חברי כנסת נכבדים, שלום רב. *טריגר*

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

סמל אישי של המשתמש
נועם
משתמש פעיל

חברי כנסת נכבדים, שלום רב. *טריגר*

הודעהעל ידי נועם » ד' מאי 23, 2012 10:56 pm

הייתי מציגה אותי בשמי הפרטי, אך אתם אינכם נותנים לו חשיבות, לכן אציג את עצמי כ"עוד אחת מהסטטיסטיקה".

את ילדותי איבדתי בצעירותי, כששיער ערוותי עוד היה עליי וכשעוד חשבתי שסקס עושים מתשוקה ואהבה, או שלא עושים בכלל. אז, כשהייתי קטנה ומפוחדת, בלילה אחד של אלכוהול איבדתי את כל מה שאי פעם האמנתי בו, את כל מה שהייתי ואת כל מה שאי פעם חלמתי להיות.
אתם בטח חושבים לעצמכם שהדבר היחיד שהייתי צריכה אז הוא חיבוק של אמא שירפא את הכל, אך באותו הלילה גיליתי שאת הבדידות שחוויתי, לראשונה בחיי, אף אחד לעולם לא ירפא.
באותו הלילה, בו הייתי קטנה, תמימה ו"מאוהבת", הייתי האדם הבודד בעולם.
אף אחד לא היה שם כהוא נשכב מעליי בעודי חסרת אונים, ואף אחד לא הציל אותי כשהוא החדיר את איברו אל תוך המקדש הפרטי שלי תוך שאני ממלמלת שיפסיק.
אף אחד לא היה כאן בלילה ההוא שהיה המפחיד ביותר שחוויתי, וכשהפרפר היחיד שנשאר לי במחשבה והצליח להסתיר את הכאב נעלם.
זה היה הלילה שלי בוא הפכתי מילדה לאישה, והייתי שם לבד. זה היה הלילה שלי בו למדתי להגן על עצמי ולהיות שם בשביל עצמי, ולשנוא את עצמי בכל רגע נתון, כי הרי הבאתי את עצמי לזה.

שנים לאחר אותו הלילה התהלכתי מתה. חייכתי חיוכים מתים, הזדיינתי והתחרמנתי ולא הרגשתי כלום... שנים שהשדים היו מגיעים לבקר אותי בלילה, מזכירים לי שהגוף שלי הוא כבר לא שלי, הוא עכשיו של כולם.
שנים שרציתי למות, כי ידעתי שרק כך אזכה לנוח.

תבינו, חברי כנסת נכבדים, אני לא כותבת אליכם את המכתב הזה כדי שתרחמו עליי ותכינסו אותו לכלא. לי אישית לא יעזור שהוא ישב בכלא. לי אישית לא יעזור אם הוא ימות – שום דבר לא יחזיר לי את השנים האבודות.

אני כותבת לכם את הסיפור שלי ושל עוד אלפי בנות שעדיין בעולם הזה, כדי שפחות בנות יגיעו לשם בעתיד.
עצוב לי שבמדינה כזו שמנסה להיות הכי טובה שיש אנחנו מקבלות כל כך מעט יחס, והם מקבלים כל כך מעט ממה שמגיע להם...
אני יודעת שמקרי האונס לא יפסיקו, אבל לפחות תתחילו לתת להם מודעות, לא רק כשמדובר בעובדים זרים... ולפחות תתחילו להעניש כמו שצריך.

*נכתב בעקבות גל האונס שקורה כאן לאחרונה, שזוכה לעלות לכותרות רק כשמדובר בערבי או בסודני.
לצערי, הבעיה לא תיפתר אם נעיף אותם מהארץ. ולצערי, העונש כאן הוא כל כך עלוב...
"השתיקה שלי זו הצרחה
הכי גדולה שבי..
השתיקה שלי זה הכאב
הכי כואב אצלי..
וכשהשקט יפול כמו חול,
קולי לאיש לא יגיע.
אני יכלתי לבכות,
אבל פחדתי שזה יפריע..."

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

Re: חברי כנסת נכבדים, שלום רב. *טריגר*

הודעהעל ידי אייל » ה' מאי 24, 2012 12:25 am

לצערי, הבעיה לא תיפתר אם נעיף אותם מהארץ. ולצערי, העונש כאן הוא כל כך עלוב...

