נעים להכיר- נבלה מספר 3

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

ביתילי
משתמש פעיל

נעים להכיר- נבלה מספר 3

הודעהעל ידי ביתילי » ש' יוני 16, 2012 3:42 pm

אני ראיתי אותו שוב. חייבת לצאת מהעיר הזאת...
כל פעם כשאני רואה אותו הוא נראה גדול יותר. ובפייסבוק בכלל. שם תמונות עם כל מיני שרירים שלו. לא שהיה בינינו מאבק כוחני או משהו, אבל בכל זאת, נבלה מספר שלוש, תמיד הצטייר בעיני כיצור חזק מחשבתית שבשילוב עם כח פיזי יכול להיות מפלצת פסיכופטית לא קטנה.

יכולתי לקרוא אותו... כל אחת יכולה לקרוא תתוקף שלה. והוא יכל לקרוא אותי. מוחות פסיכופטים פועלים אותו דבר. הוא היה מאוהב בי, והכל היה בגללו. הוא יצר את זה שיקראו לי באותו ערב, ובשבוע אח"כ, ובשבוע אח"כ, ובשבוע לאחריו... את זה גיליתי רק לאחרונה. אז מה עושה אותו מספר 3?

כשמתעללים בך לאורך זמן כך שההתעללות הופכת לשגרה ובנקודה מסויימת זה מפסיק, קשה לך לחיות עם זה שזה מפסיק. פתאום דברים מוזרים קורים. ולאט לאט את מתחילה להתנהג מוזר ולעקל את מה שקרה לך. בשיחת איסיקיו איתו הוא התנצל בפני על מה שקרה אז ואמר שהם היו ממש לא בסדר. באותה שיחה, הוא לא ראה אותי נשברת, אך אתן יכולות לדמיין שהרגשתי ממש טוב, ממש ממש טוב, ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש טוב, סוג של הקלה. אז התחלתי להבין שאולי זה לא אשמתי. הוא אפילו הגן עלי כשאמר לי שמישהו נוסף מתכנן משהו כזה כשנה אח"כ. אז היינו ידידים. הערצתי אותו על זה שהתנצל אז ולא הזכרתי את זה. עד שהקשר נותק. לאחרונה עם התביעה רציתי להקליט אותו וכשניסיתי להזכיר מישהו מהם שהיה חבר שלו בזלזול אז הוא אמר "מה, את עדיין חושבת על זה" כאילו מה זה כבר היה.

נבלה סרוחה מספר 3...
עזרתי לו. הערצתי אותו
הוא עבד אצל ההורים שלי... !
והכל היה בגללו...
זה יכול להיות הידיד הכי טוב שלך
זה יכול להיות האדם שקורא אותך הכי טוב
יתמרן אותך כמו בובה

חלמתי שהוא מציע להרוג את השאר בתמורה שאהיה איתו ואני מסכימה, כי אני רוצה להסגיר אותו אח"כ. בסיוט אני צריכה להתנשק איתו ומפחדת... פחד מוות ביעלה עלי כי הוא קורא אותי. כי הוא יודע על המשפט שלי. אני בטוחה שחיבר את הכל. כי הוא לא שיתף פעולה עם ההקלטה. כי הוא עכשיו הורג אותי בחלום ומשיג ממני שוב דברים שאני לא רוצה.
אני רוצה שימות.
בן אדם פסיכופת
אין לו מקום בעולם
הוא מסוכן נפשית
מסוכן פיזית
היה מאוהב... ?
החבר האחרון שלי במקרה היה איתי באותו תיכון וכשניחש כמה אנשים שיכולים להיות הם ולא שיתפתי פעולה עם זה, כשניחש את שמו אמר "לא יכול להיות... הוא נראה יותר מידי טוב..." כן , הרי מי תסרב לבן אדם שנראה יותר מידי טוב?

הייתי צריכה לדעת שמח כזה יעמוד מאחורי תרגיל כזה.
למה עלי?
זו כוחה של אהבה? אז אני לא רוצה חלק בה...
הדבר החולני הוא שאם היה מנסה לחזר עלי בצורה רגילה אולי זה היה הולך
וזה מה שמ

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 73 אורחים