היי בנות

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

כנפיים שבורות

היי בנות

הודעהעל ידי כנפיים שבורות » ב' אפריל 02, 2012 12:01 am

אוי האמת אני לא יודעת למה אני כותבת פה כנרה פשוט הרגשתי צורך להתפרק.
התקופה האחרונה דווקא הייתה יחסית טובה
אממ הכול יחסית בעייתי כמו תמיד אבל התחברתי לבנות מדהימות חזרתי להתעסק באומנות כמו שאני אוהבת ואני לא מפסיקה לחשוב על העניין הזה שתמיד חשבתי בעיקר באותו יום של התקיפה שחבל שלא התאבדתי והיום אני רואה את מה שיש לי ואני שמחה שאני חיה אומנם נפרדתי מהחבר שלי שהיה בחדושיים האחרונות וגיליתי כמה דברים מזעזעים
את החבר האחרון שלי נקרא לו "ע" בן אדם מדהים באמת מדהים והכי מבין אותי וקורא אותי בעולם אבל זה לא עבד בינינו.
גיליתי שהחבר שהיה לי לפני שנה נקרא לו "א" ישב בכלא על זה שהוא התעסק עם ילדים קטנים ועוד הקטע הכי הזוי שדרכו הכרתי את זה שתקף אותי אוי ה' ישמור איך אני שמחה שהפסקתי לצאת עם הטיפוסים האלה
בכל מקרה אני בתקופה יחסית חדשה אני לקראת מעבר מפה כנראה לשירות לאומי באיזור המרכז זה הזוי כל כך הרבה זמן כמעט 18 שנה של סבל עומדים להגיע לקיצם זה הזוי
עדיין יותר מהכול קשה לי נורא להתמודד עם העניין של התקיפה קשה נורא להתמודד ובעיקר הכי קשה זה לחיות עם זה
אוי איזה קל זה היה אם היה אפשר לקחת מחק ולמחוק את כל העבר?אה
סליחה היא וויתור על התקווה שהעבר היה יכול להיות שונה-אופרה ווינפרי

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 83 אורחים