חוויתי תקיפה מינית,וזה משפיע עליי (טריגר)

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

אלונה23

חוויתי תקיפה מינית,וזה משפיע עליי (טריגר)

הודעהעל ידי אלונה23 » ב' נובמבר 19, 2012 2:48 pm

היי.

לפני כחודשיים,חודשיים וחצי ליתר דיוק כמעט מצאתי את עצמי קורבן לאונס,אני אספר בקצרה מה קרה.
אני ובן זוגי רצינו לנסוע לחוף הים.
עכשיו היה מאוד חם באותו יום,ולבשתי בגדים קצת לא צנועים,ואני לא לובשת בגדים כאלה בדרך כלל.
הייתי עם סוג של סטרפלס,אולי קצת יותר ארוך אבל הגב והבטן היו חשופים,ועם מכנסיים קצרים.עצרנו בגן כלשהו ובן זוגי הלך למשוך כסף מהבנק הקרוב,וחיכיתי לו בגן בשכונה כלשהי,זה היה בסביבות השעה 11 ואני זוכרת שהייתי לבד במקום הזה,זה גן קטן
ישבתי ואיש פשוט הגיע מאחוריי והתחיל לחבק אותי מסביב הגב והבטן והוא לא שיחרר,אני זוכרת שהוא ניסה להכניס לי יד לתוך התחתון אבל הצלחתי להעיף לו את היד,התחלתי לצעוק והוא סתם לי את הפה והשכיב אותי על הגב,הוא המשיך לגעת לי בגב התחתון והוא פשוט קרע לי את המכנסיים הקצרים לגמרי,הייתי עם התחתון של הבגד ים,בשלב הזה הוא כבר עלה עליי,הוריד את התחתון והתחיל פשוט לגעת בחוזקה בישבן,אני זוכרת שהדוחה הזה אפילו הכניס לי באגרסיביות אצבע לפי הטבעת כמה שניות וממש הכאיב לי,צעקתי עוד פעם וראיתי איזה אישה מתקרבת,ואז גם את חבר שלי שרדף אחריו אבל לא תפס אותו והוא ברח.
אני זוכרת שהוא גם הטיח את הראש שלי בדשא כדי שאני אשתוק ואני לא כל כך זוכרת מה היה.האישה שראתה אותי אמרה שהיא ראתה שהוא נוגע לי באיבר המין ומפשיט אותי,למזלי היא וחבר שלי באו בדיוק בזמן,כך שלא יודעת אם זה נקרא אונס אבל זה כן תקיפה מינית,אני זוכרת גם ששכבתי נגעתי בגוף שלי והרגשתי תחושת דביקות,וכל הפופיק שלי והבטן היו דביקים בנוזל זרע,כך שהוא כנראה "גמר" על הגוף שלי
הייתי פשוט מושפלת,אחת הנשים שראתה אותי רצה להביא לי מביתה מכנסיים חדשות ונסענו הביתה.

זה לא היה מחזה נעים,זה לא רודף אותי בלילה אבל אני יודעת שזה בגלל שהלכתי חשוף כנראה באותו יום,אני חושדת שהוא גם עקב אחריי ולא נתקל בי במקרה
אני לא מסוגלת להסתובב עם בגדים נורמליים אפילו ברחוב,נכון שעכשיו זה חורף אבל גם שיש שמש אני לובשת 3 חולצות ולעיתים 4 עליי וממש חם לי,אני מפחדת להראות חלקיק מהגוף שלי כדי שמקרה כזה לא יקרה שוב
אני כרגע אצל פסיכולוגית בעקבות המקרה.בהתחלה אפילו לא רציתי לצאת מהבית,עכשיו אני יוצאת אבל אני לובשת כמה חולצות מעליי ומכנסיים ולעיתים כל כך חם שאני פשוט נמסה בפנים,אני גם רוצה לנסוע עם חבר שלי לסופ"ש באילת או לבריכה לילית מחוממת אבל אני מפחדת,אפילו שהוא אומר שהוא כל הזמן יהיה קרוב אליי.