הי במבה,
כתבת מאד לעניין, אבל ברשותך יש לי שתי הערות:
1. מסתננים - לא מעט כתבות נכתבו לאחרונה במטרה להגן על מסתנני העבודה מהקיטור שמקרי האונס האחרונים יצר כלפיהם...
שלפו את "האנס מאבטח הרמטכל" כדוגמא לכך שגם "לבנים" אונסים, נראה לי שהיחיד שמתחרה בו בכמות הכתבות שהוא ספג - זה קצב...
ואז שלפו את הסטטיסטיקות על כך שרב מקרי האונס הם על ידי אדם קרוב....
ואז שלפו את הסטטיסטיקות על כך שיש כל כך הרבה מקרי אונס "150 בשבוע", כך ששלושה מקרי אונס בשבוע על ידי מוסלמים, הם מעט מאד ולכן הכותרת הנפלאה שבחרו "החדשות הטובות: סיכויינו להיאנס על-ידי כושי כנראה לא גדולים"

הכתבות האלו היו כל כך מגמתיות ומניפולטיביות, שמגוחך להתייחס אליהן ברצינות. אבל משהו אחד, כן חשוב להפנים בנושא הזה...
גם אם רק 20 אחוז נאנסות על ידי אדם זר כפי שהכתבות ה"מרגיעות" ניסו להסביר לציבור, עדיין מדובר לפי הסטטיסטיקה הנתונה על 30 מקרי אונס בשבוע!
30 נערות, בחורות, נשים שנאנסות מידי שבוע על ידי אדם זר ובצורה אלימה. זה מספר שאנחנו אמורים להיות רגועים איתו? לפי זה - אם תהיה עכשיו שיגרה שבה 3 נשים יאנסו בשבוע על ידי מסתננים, זה משהו שאמורים להשלים איתו כי זה "סטטיסטית" מעט?
נוח מאד לצאת להגנת המסתננים כל עוד את לא גרה בשכונות שהם משתלטים עליהן, נסי לדמיין מציאות שבה את מפחדת לצאת מהבית אחרי 8 בערב כי את לא יודעת מה מצפה לך בחדר המדרגות.

בלי המסתננים, לא ייעלמו מקרי האונס מהארץ, אבל הם יפחתו, ונערות, נשים (ובכלל אזרחים) שגרים בשכונות מסויימות - יוכלו להרגיש ביטחון אישי כמוך וכמוני, ולא נכון לדבר כאן רק על מקרי האונס - אלא גם על כל ההטרדות המינית, והתקיפות המיניות שנערות \ נשים שגרות באיזורים שהוצפו מסתננים עוברות.

2. בנוגע לכל הנושא של ענישה לא מספיקה... העונשים הקבועים בחוק הם בהחלט מספיקים לדעתי, פשוט לא נותנים אותם.
בעוד שבמקרה כמו מאבטח הרמטכ ל המדובר, הא לא יושב על אונס, אלא על ניסיון אונס, וקיבל על זה 8 שנים בכלא... זה רחוק מלהיות עונש קל,
העונשים הקלים לא נובעים מעונשים הקבועים בחוק, אלא מהעונשים אותם פוסקים השופטים \ עסקאות טיעון - אחסוך ממך דוגמאות, יש שפע כאלה באינטרנט, כחדשות, או כפרסומת לעורכי דין פליליים.

אבל אשאיר אותך עם נקודה למחשבה, את חושבת שיש גבר כלשהו שאומר לעצמו וואי מה זה שנתיים בכלא, כלום... שווה אונס ?
ואם זה היה נניח 5 שנים, אז זה כבר לא שווה לאנוס ? הרבה יותר סביר, שמה שעובר לו בראש, זה שהיא לא תתלונן, או שהמשטרה לא תתפוס אותו. ולא שהעונשים קטנים אז זה שווה את הסיכון.
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

סמל אישי של המשתמש
אוסי
משתמש פעיל

Re: חברי כנסת נכבדים, שלום רב. *טריגר*

הודעהעל ידי אוסי » ג' יוני 05, 2012 11:23 pm

נועם יפה שלי , את מדהימה
אוהבת !

ריגשת אותי מאוד מכתב שצריך להיות בראש הכותרות לצערינו אין לזה סוף לא היה ולא יהיה.

את חזקה אני יודעת את לא צריכה את הכוחות שלי אז אני שומרת אותם במחסן קטן ונותנת לך את המפתח כדי שברגעים קשים תדעי שיש לך כוחות ששמרתי במיוחד בשבילך.

אוהבת
כמה מפחיד הוא העבר המצפה לנו..

"ולחיות בשלום עם עצמי ולסלוח גם בכח אם לא לי אז למי.."

"עצמתי עיניים
עצמתי אותם
שרק לא אראה
שרק לא אראה אותי שם"

את ישנה ילדה אבל רק בכאילו
את עם חצי עין פקוחה ושותקת הצילו.

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 75 אורחים