מרגישה כל כך לבד....

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

ביתילי
משתמש פעיל

Re: מרגישה כל כך לבד....

הודעהעל ידי ביתילי » ה' נובמבר 24, 2011 9:38 am

מדהים איך מה שתארת עובר עלי. ניתקתי חברויות של שנים לאחר שציפיתי לנאמנות מושלמת.
אני לא רוצה מקומות עם הרבה אנשים
נרתעת מלהיכנס למסגרות כי אני בטוחה שהאנשים שפגעו בי יהיו שם, ובראש שלי כבר אני מתארת איך הגיוני שחייהם התגלגלו כך שיגיעו לשם.
התחלתי לומר לאנשים שזה הולך לקרות, לבן אדם שיצאתי איתו לא מזמן ורצה לדעת מה עבר עלי, אמרתי בכלליות ואז אמרתי לו למה אצפה ומה קרה בעבר. לא משנה כמה הוא רצה אותי זרקתי אותו בסוף. למרות שכל כולי מקווה שהוא יתעקש, ירדוף אחרי ויתקשר ויתנצל.

מהי נאמנות מושלמת בעצם? היא אמורה להיות קשורה לנושא שבו עברנו את זה או לנושאים אחרים? או למול אנשים אחרים?
אני כמעט באופן טכני מנסה לא לנתק ולהרגע אבל זה תמיד שם...

אני כנראה מחפשת חברים טובים מספיק שיתעקשו עלי

מתחילה מחדש
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מתחילה מחדש » ו' נובמבר 25, 2011 6:32 pm

היי, מנחם לדעת שאני לא היחידה שמרגישה ככה...
שמישהו יכול להבין אותי בקושי שלי להתקרב לאחרים.
הבעיה אצלי שאני כבר בקושי מאפשרת לאחרים להתקרב אליי.... אני כל כך פוחדת כבר מלהיפגע שאני לא נותנת לקשר להפוך למספיק עמוק מספיק קרוב עד יכולת פגיעה. עכשיו קרה לי משהו מוזר בשבוע האחרון... יש מישהי חדשה שהתחלתי ממש להתחבר איתה שהרגשתי איתה אחרת שיותר קל לי לדבר איתה, ובין השאר גם לשאר הבנות יותר התקרבתי. אז מצד אחד אני לא רוצה להיות בודדה ומצד שני שמרגישה שמישהו רוצה להיות איתי אני נבהלת... מפחדת שזה ייהרס. אני פוחדת להרוס את זה מראש כמו שעשיתי עם קשרים אחרים שהיו לי, מעדיפה לנתק בעצמי לחתוך מאשר שאחרים יעזבו אותי. הבעיה שאני נעשית תלותית באחרים... ואני לא רוצה את זה. אני לא יודעת מה קשר נורמאלי מישהו מוכן להגיד לי מה נורמאלי??
גם לי קשה במקומות שיש הרבה אנשים זה מלחיץ אותי.... יותר קל לי במקומות עם מעט אנשים...... יש לי פחד כזה ... עד כמה שזה מטומטם אני פוחדת מאנשים פוחדת שיאכזבו אותי יפגעו בי ינטשו אותי.....
וכשמישהו רוצה להיות איתי... אני כל כך פוחדת לא יודעת איך להכיל את זה לקבל את זה....... לא יודעת איך להתמודד עם הטוב שקורה לי , עם רע אני יודעת איך כי כל חיי היה לי רע.

ממש קשה לי עם המטפל הזה.... אני בזמן האחרון מצליחה ממש לומר לו מה הוא מעורר בי או יותר נכון לכתוב לו....
אבל אתמול פשוט " ראיתי" אותו פוגע בי..... היה לי טריגר ממשהו שהוא עשה והיו לי סרטים בראש והרגשתי פחד... וכל כך הרבה מבוכה . הוא לא עשה כלום וראיתי אותו בראש שלי עושה. אני לגמרי מוזרה מה הולך איתי? למה אני מרגישה ככה? מה עושים? ממשיכים לדבר על הפחד הזה או שזאת התעללות בעצמי להישאר שם? :(

ביתילי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי ביתילי » ש' נובמבר 26, 2011 10:17 am

זו התלבטות גדולה... להיכנס סיוטים הערים כדי לפתור אותם או לנסות לשכוח מהם. אני חושבת שאףפעם לא נגיע למקום שליו איתם וכדאי להעסיק את המחשבה שלנו בכח במשהו אחר.
בכח תמנעי מעצמך לנתק חברות.. זה מה שאני מנסה לעשות. בכח.
הכי טכני.
לנסות למלא את היום במעשים חסרי משמעות, שטויות בטלויזיה כדי לא לחשוב על סיוטים ערים כל הזמן... זה מה שאני מנסה.
זה לא עובד כי תמיד מתישהו אני לבד עם השקט, שוכחת לדאוג להתעסק במשהו שמצריך את מלוא תשומת הלב או עם מוזיקה מרגיעה...
אבל לפחות זה מפחית

ואם הן יעזבו?
מה זה אומר?
כלום. פשוט כלום.
רק שימרי על החוק שלך לא לנתק...

מתחילה מחדש
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מתחילה מחדש » ש' נובמבר 26, 2011 12:22 pm

ביתלי יקרה,
עד כמה שקשה לי עם המטפל הזה יש לי הרגשה שאם אני אצליח להתגבר על הפחד איתו זה יעזור לי עם שאר הגברים... הרי זה משהו לא טוב שאני פוחדת מכולם.. זה תוקע אותי .

אני גם מעסיקה את עצמי בכל מיני שטויות לפעמים שישכיחו ממני הכול ואז מגיע הלילה וכל הפחדים מתעוררים......
היה לי אתמול לילה קשה.... :(

ביתילי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי ביתילי » א' נובמבר 27, 2011 1:02 am

יש סיכוי שתוכלי לישון עם טלויזיה דלוקה?
אולי רדיו דלוק?
משהו שיסיח את דעתך ושאם תתעוררי עם סיוט יגרום לך מייד להבין איפה את...
זה מה שעשיתי אחרי שהקשר שלי נגמר.
הקלטתי שידורים חוזרים של חברים ונרדמתי איתם, שיהיה לי משהו מוכר. לפעמים היה לי נח עם תכניות בעברית...
מה שיעשה לך טוב. שירים שעושים לך נח.
אווווף..... אני רוצה שוב חבר :(
לפחות הפסקתי להזמין בנים לישון אצלי ולהתפלא כשהם חושבים שהם הולכים לשכב איתי...

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 89 אורחים