לא יודעת אם אפשר לקרוא לזה מקרה אונס אבל הפסיכולוגית שלי אמרה שאני מתמודדת עם זה יפה,ואני גם חושבת ככה אך אני עדיין פוחדת לגמרי,בעיקר להסתובב בחוץ לבד.
לא ממליצה לאף אחת לחוות את החוויה הזאת,למדתי את הלקח שלי,אני באמת חושבת שאולי הסתובבתי קצת יותר מדי חשופה,אך זה ממש לא מצדיק דבר שכזה.
רציתי לפרוק,עבר עליי חודשיים לא קלים.

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: חוויתי תקיפה מינית,וזה משפיע עליי (טריגר)

הודעהעל ידי מיכלל » ב' נובמבר 19, 2012 3:13 pm

אילונה יקרה!
לא הבגדים הם שעשו את הפוגע פוגע,הוא אלים והיה עושה את מה שעשה גם לתלבושת אחרת,
נכון שכדאי להזהר,נכון שכדאי להיות יחד, אך אנא אל תאשימי אותך אן את בגדיך,
הרעים פוגעים כי כך הם מחליטים ללא כל קשר להתנהלות או התלבשות כזו או אחרת.בהערכה,מיכל.

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » ב' נובמבר 19, 2012 3:19 pm

שלום אלונה,
ברוכה הבאה לשוברות שתיקה, גם בלי לקבוע כמה טוב את מתמודדת עם זה, עצם זה שבחרת להתמודד עם זה, לספר לפסיכולוגית,
לכתוב כאן, זה שהחבר יודע, כל אלה כבר חשובים מאד כדי לצמצם נזק עתידי גדול יותר שהיה עשוי להיווצר כתוצאה מהדחקה, בושה, האשמה עצמית וכו.

בנוגע ללבוש חשוף או לא, מיותר להאשים את עצמך בזה - או לשים את זה כסיבה לתקיפה, את חושבת שאם היית עם ג'ינס ארוך וטי-שירט זה לא היה קורה?
סביר להניח שהוא תקף פשוט כי היית לבד, והוא חיה שלא יודעת לשלוט בעצמה.
וגם ג'ינס ארוך, חצאית של דתיה, וסוודר הוא היה תוקף.

האם לקרוא לזה מקרה אונס? זה היה רלוונטי יותר אם היית מגישה תלונה במשטרה, בהיבט של מה העונש שהוא עשוי לקבל או חומרת העבירה,
יותר חשוב במקרה הנוכחי, זה איך את מרגישה, ולהצליח להתגבר על הטראומה.
מבחינת החוק היבש - במקרה שזה נעשה שלא בהסכמה, החדרת אצבע לפי-הטבעת היא מעשה סדום, והחדרת אצבע לאיבר המין היא אונס.

כדי למנוע מזה לקרות שוב, את לא צריכה ללבוש 4 שכבות, אלא פשוט להיות עירנית לסכנות, ולצמצם למינימום את השהייה שלך במקומות שעשויים להיות מסוכנים יותר כשאת לבד.
גן ציבורי, שכונות בעייתיות קצת, וכו.. ניקח 2 מקרי קיצון, כנראה שב- 12 בצהריים בכיכר רבין, את יכולה לשבת על ספסל ציבורי בביקיני בלי שאף אחד יעיז לגעת בך, ואם תלכי באיזורים בעייתים של דרום תל אביב ב- 3 בבוקר בסוודר ועליו מעיל... יש סיכוי שתוטרדי, תותקפי וכו.

