעים לי לחלוק את זה איתך בצורה הזאת. הטון וזה. זה לא מרגישות יתר ולא שאת מפחידה אותי, פשוט, לא נראה לי שכ"כ אכפת לך, וזה בסדר, לא חייבים

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו־ 77 אורחים