יחסים עם ההורים

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

רינת הים
משתמש פעיל

יחסים עם ההורים

הודעהעל ידי רינת הים » ש' יולי 28, 2012 6:11 pm

ההורים שלי כבר מבוגרים (70 ו-77 ).היחסים ביניהם לא משהו .. .אמא שלי זקוקה להמון (אבל המון )תשומת לב .היא נעשית קשה יותר ויותר עם השנים -לא שהיתה קלה אי פעם .אף פעם כנראה לא הבנתי אותה ,התקשורת בינינו לא משהו .ישבתי היום מול המחשב וצפיתי בסרט כחול ,היה לי חשש שמישהו מהם יפתח ת'דלת וזה אכן קרה .היא פתחה ת'דלת כדי להוציא משהו מהארון ,בדיוק באמצע הסרט הגבתי בחריפות כמו שתמיד אני עושה כשמשהו מפריע לי (להגיב בעוד הבעייה באיבה ).היא נעלבה ולא הפסיקה לדבר על זה ולצעוק את זה ליד אבי ,במשך איזה שעה לאחר מכן ..זה דפוס לא חדש ,להוציא אותי לא בסדר מולו .וזה אכן עובד לה .הוא גם אמר לי "את רוצה להסתובב בתחתונים ? תלבשי מכנסיים כי כשאני עשיתי את זה היה לך מה להגיד "(או משהו כזה ).הזכיר לי נשכחות מהתקופה שגרתי שם ,מה שהזכיר לי שאולי גם אבא שלי סוטה ?? המבוגרים האלה ,,ככל שעוברות השנים הם פחות ופחות מסננים .תחושה ,לא נוחה בכלל ,שמזכירה לי שעדיין לא בטוח , גם לא אצלי בבית (כלומר אצלם )אולי אפילו עליי לשמור על עצמי עוד יותר ?אמא שלי כל הזמן מדברת בשפה של רגש "את שונאת אותי "וכד' .לא מסוגלת לדבר בשפה אינטליגנטית (של חשיבה) .תמיד מתוך הרגש .ואחכ מוציאה אותי לא בסדר מול אבא ,כשהיא מקטרת עליו שעות עליי ."מה בסהכ עשיתי ..?את לא מעריכה וכו' ".תמיד היא ממזערת את מה שעשתה ,תמיד באה אליי בטענות (מוכר מילדות ).
ויכול להיות שאני לא מבינה אותה בכלל ופועלת מתוך האוטומט.היא בכלל טוענת שדפקה בשקט כי חשבה שאולי אני ישנה .
הפגיעה שלי לא התרחשה בתוך בית ההורים ,אבל גם לי אין תחושת בטחון בביתם ,עדיין .מן תזכורת כזו .

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 83 אורחים