זה לא את, זה הם, זה המיקום, זה הלבד, כל דבר שהופך את זה ל"תקיפה בסיכוי גבוה" עבור החיה שלא שולטת בעצמה.
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

אלונה23

הודעהעל ידי אלונה23 » ב' נובמבר 19, 2012 11:09 pm

אייל כתב:שלום אלונה,
ברוכה הבאה לשוברות שתיקה, גם בלי לקבוע כמה טוב את מתמודדת עם זה, עצם זה שבחרת להתמודד עם זה, לספר לפסיכולוגית,
לכתוב כאן, זה שהחבר יודע, כל אלה כבר חשובים מאד כדי לצמצם נזק עתידי גדול יותר שהיה עשוי להיווצר כתוצאה מהדחקה, בושה, האשמה עצמית וכו.

בנוגע ללבוש חשוף או לא, מיותר להאשים את עצמך בזה - או לשים את זה כסיבה לתקיפה, את חושבת שאם היית עם ג'ינס ארוך וטי-שירט זה לא היה קורה?
סביר להניח שהוא תקף פשוט כי היית לבד, והוא חיה שלא יודעת לשלוט בעצמה.
וגם ג'ינס ארוך, חצאית של דתיה, וסוודר הוא היה תוקף.

האם לקרוא לזה מקרה אונס? זה היה רלוונטי יותר אם היית מגישה תלונה במשטרה, בהיבט של מה העונש שהוא עשוי לקבל או חומרת העבירה,
יותר חשוב במקרה הנוכחי, זה איך את מרגישה, ולהצליח להתגבר על הטראומה.
מבחינת החוק היבש - במקרה שזה נעשה שלא בהסכמה, החדרת אצבע לפי-הטבעת היא מעשה סדום, והחדרת אצבע לאיבר המין היא אונס.

כדי למנוע מזה לקרות שוב, את לא צריכה ללבוש 4 שכבות, אלא פשוט להיות עירנית לסכנות, ולצמצם למינימום את השהייה שלך במקומות שעשויים להיות מסוכנים יותר כשאת לבד.
גן ציבורי, שכונות בעייתיות קצת, וכו.. ניקח 2 מקרי קיצון, כנראה שב- 12 בצהריים בכיכר רבין, את יכולה לשבת על ספסל ציבורי בביקיני בלי שאף אחד יעיז לגעת בך, ואם תלכי באיזורים בעייתים של דרום תל אביב ב- 3 בבוקר בסוודר ועליו מעיל... יש סיכוי שתוטרדי, תותקפי וכו.

זה לא את, זה הם, זה המיקום, זה הלבד, כל דבר שהופך את זה ל"תקיפה בסיכוי גבוה" עבור החיה שלא שולטת בעצמה.

תודה רבה.

אני אישית חושבת שאולי זה לא היה קורה.הייתי ממש עם סוג של סטרפלס,חבר שלי גם העיר לי לפני היציאה הוא טען שרואים את כל הגב אבל אמרתי לו שככה נוח לי,באמצע הנסיעה רק הוא אמר לי שהוא הולך שניה לבנק וביקש ממני לחכות לו,אני באמת לא יודעת אם הבחור הזה ראה אותי על האופנוע ועקב אחריי או בא במקרה.יכול להיות שהוא היה תוקף אבל כשהוא ראה את הגוף שלי אולי זה עודד אותו

אני מעדיפה לא להגיש תלונה במשטרה,עבר זמן ואני לא רוצה לחפור בנושא הזה,כי זה יעשה לי רק רע.
הוא החדיר לי אצבע לתוך פי הטבעת,וממש באגרסיביות וגם אחרי זה נהיה לי אדמומיות באזור,גם נגע לי באיבר המין וכמו שאמרתי הוא עלה עליי גם על הגב וגם על הבטן.
כמו שאמרתי אני זוכרת שחטפתי מכה בראש ומאז אני זוכרת בצורה מעורפלת,אבל הוא כן הפך אותי ועכשיו אני גם נזכרת שהוא הפשיט אותי ונגע לי בציצי,וגם יש לי מין פלשאבק בראש שראיתי את איבר המין שלו בחוץ,וכמו שאמרתי הוא פשוט גמר לי על הגוף כי הוא היה דביק
זה ממש לא היה נעים,לדעתי זה ממש תקיפה מינית,וכמובן שמין הסתם לא בהסכמה.

