דברים שצצים מתוך הערפל...

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

כנפיים שבורות

דברים שצצים מתוך הערפל...

הודעהעל ידי כנפיים שבורות » ד' ספטמבר 05, 2012 11:58 pm

היי בנות התחלתי לכתוב יומן לאחרונה(אני יודעת כל כך כיתה ד')חח אבל זה יותר כמו סיפור מאשר יומן.חבר שלי לשעבר הציע לי את הרעיון של לכתוב וזה יישפר לי את ההרגשה לא רק על מה שקרה אלא בכללי.אז התחלתי לכתוב והרגשתי שוב תחושה של דיכאון שהציפה אותי כמו ביום של אותו מקרה והימים שאחריו.אבל הצלחתי לאפשר לעצמי להיזכר בדברים ולנסות לפענח אותם.כתבתי גם חלק מהדברים ההזויים שקרו בעקבות ההשלכות של אותו מקרה:נגיד למשל באותו יום שקרה המקרה זה היה יום שבת בצהריים בסביבות 13:30(אני אפילו זוכרת את השעה...)וראיתי סרט ב"יס" "חומות של תקווה" סרט מדהים שבמקרה ראיתי אותו לפני חודש.אבל בדיוק באותו יום לפני שנה וחצי(מי היה מאמין שעבר כל כך הרבה זמן...)אז הוא הפסיק את הסרט באמצע וקרה מה שקרה.ולפני חודש בערך שצפיתי בסרט(סרט שמבדר על החיים בכלא ועל אונס שעובר הבחור שם)דברים שמוכרים לי היה לי קשה אבל הייתי מוכרחה לראות את הסרט גם כי נורא עניין אותי וגם סוג של לפתור את הסוגייה הזאת,כמובן שכל הזמן נזכרתי באותו יום שבת שצפיתי בסרט לראשונה...
עוד דבר זה הקטע עם הסדינים ,לבחור הזה היה אפשר להגיד סוג של אובססיה קטנה לניקיון והסדינים כל הזמן זזו מהמיטה והוא כל הזמן סידר אותם.עד היום אני לא מציעה מצעים,גם כי אני מודה אני די גרועה בזה חח אבל גם זה מזכיר לי(טיפשי לא...)
גם כל פעם שאני שומעת שם כמו שלו ואני מכירה הרבה אנשים כמו השם שלו זה מזכיר לי דברים.
מאז מה שקרה חוץ מכמה אירועים כל מה שעשיתי באופן מיני לא היה כמו פעם אלא באמת עם חשיבה ונגיד עם החבר האחרון(בגלל המרחק)אז גם היינו עושים שיחות סקס סטלפון ונגיד איתו בחיים והוא היה הגבר היחיד עד כה שלא חשבתי על אותו "ש" וגם כשחשבתי זה ישר נעלם.
ועוד דבר אני בן אדם בדרך כל שמראה חוזק ועוצמה לא שברירית ולא נכנעת וזה שאותו "ש" הצליח לעשות לי מה שהוא עשה הרתיח אותי גם מהבחינה שתמיד הייתי זאת שאומרת את המילה האחרונה ופתאום בא איזה אחד שחושב שאני שייכת לו רק כי הוא רוצה ובכלל יש לי בעיה עם הקטע של כוח מאז כל פעם שאני צריכה לעשות משהו בכניעה זה קשה לי נגיד אפילו בדברים מוזרים נגיד לוותר על דברים לבן זוג או אפילו שעשו לי בדיקות דם וכאלה והכי גרוע זה אצל רופא נשים שבכלל בפעם הראונה אחרי אותו מקרה שזה היה 3 ימים אחרי ששכבתי אצל הרופא ופתחתי את הרגליים והוא אמר לי "תרפי" זה הטריף אותי כי זה מה שאותו בחור אמר לי אז ובכלל החוויה הזאת של לפתוח רגליים וככה בודקים אותך זה מרגיש כיאלו מחללים אותך שוב וכל הקטע עם אצבעות בכלל אומנם הרבה זמן אני לא במערכת יחסים ואני כן עוברת סוג של התחזקות חזרה בתשובה אפשר לומר והתנקות נפשית(לפחות מנסה)...אבל אני לא רוצה לשתוק עם החבר שהיה לי אחרי המקרה שתקתי אם הייתי נזכרת במה שקרה או כאב לי הייתי בוכה בשקט עד שיום אחד נשברתי ואני בטוחה שלכל הבנות פה הקטע עם הסקס והלידה וכל מה שקשור לאיבר המין בטח קשה אני יודעת שחלק מהדברים שציינתי נשמעים אולי מופרכים אבל זה אמיתי,אולי זה חוצפה לשאול והכול אבל היה מעניין אותי לדעת איך אתן מסתדרות עם כל הקטע של סקס לידה וכל הדברים האלה...(אתן לא חייבות לענות סתם מחשבה שעלתה בראשי...)
סליחה היא וויתור על התקווה שהעבר היה יכול להיות שונה-אופרה ווינפרי

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 90 אורחים