לסמוך עליו.

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

סמל אישי של המשתמש
נועם
משתמש פעיל

לסמוך עליו.

הודעהעל ידי נועם » א' נובמבר 06, 2011 6:46 pm

פתאום זה קורה לי. פתאום, אחרי שנה וארבעה חודשים של אושר ואהבה נורא גדולה, קשה לי לסמוך עליו.
אני פוחדת שהוא יפגע בי. אני מעדיפה לפגוע בו, לרמוס אותו, להפרד ממנו, להרוס לו את החיים - רק שלא יפגע בי.
אני לא סומכת עליו. אני מרגישה שהוא מסתיר ממני כל הזמן.

כמעט נפרדנו השבוע.
מצד אחד אני מרגישה כאילו האהבה שלנו באמת חזקה. אנחנו עברנו המון ביחד, ובאמת טוב לנו ביחד...
אבל אני לא סומכת עליו שהוא לא יפגע בי.
אני מרגישה שאני מוכרחה לפגוע בו לפני שהוא יפגע בי.

מטורפת שכמותי. מה קורה לי??
"השתיקה שלי זו הצרחה
הכי גדולה שבי..
השתיקה שלי זה הכאב
הכי כואב אצלי..
וכשהשקט יפול כמו חול,
קולי לאיש לא יגיע.
אני יכלתי לבכות,
אבל פחדתי שזה יפריע..."

סמל אישי של המשתמש
אפרת מסלן
מתנדבת מסל"ן

Re: לסמוך עליו.

הודעהעל ידי אפרת מסלן » א' נובמבר 06, 2011 7:07 pm

היי נועם,
מה שקרה לך זה שפגעו בך. זה מאוד קשה לסמוך אחרי שנפגעים.
גם אם האהבה שלכם חזקה, זה לוקח זמן להאמין באנשים. מה שאת עושה, זה מגוננת על עצמך.
אני מחזיקה לך אצבעות שהוא יוכיח את עצמו, ותוכלי לתת אמון בו.
אבל אל תלחצי על עצמך. בקצב שלך.
את צריכה לשמור על עצמך. את הכי חשובה.
אפרת
מתנדבת מסל"ן

סמל אישי של המשתמש
זיו
משתמש פעיל

הודעהעל ידי זיו » א' נובמבר 06, 2011 10:13 pm

נועם,
כתבת
אחרי שנה וארבעה חודשים של אושר ואהבה נורא גדולה
כלומר ישנה או לפחות עד כה היתה אהבה גדולה משני הצדדים
וכמו כן כתבת
אנחנו עברנו המון ביחד, ובאמת טוב לנו ביחד..

כך שנראה לי שאם תשבי איתו לשיחה גלויה ותעלי בפניו את חששותייך ותבקשי ממנו פשוט לענות בכנות בכדי שתוכלי להחליט אם את ממשיכה איתו או נפרדת, אין סיבה שהוא יעלב או יפגע אלא יבין לחששותייך והאחד מהשניים יקרה,
או שהוא יפיג את חששותייך וירצה להמשיך שתהיו ביחד או שהוא ינצל את ההזדמנות שפתחת בכדי לצאת מהמערכת הזוגית שלכם,
כך או אחרת בעצם תהיי את זו שיוזמת ושולטת בתהליך.
מאחל לך לגלות שסתם חששת ובן זוגך אוהב אותך יותר ממה שאת משערת..
:growing:
זיו

מודעות ומניעת תקיפה מינית
לנערות ונשים

סמל אישי של המשתמש
מאיה.ב
מתנדבת מסל"ן

הודעהעל ידי מאיה.ב » ב' נובמבר 07, 2011 2:34 pm

נועם,

את ממש ממש לא מטורפת...
את נכווית ונפגעת בעברך וכעת את מעוניינת לעשות הכל כדי לא להיפגע בשנית, ואין דבר יותר חשוב ומוצדק מזה...
אך הרבה פעמים כדי להימנע ממשהו אחד אנחנו גורמים לעצמנו כאב גדול בהרבה- לאבד אהבה טובה וזוגיות בריאה - על מנת שלא יהיה סיכוי לפגיעה...
ואני מתארת לעצמי שזה לא קל עבורך, להיות בקשר זוגי, כי באיזשהו מקום זה אומר שצריך לסמוך על הצד השני- וכשצריך לסמוך- יש סיכוי להיפגע...ההבדל הוא שכאן, בקשר נהדר כמו שאת מתארת, אפשר לדבר על הדברים, להוציא אותם החוצה, לא להסתיר ולשמור בבטן. והמקום שלך בקשר הוא מרכזי וחשוב - וכל דעה שלך וכל חשש שלך הם אמיתיים וחשובים,
ואם אכן יקרה מצב שהוא יאכזב אותך - תיהיה לך את האפשרות לדבר ולעבד את הדברים יחד איתו.
אתם כעת שניכם יחד באותו המצב - ויש פה יחסים של "תן וקח", זה ידרוש לימוד ואמונה אבל אני מאמינה שאם תשוחחו על הדברים הם יסתדרו...

שיהיה בהצלחה,

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 102 אורחים