זה הפחד,אני לא רוצה שיראו לי אפילו חלקיק מהגוף שלי,גם ידיים ורגליים,אני לא יודעת מה יהיה בקיץ אני מנסה להתגבר על זה,אבל התחלתי ללכת עם חולצה וגופייה מתחת.לפני המקרה לא הייתי הולכת חשוף אבל כן הייתי הולכת עם חולצה אחת חופשייה
בנוגע למקרי הקיצון אתה צודק,אבל תסכים איתי שזה שחצי מהגוף שלי אולי היה חשוף עודד אותו עוד יותר

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » ג' נובמבר 20, 2012 4:45 am

בנוגע למקרי הקיצון אתה צודק,אבל תסכים איתי שזה שחצי מהגוף שלי אולי היה חשוף עודד אותו עוד יותר

צר לי, אני לא יכול להסכים איתך לגבי זה, ואת זה אני יכול להגיד לך בלב שלם כ"גבר".
עם כל הכבוד לחצי הגב היפה שלך שהיה חשוף מולו, זה כולה גב. יצא לך פעם ללכת לחוף הים ? בנות נמצאות שם בגב חשוף לחלוטין - ואת לא רואה גברים יוצאים מגדרם כתוצאה מזה.
זה כולה גב...

אולי אחת הטעויות היא לנסות להבין את התוקף, לנתח את ההיגיון או דרך המחשבה שהביאה אותו לבצע את התקיפה.
גב ממש חשוף, רגליים חשופות, בחורה יפה... יאללה נתקוף ?
אם הוא היה באמת פועל מתוך היגיון, היה עובר לו בראש הסיכון שהוא יתפס, וימצא את עצמו בכלא - לא היית באמצע המדבר, כך שהוא כנראה לא חשב ממש בהגיון, אלא פעל מתוך ייצר "חייתי"
ובמצב כזה, אני בספק אם זה שהיית לובשת פיג'מת פסים וכובע טמבל היה מפתה אותו פחות לתקוף אותך, הוא תקף כי הוא ראה קורבן פוטנציאלי, לבד.

ממליץ לך לא לבלבל, בין שני דברים מאד שונים:
1. הקשר של כמות המחמאות, מבטים או גברים שיתחילו איתך בעקבות זה שתתלבשי יפה \ חשוף.
2. הקשר בין לבוש יפה \ חשוף לסיכוי שאנס פוטנציאלי שרואה אותך, ינסה לאנוס אותך.
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

אלונה23

הודעהעל ידי אלונה23 » ג' נובמבר 20, 2012 7:51 am

אייל כתב:

צר לי, אני לא יכול להסכים איתך לגבי זה, ואת זה אני יכול להגיד לך בלב שלם כ"גבר".
עם כל הכבוד לחצי הגב היפה שלך שהיה חשוף מולו, זה כולה גב. יצא לך פעם ללכת לחוף הים ? בנות נמצאות שם בגב חשוף לחלוטין - ואת לא רואה גברים יוצאים מגדרם כתוצאה מזה.
זה כולה גב...

אולי אחת הטעויות היא לנסות להבין את התוקף, לנתח את ההיגיון או דרך המחשבה שהביאה אותו לבצע את התקיפה.
גב ממש חשוף, רגליים חשופות, בחורה יפה... יאללה נתקוף ?
אם הוא היה באמת פועל מתוך היגיון, היה עובר לו בראש הסיכון שהוא יתפס, וימצא את עצמו בכלא - לא היית באמצע המדבר, כך שהוא כנראה לא חשב ממש בהגיון, אלא פעל מתוך ייצר "חייתי"
ובמצב כזה, אני בספק אם זה שהיית לובשת פיג'מת פסים וכובע טמבל היה מפתה אותו פחות לתקוף אותך, הוא תקף כי הוא ראה קורבן פוטנציאלי, לבד.

ממליץ לך לא לבלבל, בין שני דברים מאד שונים:
1. הקשר של כמות המחמאות, מבטים או גברים שיתחילו איתך בעקבות זה שתתלבשי יפה \ חשוף.
2. הקשר בין לבוש יפה \ חשוף לסיכוי שאנס פוטנציאלי שרואה אותך, ינסה לאנוס אותך.

תשמע אבל הטיפוסים האלה לא נורמליים,אי אפשר להבין מה עובר להם בראש.
גם כשאני רואה בחור חתיך אני לא יוצאת מגדרי,גם אם הוא בלי חולצה בגלל שאני יודעת שיש לי את חבר שלי,אי אפשר לדעת מה לאותו תוקף עובר בראש

אני לא חושבת שזה כולה גב,כי אם חצי מהגב חשוף זה אומר שגם האגן והבטן חשופים,ואתה יודע מה אולי גם החריץ הציץ מבעד למכנסיים,אני לא יודעת,אבל זה היגיון שלי שאולי בגלל שהייתי חשופה זה רק חרמן אותו והוא החליט לתקוף.
בנוגע לקורבן הפוטנציאלי אתה צודק,אבל אני חושבת שזה רק עודד אותו לתקוף,זה מה שאני מנסה להסביר,כמו שאמרתי זאת גם שעת בוקר-צהריים כזה,הייתי לבד אבל זה לא היה לילה.

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ג' נובמבר 20, 2012 8:57 am

אלונה יקרה בוקר אור!
הוויכוח על חלקי גוף כאלה ואחרים אינם רלוונטיים,
גבר תוקף אישה לא בגלל שהוא נדלק או חרמן בלחץ [גם אז במצב זה כל גבר [במושג שלי גבר] יכול להפסיק] אלא בגלל שהוא החליט לפגוע ולהשפיל.
אל תקחי את הפגיעה עליך,זה ממש לא זה.
מקווה שאני ברורה, איתך,מיכל.

אלונה23

הודעהעל ידי אלונה23 » ג' נובמבר 20, 2012 10:40 am

מיכלל כתב:אלונה יקרה בוקר אור!
הוויכוח על חלקי גוף כאלה ואחרים אינם רלוונטיים,
גבר תוקף אישה לא בגלל שהוא נדלק או חרמן בלחץ [גם אז במצב זה כל גבר [במושג שלי גבר] יכול להפסיק] אלא בגלל שהוא החליט לפגוע ולהשפיל.
אל תקחי את הפגיעה עליך,זה ממש לא זה.
מקווה שאני ברורה, איתך,מיכל.

אני לא יכולה להבין את ההיגיון של הגבר בנוגע לחרמנות בגלל שמין הסתם אני אישה,אבל יכול להיות שאתם צודקים.
כנראה בגלל שהסיבה שהייתי לבד הייתי בשבילו "טרף קל"

סמל אישי של המשתמש
מרים
מתנדבת מסל"ן

הודעהעל ידי מרים » ג' נובמבר 20, 2012 11:28 am

שלום אלונה !
אני מחזקת את דברי אייל ומיכל .
תכניסי לך לראש שהליבוש הוא לא מה שמעורר את הפושעים האלו .
ולמרות שעכשיו חורף זה לא נורא , אבל את באמת לא צריכה לכסות את עצמך עם 4 שכבות , אלה להתלבש איך שנוח לך .
אולי באמת לא להסתובב לבד במקומות מסוימים .
טוב שהלכת לפסיכולוג .
תיחי , תהני מהחיים .
תנסי לשכוח את ה פושע הזה . שלא יעז לקלקל לך את החיים .
שיהיה רק טוב
מרים .

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 134 אורחים